Arama sonuçları: *

1. P

Asus b650a gaming wifi anakart

Kingston fury renegade düşünüyorum fikirleriniz nelerdir. 1685454884 5000 kanka
  2. P

Asus b650a gaming wifi anakart

Arkadaşlar selam. Asus b650a gaming wifi anakarta sahibim. Ssd önerileri bekliyorum.
  3. P

4070 OC 16 pin için atx 3.0 psu önerisi

Dostlar selam. Gigabyte 4070 Aero oc ekran kartına sahibim ve 16 pin girişi mevcut. Atx 3.0 psu önerisi alabilir miyim? 16 pin için hangisi uyumlu olur hangisi olmaz tam emin değilim 12vhpwr uyuyor mu bilgi sahibi olanlar hem aydınlatsın hem de öneri yapsın lütfen.
  4. P

GALAX EKRAN KARTI VS GIGABYTE EKRAN KARTI

Kafayı yiyeceğim iki kart arasında kaldım ah ulan asus msi bi tık daha ucuz olsan ne olurdu sanki :D
  5. P

Kesinlikle kanka bunu yapmadan olmaz zaten ama başarabilecegimize inanıyorum yani bundan 6 ay önce bilgisayar toplama adına bak hiçbir şey bilmiyordum yani sadece parça isimlerini biliyorken şuan ay sonu gelecek faturanın matematiği nasıl hesaplanır sisteme göre onu bilir oldum o kadar araştırma...
  6. P

Kanka dediğin mantıklı ama cevap vereceklerini sanmıyorum pek ya ne yalan söyleyeyim bir de yaşadığım şehir farklı kastamonu'da yaşıyorum he denemekten zarar gelmez gerçi
  7. P

Ben de eğer mümkün olursa bu sistem ile bir çok büyük kanala atacağım ayrıca evet garanti kapsamı dışına çıkıyor sormuştum..
  8. P

Kanki garanti kapsamı dışına çıkartmak mantıklı gelmiyor şahsen ilk başta rog strix 4080 falan düşünüyordum ama inanılmaz zamlar gelmeye başladı ve rogta şuan da coil whine sorunları aldı başını gidiyor custom sıvı soğutma konusuna gelecek olursak o konuda çok bir bilgim yok kanka ama yapacağım...
  9. P

Arkadaşlar Türkiye'de ki en konsept pclerden birini topluyorum şuan da sadece beyaz parçalardan olacak 100000k bütçe var ve oyuncu vs değilim
  10. P

Ben ne soruyorum adam ne cevap veriyor he kardeşim ya bi fikir sen de var teşekkür ederim
  11. P

Arkadaşlar selam. Galax 4070 Ti ex gamer OC / Gigabyte 4070 Ti aero OC Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? neden? Galax markası bilindik ve güvenilir bir marka mıdır? Kullananlardan da yorum bekliyorum. Karşılaştırırken fiyatları baz almadan karşılaştıralım lütfen.
  12. P

7950x3d & 4070 DARBOĞAZ

Arkadaşlar hepinize öncelikle selamlar. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olsam da sizlerinde fikrini almak isterim. Konu şöyle ki; Amd ryzen 7950x3d işlemci ile rtx 4070 ekran kartı darboğaz söz konusu olabilir mi? Evet biliyorum işlemcim ekran kartından çok daha güçlü ekran kartındaki verileri...
  13. P

4070, 4070 Tİ, 4080 SERİSİ EKRAN KARTI VE 1000W PSU ELEKTRİK FATURASI

Adamsın adam şimdi oturdu harbi cansın sen yani h harfi saati temsil ediyor. O zaman ben power dediğim andan itibaren sistem direkt olarak prizden 500w çekiyor misal ve ben onu ne kadar kullanırsam kullandığım süreyi saat yani kWh de ki h harfi miktarı kadar çarpıp ne kadar tüketim yaptığımı...
  14. P

Kanka mantıklı ben de bu mantıkla bakıyorum ancak endişem şurada örnek verelim ki sistem saatte 500w tüketiyor daha doğrusu düğmeye bastığın andan itibaren 500w çekiyor ve kullandığın saat kadar çarpıp kwh miktarına bölerek hesaplıyoruz burada kadar okey ancak, 8 saatte 500w 4500w yapar iken...
  15. P

Kanka neye göre hesapladın bana matematiğini at ben de anlayayım
  16. P

Güzel ve mantıklı bir yorum değerlendirmek gerek ancak tam olarak hesaplama yapamıyorum şöyle bi bakarsak örnek veriyorum tüm sistem anlık olarak 500w çeksin maksimum. Bu rakam anlık olarak çekilen miktar ama neye göre ölçülüyor saatlik mi yoksa dakikalık mı bu ölçek önemli bunu çözersek...
  17. P

Dostlar selam. Sizlere bir sorum olacak soru aslında gayet net şöyle ki; 4000 serisi bir ekran kartı ve 1000w psu ile günde en az 8 saat çalışacak bi sistem de elektrik faturası aylık kaç TL olur? fikirlere açığım faturaları paylaşacak olan uçsun konuya yorum değil kesin bilgiler bekliyorum...
  18. P

4000 SERİSİ EKRAN KARTI VE 1000W PSU ELEKTRİK FATURASI

Dostlar selam. Sizlere bir sorum olacak soru aslında gayet net şöyle ki; 4000 serisi bir ekran kartı ve 1000w psu ile günde en az 8 saat çalışacak bi sistem de elektrik faturası aylık kaç TL olur? fikirlere açığım faturaları paylaşacak olan uçsun konuya yorum değil kesin bilgiler bekliyorum :)
  19. P

Pc Topluyorum

Kardeşim darboğaz ne demek önce bana tanımını yap sonra konuşursun
  20. P

Linçsiz Pc Topluyorum 55.000₺

Kanka yazılanları okumadan cevap vereceğim o yüzden yanlış bir şey dersem linç etme beni. Expo ram kullan ne olursa olsun diğer ramler şuan bildiğim kadarıyla AMD tabanlı düzgün performans veremiyor bu konu çok önemli 1683831084 Ne olur 55k ya içinde senin koyduğunun mesela :d
Top Bottom