Arama sonuçları: *

• Users: raska
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

sıfır mı ikinci el mi ?

arkadaşlar merhaba 135cc cub kullanıyorum yatırım amaçlı parayı bir yere bağlamak amaçlı onu satıp daha üst sekmenini almayı düşüyorum aynı zamanda gerektiğinde satıp nakite çeviremek bir yandan ise hevesimi almak için b yüzden cf450sr düşündüm daha sonra fiyatı yüksek geldi yeni gelmiş bir...
  2. R

ryzen master programı

ben buradan overclk yapmayı denedim ekranda gördüğünüz gibi sadece gelişmiş mod dan performas auto modunu seçtim daha sonra basit görünümden auto yaptım birinciyi çok ısınmadan dolayı çektim şimdi hemen altındakini off çektim ama yeniden başlatıyorum ve tekrar eski haline dönyor çekirdeklerin...
  3. R

işlemcim çok ısınıyor

işlemcim ryzen 5 5500 ekran kartım rx 6700 valo oynuyorum yada farklı bir şey 70 80 derece leri görüyor ben ryzen master uygulamasından hepsini auto moduna aldım o şekilde bir overclok yaptım şimdi ise default ayarına döndürdüm sadece bu ekran üzerinden işlemcim daha yeni 4-5 ay oldu alalı...
  4. R

motorumda sarkan üç adet hortum var

merhaba arkadaşlar motorum rks sniper x 50cc 135 çevirme normalde birisi tam altından diğeri ise tekerin olduğu yere yakın omak üzre iki adet tahliye hortumu vardı ama bugün motorumu koyarken bir adet dahahortum gördüm ucu çapraz düz sanki kesilmiş gibi bir hortum du bakıncada şöyle yumuşak içi...
  5. R

RX6700 sıcaklığı bir anda 90 dereceyi geçiyor

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartım RX6700 10GB normalde hiç olmayan bir durumla karşılaştım. Bilgisayarımı yeni temizlemiştim tozdan dolayı en azından denedim kısa bir süre sonra (1-2)gün gibi Valorant girdim ve bir anda farklı bir görüntü oldu masaüstü simgeleri dahil oyun grafikleri büyüdü kendi...
Top Bottom