Arama sonuçları: *

• Users: viki
  • Order by date
  1. V

🔥İndirim 🔥ThermalRight Assasin Se 120 1239 TL🔥

Fanları kronik problemli..aldığın vakit çıkmasa dahi birkac ay sonra ses problemi nuksediyor.benin 1 fanda nuksetti şu an..ilk aldığımda problem yoktu
  2. V

🔥İndirim Xigmatek Cy120 3lü Kasa Fanı 440 TL

Fan almama gerek yok.. Altta 3 fan takılı / takılı değil. Üste 3 fan takılı/ takılı değil tüm testleri yaptım..son durum da öndeki serin havayı ekran kartının altına aktaran ekstra fan harici sıcaklıklarda düşme olmadı( furmark test) Dip not olarak altta eklenen 3 fan , gpunun fanlarını hava...
  3. V

Arkada out fanım mevcut ,üste gerek yok fizik kuralı zaten çıkıyor..buna rağmen usttede ekstra 14 cm lik fanim mevcut(üst arka) Totalde 5 intake 2 out yani..yazdiklarindan bir şey anlamadım lakin bu dizilime pozitif basınç deniyor
  4. V

Sende var yada yok önemli mi? Termometre sıcaklık testini yap ekran altına temiz hava mi giriyor yoksa kasa içi hava mi pompalaniyor yazarsın.. Şu an benim kasada HDD olsun olmasın kablo olsun olmasın senin diziliminle , ekran kartı alt tabaka ,M2 ssd soğutucu blok , mosfet soğutucu...
  5. V

Farklı bir şey söylediğimi hatırlamıyorum on derken kasa önünü kastettim.. Resimde göreceğin üzere 5 intake fan kullanıyorum 2 thermalright,3 arctic F12 buna rağmen ekran kartının altına havayı ittirein diye ekstra fan koymuşum..neden çünkü kasanın onu serinken arka kısmı kavruluyor..bilmem...
  6. V

Alttan onden çektiği kadar hava mi alıyor? Bu cevaba ancak gulunur? Test için ön fan önün Hava aldiriyorum dediğin şey devir daim..içerdeki havayı ekran kartına basıp duruyorsun...ee bu hava gittik e ısınıyor sana faydası ne?? Aciklamami anlamayip aksi iddian varsa , ön alt fandan içeriye...
  7. V

Benim Psum da modüler .. dolayısıyla hava alıyor demen saçma.. 1- psu üstündeki fan ile psu arası boşluk 2 cm 2-hadi odaya kadarki 2 fanin önünde engel yok..peki on alttaki fan havayı oraya kadar ittirebiliyor mu? On altta arctic F12 takılı buna rağmen, onu boş olsa bile alttaki fanları...
  8. V

1-Alttaki 3 fan hiçbir işe yaramıyor..orada HDD yuvası + psu+ psu kabloları mevcut..dolayısıyla temiz hava oraya ulaşmıyor..(gereksiz) 2-Onden giren hava direkt üstten çıkmıyor..soğuk hava alta çökerken sicak hava yükselip deliklerden fan olmasa dahi çıkıyor.. Gelelim kasa nasıl sogutmuyor...
  9. V

Hocam arkadaşın dediği 74 cfm yi ancak son devirde alırsın..buda katlanamayacagin bir ses demek..fan ayarı yaptığında cfm düşer ve genel olarak hepsi benzer performansı verir.. Alırken ses/performansı kriterini ön planda bulunduran fan tercih et..id cooling sesli bir fan.. Diğer soruna gelirsem...
  10. V

Ulaşmadığını test edip görebilirsin..aynı kasa aynı fan dizilimim mevcut..kasanın yarisi serinken , ekran kartı ve işlemcinin oldugu diğer yarisi ateş gibi kavruluyor.. Sebeb ise ön ve yandaki fanların serin havayı arka dibe kadar sessiz modta(düşük devir) aktaramamasi. Yüksek devir ve gürültü...
  11. V

Bu şekilde dizilim gereksiz..boş yere ekstra fan alıp masraf yapmış olursun..3 fan öne , 1 fan arkaya yeterli..ekstra için 2 adet sağ yan yüzeye ilave yapabilirsin.. Kaldiki bu kasa soğutma açısından hiç verimli değil..soğuk hava on yüzeyde kumelenip , ekran kartı ,işlemci vs etkisi ile sıcaklık...
  12. V

🔥İndirim SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 8GB 7.138 ₺

İnventus ta hb de fiyat indirecegine hergun bindiriyor...ABD de 270 ten 240 altına düştü..bizdekiler fiyat yükseltiyor olacak ise bak..kimse almasın ellerinde patlasın..
  13. V

🔥İndirim Sinerji (Ryzen 5 5600 | RX6700XT) / (i3 13100F | RX6700XT) Sistem [17.999₺]

F/p sistem yerine milleti nasıl kazıklarım ayağında sinerji..6700xt yi bile adam akıllı koymamış..rog ,nitro yu geçtik en az bir merc,quick koysa yine de gideri olurdu..
  14. V

🔥İndirim Sinerji (Ryzen 5 5600 | RX6700XT) / (i3 13100F | RX6700XT) Sistem [17.999₺]

8gb vram bazı oyunlar icin yetmiyor..(last of us ,cyberpunk vb) yeni çıkacak oyunlarda optimize edilmeden piyasa ya sürülürse 8gb vram ile ultra oynaman zor.
  15. V

6700xt asrock yani düne kadar 9000 TL ye satılan ürün..Totalde f/p degil
  16. V

🔥İndirim Aliexpress 5 metre 3 çipli BT şerit led 55 TL

Google ikinci acccoutte tel dogrulamasi istiyor..bunu aşmanın yolu var mı?
  17. V

🔥İndirim Hepsiburada 600'TL/100'TL İndirim

Boş yani bir hevesle girdik..
  18. V

6800 furmark testinde derin yarıklar problem gostergesi mi?

Arkadaşlar ikinci el 6800 için görüştüğüm satıcının paylaştığı furmark sonucuna göre ürün sağlıklı mı? 3-4 noktada derin yarik ve sıcaklık artışları beni rahatsız ettiği için görüşlerinizi almak istedim.. Yardımcı olan herkese teşekkürler. https://ibb.co/6bM12fp
  19. V

🔥İndirim 6999 TL SAPPHIRE RX 7600 PULSE GAMING 8GB 128Bit GDDR6 PCI-E 4.0 Ekran kartı

Temiz ürün anlayacak tecrübem yok.. YouTube forumlara filan baktım %80 mining çıkması , %20 wattman hatalı satılmakta deniliyor..bu nedenle pek guvenemedim..uygun diye asrock mu alsam diye ikilemdeyim
Top Bottom