Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Siparişler sırasıyla çıkmaktadır. Yoğunluktan dolayı süreç hafif uzayabilir en kısa sürede bütün sistemlerin çıkışını sağlayacağız.
Abi 01.04 21.05 sipariş saatim hala kargo yok nasıl sırayla veriliyor allah aşkına. İlk günki siparişler halamı bitmedi?
Sipariş num: 306513048
@GENCERGAMİNG

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
Benimki bugün geldi de evde yoktum akşamüstü şubeden gidip kendim alacağım

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Abdullah başkan inşallah görür burda madur olan kullanıcılari. Gencergaming ten alışveriş yaptım ama bu süreç hep uzun sürdü.
Ben stoklu çalıştıklarını düşünmüyorum, sistemi satışa çıkarıyor ve sonra sattıkları sistem parası ile gidip ürün aldıklarıni düşünüyorum. Bu benim düşüncem

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Abdullah başkan inşallah görür burda madur olan kullanıcılari. Gencergaming ten alışveriş yaptım ama bu süreç hep uzun sürdü.
Ben stoklu çalıştıklarını düşünmüyorum, sistemi satışa çıkarıyor ve sonra sattıkları sistem parası ile gidip ürün aldıklarıni düşünüyorum. Bu benim düşüncem
Mümkün bu arada söylediğin hepsiburadada 3060 kullanılan ekran kartının fiyatı son 3-5 günde düştü toplu satış için dahada düşükten alma imkanlarıda var şaşırmam yani artık hiçbirşeye

storyxp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Mümkün bu arada söylediğin hepsiburadada 3060 kullanılan ekran kartının fiyatı son 3-5 günde düştü toplu satış için dahada düşükten alma imkanlarıda var şaşırmam yani artık hiçbirşeye
Öyle bişe mümkün değil:) hayal dünyamız çok geniş

Lauienn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emin yeşilmen
Siparişler sırasıyla çıkmaktadır. Yoğunluktan dolayı süreç hafif uzayabilir en kısa sürede bütün sistemlerin çıkışını
Sitede en fazla 10 gün sonra kargoya verilir yazıyordu bugün 10. Gün. Bugünde verilmezse ne yapacaksınız ?

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Top Bottom