Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! LENOVO LOQ 12450H RTX4050 OUTLET

Hayırlı olsun hocam umarım sorunsuz güle güle kullanırsınız. Anlatmak istediğimi anlamışsınız zaten bir de bazı firmalar sıfır üründe bile garanti ve değişimde çok sorun çıkarttığı için kendi fikrimi belirtmiştim. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun
  2. S

Çok haklısın da az para değil işte sonuçta riske değmeyeceğini düşünüyorum. Ben de bundan bahsediyorum zaten yüzlerce kişinin gelip laptopını kurcalayıp kimisinin tuşları zorladığını ekran kapağını eğip büktüğünü düşün ki iyimser şekilde yazdım. Almak ister miydin bir tekrar düşün.
  3. S

Yanlış anlamayın ama teşhir ürün için de milleti heveslendirmeyin lütfen. İndirim de olsa az bir para vermiyorsunuz ve nasıl, ne için ve ne kadar kullanıldığını hiç bilmediğiniz bir ürün alıyorsunuz. Millet teknolojik aletin kutusunu açarken bile tedirgin oluyor. 3-5 az verin gerekirse daha...
  4. S

🔥RAZER Blackshark V2 USB Sepette 1949 TL🔥

aynen öyle 3 5 gün önce üstelik. ilginç gerçekten
  5. S

❌İndirim Bitti! RAZER battle bundle ( kulaklık+mouse+mousepad) 1360 TL

Ben iade ettim ne yazık ki. Soru cevap bölümünde kutusu açılmış olan ürünün iade kabul edilmeyeceği yazılmış o yüzden risk almamayı tercih ettim. Olası bir sıkıntıda uğraşmak istemiyorum.
  6. S

🔥İndirim Hyperx cloud core wireless 1889 tl

1900 tl biraz fazla ama bu kadar gömülünce ben başka kulaklık mı kullanıyorum diye düşündürttü. Şarjı 3-4 gün boyunca (5 6 saatlik kullanım ile) rahat rahat götürüyor, konfor konusunda en ufak bir rahatsızlığım olmadı kulaklık padi çıkarılabiliyor zaten, son olarak ses de gayet normal kötü de...
Top Bottom