Neler Yeni

sıfır mı ikinci el mi ?

raska

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ertugrulkaratas
arkadaşlar merhaba 135cc cub kullanıyorum yatırım amaçlı parayı bir yere bağlamak amaçlı onu satıp daha üst sekmenini almayı düşüyorum aynı zamanda gerektiğinde satıp nakite çeviremek bir yandan ise hevesimi almak için b yüzden cf450sr düşündüm daha sonra fiyatı yüksek geldi yeni gelmiş bir motor düşermi fiyatları bilmiyorum sonra biraz daha alt sekmen olarak sr250 düşündüm oda r35 ve cbr 25 le kıyasla daha az güçlü geldi hani tatmin edici bulmadım görüntü ve ses aynı zamanda fiyat yönünden çok iyi cbr25ve kawasaki 250-300 modellerine baktım güçlü falan ama modelleri düşük ve yılların motorları hep ikinci el ve arzaları olan ve aynı zamanda motorsiklet olduğu içinde tereddüt içerisindeyim yani kısaca bu ve buna benzer motorlar için bir öneriniz varmıdır piyasada düzgün motor çok az sayıda 2.el mi yoksa 0mı almalıyım çok kararsızım max limit 180 olarak belirledim askere gitmem gerek daha sonra cc yükseltmesi yada farklı araçlara geçmeyi düşünüyorum sadece askere gidip gelene kadar hevesimi atıp gelincede elimde olası bir durumda satıp nakit olsun diye düşüyorum yardımcı olursanız çok sevirim şimdiden teşşeküler :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,057
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom