Neler Yeni

10k bütçe ile alınabilecek şehir bisikletleri

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Arkadaşlar bütçem 10k civarı. İstanbul'da yaşıyorum git gel rahat olsun istedigim için bana en uygun bisikleti onerebilir misiniz? Yasadigim bolge biraz tepelik ayrica disk frenli bir sistemi olursa hoş olur. Karta taksit yapan bir site olursa iyi olur.İyi sosyaller.

Kron Xc75
Corelli via 2.1
Bunlar harici önerileriniz var midir?Bunlardan iyi oldugu yanlarini belirtirseniz iyi olur.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Asım
Arkadaşlar bütçem 10k civarı. İstanbul'da yaşıyorum git gel rahat olsun istedigim için bana en uygun bisikleti onerebilir misiniz? Yasadigim bolge biraz tepelik ayrica disk frenli bir sistemi olursa hoş olur. Karta taksit yapan bir site olursa iyi olur.İyi sosyaller.

Kron Xc75
Corelli via 2.1
Bunlar harici önerileriniz var midir?Bunlardan iyi oldugu yanlarini belirtirseniz iyi olur.
Merhaba, öncelikle bu bütçe bandında 2. el almanızı öneririm. Çünkü daha iyi bir bisiklet alabilirsiniz. Bu bütçe bandında da Kron ve Salcano markalarının modellerini bulabilirsiniz. Salcano tercih etmenizi öneririm.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, öncelikle bu bütçe bandında 2. el almanızı öneririm. Çünkü daha iyi bir bisiklet alabilirsiniz. Bu bütçe bandında da Kron ve Salcano markalarının modellerini bulabilirsiniz. Salcano tercih etmenizi öneririm.
Yok hocam 2. El alip yipranmis bisiklete binmem degiseni olur ne bileyim sacma sapan yerlerde surmustur mahvetmistir . 0 olmasi tercihim

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Asım
Yok hocam 2. El alip yipranmis bisiklete binmem degiseni olur ne bileyim sacma sapan yerlerde surmustur mahvetmistir . 0 olmasi tercihim
Hocam ben de 2. el alıyorum. Deneyimim olduğu için neyin ne olduğunu anlıyorum. Yıpranmış ürün kendini belli ediyor zaten. Sizin de deneyiminiz varsa 2. el temiz ve daha kaliteli şeyler bulabilirsiniz.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Hocam ben de 2. el alıyorum. Deneyimim olduğu için neyin ne olduğunu anlıyorum. Yıpranmış ürün kendini belli ediyor zaten. Sizin de deneyiminiz varsa 2. el temiz ve daha kaliteli şeyler bulabilirsiniz.
Teknolojik aletlerimin cogu ikinci el temiz aletler fakat bisiklet biraz dusunduruyor ve iyi araştırılması gerekiyor gibi

ThE LoSt

80+ Gold

Kron Xc75
Corelli via 2.1
Bütçeni arttır alttaki modeli edin

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Son düzenleme:

ThE LoSt

80+ Gold
Hocam cok hosmus internetten almak istesem link atabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam c

Hocam cok hos duruyor kesin bunu mu al diyorsun bu seviyede baska iyi yoktur degil mi?
Önceliklerin hidrolik disk fren kitlenir maşa diğer detaylar çok önemli değil.

Top Bottom