Neler Yeni

GALAX EKRAN KARTI VS GIGABYTE EKRAN KARTI

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
Arkadaşlar selam.

Galax 4070 Ti ex gamer OC / Gigabyte 4070 Ti aero OC

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? neden?
Galax markası bilindik ve güvenilir bir marka mıdır? Kullananlardan da yorum bekliyorum.

Karşılaştırırken fiyatları baz almadan karşılaştıralım lütfen.

Phanzox

80+ Silver
Arkadaşlar selam.

Galax markası bilindik ve güvenilir bir marka mıdır? Kullananlardan da yorum bekliyorum.

Banane baz alıcam. 😃
Tahminimce 22k bütçeniz var, o bütçede bu daha mantıklı.
cooler-performance-comparison-gpu.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben ne soruyorum adam ne cevap veriyor he kardeşim ya bi fikir sen de var teşekkür ederim

Phanzox

80+ Silver
Ben ne soruyorum adam ne cevap veriyor he kardeşim ya bi fikir sen de var teşekkür ederim
Sizin iyiliğinizi istediğim için daha iyi bir seçenek sundum. Sorunuza gelicek olursak ikisi arasından hangisi daha ucuz ise onu alın iki kartda güzel ve soğutma performansı konusunda iyi karttır.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,082
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam cidden gigabyte galax hikaye bu pnynin yanında ciddi manada teşekkür edersiniz alırsanız öneren arkadaşa msi suprim x i falan tokatlıyor

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Eren
Arkadaş en iyisi atmış hocam bu bütçeye. Tabi biraz direkt vr sorudan bağımsız olmuş ama olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar Türkiye'de ki en konsept pclerden birini topluyorum şuan da sadece beyaz parçalardan olacak 100000k bütçe var ve oyuncu vs değilim

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,719
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar selam.

Galax gigabyte i çiğ çiğ yer bence

Phanzox

80+ Silver
Arkadaşlar Türkiye'de ki en konsept pclerden birini topluyorum şuan da sadece beyaz parçalardan olacak 100000k bütçe var ve oyuncu vs değilim
Hocam custom sıvı soğutmalı ekran kartı kullansanız daha mantıklı olmaz mı? Veya düz bir kart alıp beyaza boyayın böylece diğer parçalara daha çok bütçe kalır.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,082
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
Hocam custom sıvı soğutmalı ekran kartı kullansanız daha mantıklı olmaz mı? Veya düz bir kart alıp beyaza boyayın böylece diğer parçalara daha çok bütçe kalır.
Kanki garanti kapsamı dışına çıkartmak mantıklı gelmiyor şahsen ilk başta rog strix 4080 falan düşünüyordum ama inanılmaz zamlar gelmeye başladı ve rogta şuan da coil whine sorunları aldı başını gidiyor custom sıvı soğutma konusuna gelecek olursak o konuda çok bir bilgim yok kanka ama yapacağım sistem pc hocası donanım arşiv gibi bütün kanallarda harbiden baba olmuş dedirtecek kadar iyi olacak. Ayrıca ekran kartını kendime göre düşük model seçiyorum çünkü alt tarafı lol falan oynayan biriyim çok fazla fps bilmem performans aşırı fark etmeyecek bana yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapacağım sistemi görmek isteyenler için atıyorum

2.30 açın lütfen inceleyin

Phanzox

80+ Silver
Kanki garanti kapsamı dışına çıkartmak mantıklı gelmiyor şahsen ilk başta rog strix 4080 falan düşünüyordum ama inanılmaz zamlar gelmeye başladı ve rogta şuan da coil whine sorunları aldı başını gidiyor custom sıvı soğutma konusuna gelecek olursak o konuda çok bir bilgim yok kanka ama yapacağım sistem pc hocası donanım arşiv gibi bütün kanallarda harbiden baba olmuş dedirtecek kadar iyi olacak. Ayrıca ekran kartını kendime göre düşük model seçiyorum çünkü alt tarafı lol falan oynayan biriyim çok fazla fps bilmem performans aşırı fark etmeyecek bana yani
Hocam sırf beyaz diye fazladan 8-9k vermeyin derim. Ayrıca garantiyi bi sordurun derim kartı açmadan boyarsanız garantiden çıkıyor mu diye?
Yada beyaz sistem dışında şu tarz bir şeyler düşünebilirsiniz.

Yapacağım sistemi görmek isteyenler için atıyorum
Sistem bittiğinde yeni konu açıp görselleri eklerseniz çok seviniriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
Ben de eğer mümkün olursa bu sistem ile bir çok büyük kanala atacağım ayrıca evet garanti kapsamı dışına çıkıyor sormuştum..

Top Bottom