Arama sonuçları: *

1. B

mouse donuyor sebebi pc mi yoksa kendi mi

''ASUS ROG Keris RGB Kablolu Gaming Mouse'' kullanıyorum 6 aydır ama şuanda birden donuyor hareket ettiremiyorum tıklayamıyorum ve çıkar tak yapana kadar devam ediyor ancak ışıkları yanmaya devam ediyor bunun sebebi pc mi yoksa ürün mü
  2. B

mouse donuyor sebebi pc mi yoksa kendi mi

''ASUS ROG Keris RGB Kablolu Gaming Mouse'' kullanıyorum 6 aydır ama şuanda birden donuyor hareket ettiremiyorum tıklayamıyorum ve çıkar tak yapana kadar devam ediyor ancak ışıkları yanmaya devam ediyor bunun sebebi pc mi yoksa ürün mü 1719761868 biraz yardım lazım umarım birisi gorur 1719761893 .
  3. B

kulaklığın mikrofonu çalışıyor ama pcde çalışmıyor

lutfen bilen biri cıksın anakart kablosu fln dogru takılmamıs olablr mi? 1709074288 BİRİ BAKSIN ARTIK 1709074315 lutfen
  4. B

kulaklığın mikrofonu çalışıyor ama pcde çalışmıyor

merhabalar, kulaklıgın mikrofonunu pc algılıyor ama kulaklıktan ses almıyor. Varsayılan olarak ayarladım (acaba anakartta kablo fln bağlamamış olabilir miyim ona göre bilgisayarcıya götüreceğim)
  5. B

lenovo ideapad 3 intel pentium silver n5030 alınır mı?????

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad3-intel-pentium-silver-n5030-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-fhd-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-671047509?boutiqueId=619598&merchantId=968&utm_source=share ARKADAŞLAR BU PC HANGİ OYUNLARI KALDIRIR + DERS İÇİN ALINIR MI
  6. B

Çözüldü✓ klavye önerisi lazım acil

bu o mouse ise elime oturur diye tahmin ediyorum 2 turlude tutuyorum cunku lol oynarken elim pozisyon degiştiriyor
  7. B

2. hariç her turlu tutuyorum elim fazla buyuk sayılmaz
  8. B

ASUS ROG Keris RGB iyi gibi muhtemelen onu alırım + mikrofon almayacağım sanırım
  9. B

bencede alınmaz az önce inceledim memnun kalmayan cok kişi var ve zaten sipariş ettim ben xpgyi
  10. B

mikrofon için diyorsan orta segment bir mikrofon işimi gorur
  11. B

peki acer mi iyi asus mu attıklarının arasında razer cok kucuk gibi onu almam (küçük mü?) 1688154826 knk kusura bakmada son bir öneri istemem lazım kalvyeyi sipariş ettim zaten mikrofon onerin var mı
  12. B

ten almamaya karar verdm forumlarda guzel olmadıgını soyluyorlar logitech g402 almayı dusunuyorum o nasıl?
  13. B

GamePower Voldon Siyah 7.1 Surround alınır mı?

ben kullanmıstım önermem
  14. B

tesekkur ederim cidden yardımcı oldunuz
  15. B

muhtemelen bilek destegini kullanmam zaten tesekkurler 1688076988 700 fln belki ama daha dusuk olursa guzel olur
  16. B

peki bunun yanına ekleyebilecegin bir mouse var mı
  17. B

silinme yada basmama sorunu olur mu
  18. B

Arkadaşlar numpadi olan bir gaming klavyeye ihtiyacım var cok pahalı olmamak şartıyla oneriniz var mı (1500 ustu olmasın + redswitch)
  19. B

Uyuyamıyorum uyumamak için tavsiyeler

Top Bottom