Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Kral yoğunluk vardır zaten az çalışanları var diye tahmin ediyorum tekrardan hayırlı olsun.
Eyvallah broda benim anlamadığım ne biliyomusun ben ilk gün 2. Stoktan aldım. İlk stokta 200 satıldı ikinci 100 sanırım. Tahminimce 250. Falanım satın alma sırasında ve sırayla kargolandığı söyleniyor. 10 gün geçti 250yi böl 10a etti sana 25. Peki gerçekten bu firma 1 günde 25 tane kasa hazırlayamıyormu? Küçük firma olabilirde 2-3 kişi çalışmıyor bu işte hadi taş çatlasın minimum 5 kişi çalışsın. 1 günde 5 kişi 25 tane kasayı hazırlayamaması mümkün değil. Ki zaten önceden duyurulan bir satış bu hazırlığının öncedende olması lazımdı.
Şimdi çıkıp biri der bana "bu mağazanın başka müşterileride var". E tamam zaten 5 kişi çalışmıyo bu kesin ben bunu ön görerek basitçe hesaplıyorum.

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Eyvallah broda benim anlamadığım ne biliyomusun ben ilk gün 2. Stoktan aldım. İlk stokta 200 satıldı ikinci 100 sanırım. Tahminimce 250. Falanım satın alma sırasında ve sırayla kargolandığı söyleniyor. 10 gün geçti 250yi böl 10a etti sana 25. Peki gerçekten bu firma 1 günde 25 tane kasa hazırlayamıyormu? Küçük firma olabilirde 2-3 kişi çalışmıyor bu işte hadi taş çatlasın minimum 5 kişi çalışsın. 1 günde 5 kişi 25 tane kasayı hazırlayamaması mümkün değil. Ki zaten önceden duyurulan bir satış bu hazırlığının öncedende olması lazımdı.
Şimdi çıkıp biri der bana "bu mağazanın başka müşterileride var". E tamam zaten 5 kişi çalışmıyo bu kesin ben bunu ön görerek basitçe hesaplıyorum.
Yani birisi çıkıp desin mantıksız konuşuyosun gerçekten eyvallah ama mümkün değil abi. Kasmıyolar kendilerini yetiştirmek için ben bunu görüyorum böyle düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Tiryaki
Değerli yöneticilerim, kendi adima ve konudaki yorumcular adına size çok teşekkür ediyorum konunun kilidini açtığınız için. Seviliyorsunuz...

ahmetbirs

80+ Bronze
kargo yapar mısın tşk illa abdullah abime yardım sinyali mi yollamalıyız ping pong

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Vatandan sistem aldım 8 ay önce 1 aya yakın bir süre sonra ancak kargolandı. Oluyor böyle şeyler :)

storyxp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
5600x işlemci ekleyerek express kurulum yaparak aldım bakalim

Top Bottom