Arama sonuçları: *

1. Arda Sedat

4060ti kasa mı 4080 Laptop mu

Sağ sola giderken monster laptopum var onu kullanıyorum ama sistem olarak dahs güçlü bir laptop mu yoksa şu an ki kasam mı ?
  2. Arda Sedat

4060ti kasa mı 4080 Laptop mu

Herkese merhaba türkiyede 4060ti 8 gb Ryzen 5600x 16gb ram B550 anakart Sistemine sahibim türkiyedeki bu sistemi satıp avustralyadan güçlü bir laptop alma şansım var sizce değer mi yoksa tr deki sistemim gayet yeterli mi ? 1719837363 Sistemi yeni dizdim garantileri devam ediyor
  3. Arda Sedat

Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 vs ?

Dostum aradaki fiyat farkını vericeksen alıyım :D
  4. Arda Sedat

Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 vs ?

Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 bu modele yakın muadil kulaklık önerebilir misiniz? bunun gibi kumaş pedli özellikle
  5. Arda Sedat

Benim için en iyi ekran kartı hangisidir?

bence 2060 bu sisteme fazla gelebilir 1660 idael ama dediği gibi power sup acil değiştirmelisin
  6. Arda Sedat

Sistem hakkında yorum yapar mısınız

Ti ile arasında min 10 max 30 40 fps oynar kullandığın uygulumadan oynadığın oyuna göre değişir tabi ki
  7. Arda Sedat

Sistem hakkında yorum yapar mısınız

Dostum 4070 ile 4060 arası çok fark var ama gereksiz olur bence gayet okey bi sistem 3 4k ya takılmıyorsa bence h.o
  8. Arda Sedat

120 hz ekranda 60 gözüküyor

kral bana bi yardımcı olurmusun driveri düzgün bir biçimde kuruyorum ne yapmam gerek ? 1703117580 son sürüm bu bunu indirip kuruyorum
  9. Arda Sedat

120 hz ekranda 60 gözüküyor

Monster laptopumda 120 hz erkan varken 64 hz den yukarı çıkamıyorum en güncel nvidia driverini yükledim gene olmuyor. Windowsta hz değiştirme seçeneğide çıkmıyoru lütfen yardım edin
  10. Arda Sedat

MSI RTX 3080Ti Arka Plaka açmada yardım

Sizin durumunuz biraz extrem olmuş ben açıkçası %50 dönen fanda o sıcaklığı görüyorsunuz sandım. Ama termal pedleri gerçekten kaliteli ve tam ölçüde kestirmelisiniz diğer arkadaşında dediği gibi fazla basınçtan ekran kartının kompenentlerine zarar verebilirsiniz
  11. Arda Sedat

Monitör Display Port no signal Hatası

ekran kartı driverını güncelleyip te deneyin bir de
  12. Arda Sedat

Açıkçası tam oalrak bilmiyorum ama 165 hz görüntülemek içim dp kablosu lazım olduğu için hdmı yerine dp koyuyular yani bidaha hdmı koymalarının açıkçası bi anlamı yok
  13. Arda Sedat

24 inç 144 hz veya 165 hz monitör önerisi

https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-2417ff-23-8-165hz-1ms-ips-fhd-freesync-g-sync-1xhdmi-1xdp-gaming-monitor-p-hbcv00003v2a38 Arkadaşıma aldık aynısın ve çok memnun bende de gamebooster 27 gb-277gcf bu model var gamebooste bilinmeyen marka diye bakmayın ekranın panelllerini samsungtan...
  14. Arda Sedat

MSI B450M-A Pro Max RGB soğutucu destekler mi?

https://www.pttavm.com/snowman-t6-cpu-sogutucu-fan-rainbow-p-409176779?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.75.1 bunu da alabilirsiniz tavsiye ederim bende tek fanı bozuldu %100 kullanımda 71 derece max veriyo ve 6 bakır borulu
  15. Arda Sedat

ASROCK B550 vs ASUS B450M IK

Asrock iyidir fiyatı da şuan iyi
  16. Arda Sedat

Pc alıcam öneri lazım

Bence bu sistemin üzerine bir sistem yok ama özel olarak sıvı soğutmalı sistem yaptırabilirsiniz sıvı soğutmalı ekran kartı sıvı soğutmalı işlemci falan
  17. Arda Sedat

hdm kablosuya denedin mi hdm kablosuyla dene görüntü gelicek mi
  18. Arda Sedat

Öneri CPU SOĞUTUCU ÖNERİSİ

ryzen 5600x var bende ve Snowman T6 kullanıyorum tek fanı çalışmıyor olmasıan rağmen %100 kullanımda max 71 derece gördüm
  19. Arda Sedat

MSI RTX 3080Ti Arka Plaka açmada yardım

Katılıyorum güzel kaliteli bir macun sürün kapatın hiç termal pedlere dokunmayın
  20. Arda Sedat

4060 Tİ + R5 5600 Uyumu

Bende aynı konudan bir ara müzdarip oldum o yüzden arkadaşlar 5600x al dediler sanal çekirdekle dar boğaz hiç olmaz diye ama ben 5600 olsa da darboğaz olucağını düşünmüyorum
Top Bottom