Arama sonuçları: *

1. Pervasiz

FC 24 AÇILMAMA SORUNU

hocam aynı sorun bendede var ben her oyuna girmeden önce repair atıyorum o şekilde giriyorum repair atmadan giremiyorum sende deneyebilirsin
  2. Pervasiz

ekrandaki siyah kareler

deneyeceğim teşekkürler
  3. Pervasiz

ekrandaki siyah kareler

yaptım ama bu sadece tarayıcı için bi çözüm diğer uygulamalar için ne yapmam gerek
  4. Pervasiz

Çözüldü✓ 3060 ekran kartı coil whine

topraklama yok sistemde maalesef daha önce zaten elektrik kesintisinden dolayı mavi ekran yemiştim ses zaten kulaklığı falan takınca çok gelmiyor performansda da sorun çıkarmıyorsa problem değil yardımın için teşekkürler
  5. Pervasiz

tüm fanları baktım ama kablo sürtmesi ya da başka bi etken yok gibi
  6. Pervasiz

ekrandaki siyah kareler

ekranımda videodaki gibi siyah kareler oluyor bazen oyunlarda bazen normal ama özellikle tarayıcıda çok oluyor çözümü nedir neden oluyor ekran kartım 3060
  7. Pervasiz

kankam başka bi ses daha var cızırtı sesi gibi biraz dikkatli dinlersen anlarsın videoda pek anlaşılmamış
  8. Pervasiz

kasadan cızırtı sesi gibi bi ses geliyor coil whine sesi mi değil mi emin olamadım eğer coil whine sesiyse ne yapmalıyım?ses bu linkte
  9. Pervasiz

Mavi ekran aldım ne yapmalıyım

selam dostlar bilgisayarımı normal bi şekilde kullanırken bi anda cızırtı sesi gelerek mavi ekran aldım ve bilgisayar kendini yeniden başlattı bir sorun yaşatır mı problem nedir? 1703432260 minidump dosyam sistemimi yazmayı unutmuşum işlemci i3 12100f ekran kartı 3060 12gb anakart gigabyte H610m...
  10. Pervasiz

microsoft windows search protocol host neden bu kadar cpu kullanıyor

selam dostlar dün bilgisayarımda oyun testi yaparken bunun %10-15 civarı cpu kullandığını gördüm bu tam olarak nedir ve neden bu kadar cpu kullanıyor diye size sormak istedim
  11. Pervasiz

Çözüldü✓ elektrik kesintisi sonrası mavi ekran

tam belli değil ailemle konuşmam lazım
  12. Pervasiz

anladım para bulana kadar suanlik böyle kullansam problem yaratır mı
  13. Pervasiz

kesin mi hocam bilgisayarı daha yeni aldım elimde para yok şuan
  14. Pervasiz

hazır sistem olarak aldım fiyatı uygundu fazla dikkat etmedim bi sorun yaşatmaz değil mi ya da ilerde yaşamamak için ne yapabilirim?
  15. Pervasiz

PowerBoost M509B kasam onun içindeki 750w 80+ bronze psuyu kullanıyorum
  16. Pervasiz

bunun sistemle alakası yoktur diye yazmadım ama lazımsa işlemci i3 12100f ekran kartı 3060 12gb anakart gigabyte H610m 16 gb ram
  17. Pervasiz

bilgisayarımda topraklama yok ve bilgisayarım kapalıyken elektrikler kesildi elektrik kesintisinden sonra bilgisayarı açtığımda mavi ekran kaldım bir problemle karşılaşır mıyım?
  18. Pervasiz

gigabyte rtx 3060 80 derece

ankarada yaşıyorum 38 derece civarı burası yine ben bi bilgisayarı sıfırlayıcam ne olur ne olmaz kafam rahat olsun diye sıfırladıktan sonra güncelleme yaparım
  19. Pervasiz

torrent vs kullanmıyorum crackli oyunda indirmedim fanlar 80 civarı olması lazım hocam işlemci 86 derece biraz fazla değil mi ya
  20. Pervasiz

sadece sniper elite 3 ve forza 4 de 80 gördüm şuanlık
Top Bottom