Arama sonuçları: *

1. A

Vatan Bilgisayar'da çalışmam mümkün mü?

Vatanda full ayaktasin kasiyer ya da müdü olursan oturuyorsun.
  2. A

İşlemci sıcaklığı FPS düşürür mü?

Şöyle fps dusurme olur eger bu seviyede geziniyorsa islemci kendini kisitlar sicaklik dussun diye bu da fps i etkiler. Zaten uzun ve saglikli bir kullanim icin iyi bir kule sogutucu ya da sivi sogutma almalisiniz.
  3. A

10k bütçe ile alınabilecek şehir bisikletleri

Hocam cok hosmus internetten almak istesem link atabilir misiniz? 1719749974 Hocam c Hocam cok hos duruyor kesin bunu mu al diyorsun bu seviyede baska iyi yoktur degil mi?
  4. A

Teknolojik aletlerimin cogu ikinci el temiz aletler fakat bisiklet biraz dusunduruyor ve iyi araştırılması gerekiyor gibi
  5. A

Yok hocam 2. El alip yipranmis bisiklete binmem degiseni olur ne bileyim sacma sapan yerlerde surmustur mahvetmistir . 0 olmasi tercihim
  6. A

Arkadaşlar bütçem 10k civarı. İstanbul'da yaşıyorum git gel rahat olsun istedigim için bana en uygun bisikleti onerebilir misiniz? Yasadigim bolge biraz tepelik ayrica disk frenli bir sistemi olursa hoş olur. Karta taksit yapan bir site olursa iyi olur.İyi sosyaller. Kron Xc75 Corelli via 2.1...
  7. A

🔥İndirim Asus tuf r5 7535hs rtx 2050 laptop 16.999

Sanki Abdullah abinin bu kart ile alakalı videosu vardi tam hatirlamiyorum ama . Benim bildigim dlss bu kartta oyunlarda calismiyor.
  8. A

🟠 OLED GAMİNG MONİTÖR KULLANMAK TEHLİKELİ(!)

Hic yoksa 3 4 senesi var . Bu panele pasif sogutma yetersiz hava soğutma sart.
  9. A

Gigabyte biosta rom image is not loaded hatası nasıl çözülür?

Sistemim; B450m s2h 16gb ram Gtx 1650s R5 2600 500gb m2 Arkadaşlar sorun linkteki videodaki gibi. Bilgisayar acilirken bu sesi cikariyor ve asla boot ekranina gecmiyor. Bios ekraninda rom image is not loaded yazıyor. 2 gun oncesine kadar boyle bir problem yoktu ne yapabilirim. Bilgisayari 2 defa...
  10. A

Acer predator helios neo 16 aldım nasıl ?

Üzmez güzel cihaz
  11. A

Yardım Acer Nitro 16 yerinden fırlayan Ethernet kapağı gevşedi

Laptop a RAM takmak icin icini aciyordum, bir anda Ethernet kapagi yerinden firladi. Tekrar taktigimda kasa uzerindeyken aşağı yukari gittigini fark ettim. Bu sorunu nasıl duzeltebilirim? Parca falan dusmus olabilir mi?
  12. A

Çözüldü✓ Smallman.com üzerinden crucial ram aldım iade etmeli miyim?

Aldik basa belayi. Bugun berbat basladi berbat bitti tesekkurler hayat. 1718142836 Peki ben bu ramin yenisini nereden alayim sizce? n11 de var puani olumlu. Acer nitro 16 icin kullanacagim.
  13. A

Tamamdir. 2 gun icinde iade diyor site umarim yalan dolan cikmaz. Para çöpe gitmesin 1718141786 Acarken falan da videosunu cektim kanit var illaki alirlar yoksa hakkimi almayi bilirim.
  14. A

0 diyor sitesinde. Hatta linkini atayim. Bu
  15. A

Merhaba Akakçe banayeni uzerinden smallman adli saticidan ram aldim . Ram boyle ambalaj ile geldi crucial paketi yokti agzi vakumlu bir ambalaj . Fiziksel olrak bir hasari yok gibi takip deneme sansim olmadi. Sizce iade etmeli miyim. Son olarak ramin uzerinde buyuk harflerle yazan seri...
  16. A

Dolandırıldım YARDIM

9k ya degil ps5 ps4 zor aliyorsun. Keske almadan once foruma sorsaydin da dolandirildim konusunu acmana gerek kalmasaydi. Cok gecmis olsun.
  17. A

Ryzen 5 5600 + 5060 ti darboğaz yaparmı

Darbogaz sorusunun cevabı 1080p de biraz yapabilir ama gta 6 açar mı sorusunu kimse tahmin edemez çikmasini ya da sistem gereksinimlerinin duyurulmasini bekleyin lakin 4000li bir rtx kart illaki yuksek ayarlarda acacaktir bu oyunu o kadar da gozunuz korkmasin. İyi forumlar.
  18. A

Bilgisayarımda Casus yazılım var

Malwarebytes kullanin daha derinlemesine bir tarama yapabilirsiniz.
Top Bottom