Arama sonuçları: *

• Users: CHEX
  • Order by date
  1. CHEX

verilerim mi çalındı?

arkadaşlar merhaba igyi bir açtım dil pençapca diye bir dil olmuş bunun sebebi nedir benim çerezleri ele geçirdiler hehralde falan diye komple sildim hepsini çokta işe yaramayacak ama bug mu oldu bu neden böyle
  2. CHEX

BU SİCAKLİK DEGERLERİ NORMAL Mİ

Tamam bende öyle dusunduydum vazgeçtim çoktan özele attım bir sürü linkleri hazırlamasi baya zamanımı aldi
  3. CHEX

Knk 10kya çıktım mi 5700xt rtx2060li sistemler geliyo kredi çekmem lazım ki cekecem büyük ihtimal ama son olarak 1660tili bir sistem daha buldum i7 3770var ama Rami 1333mjz 8gb h61 anakart 6bin lira çok iyi değil mi birde ram cakarim olur biter 1685134297...
  4. CHEX

Neyse almıyorum arkadaşlar ilginize teşekkürler arayışa devam .d 1685132692 Araba bozuldu ya hatta çevre ilçelerden bakmaya çalışıyorum ulaşım kolay olsun diye
  5. CHEX

Knk bulamiyom ki ya ankaradakiler sıfır fiyatına satiyo neredeyse
  6. CHEX

Kart %99 kullanımda 2dklik test yapmış ilk dksindan itibaren böyle 1685132228 Sistem
  7. CHEX

İntten baktım Cooler master mb511mis kasa 1685131275 9k 1685131369 Adam 1.5yildir kullanılmıyor yazmış ondan mı acaba ekran kartını sokup macununu yenilemeyle falan düzelir mi
  8. CHEX

Merhabalar yeni sistem alacagimda adam bu videoyu atmış bu değerler normal mi bana 90 fazla gibi geldi 80falan olsa neysede ,birde baya gürültülü çalışıyor adamın kartı 1660ti Asus tek fanli
  9. CHEX

Çözüldü✓ CSGO İCİN HANGi SİSTEM DAHA MANTİKLİ OLUR

2.el alıyorum hocam tek tek toplamiyorum bütçeme bu ikisi uygun geldi diğer secenekler mukayese edilecek seviyede değildi 1684894992 Harici oynadığım oyunlar FIFA gta5 how to survive falan öyle her yeni çıkan hikaye oyununu oynayan falan biri değilim ayrıca 3600 AutoCAD falan için daha hızlı...
  10. CHEX

Çözüldü✓ CSGO İCİN HANGi SİSTEM DAHA MANTİKLİ OLUR

Merhabalar bu iki sistem arasında seçim yapmanızı isteyeceğim normal şartlarda direkt ekran kartı iyi olanı seçerdim ama biliyorsunuz ki csde işlemcide onemli o yüzden kafam karıştı birde 16gb ram var kötü ekran kartı olanda aradaki FPS farkı ne olur değer mi yorumlarinizi da bekliyorum...
  11. CHEX

Elmalı lipton icetea

Coca cola markası ürünlerin pek çok aroma çeşidi var fakat trye getirmiyor, maliyet açısından sanırım . Bahsettiğiniz aroma da büyük ihtimal bunun kurbanı olmuş tr genelinde en çeşitli market migros orada da yoksa -ki yok diye biliyorum- büyük ihtimalle üretimi durmuştur
  12. CHEX

monitor rengarenk oldu

arkadaşlar merhaba , pcyi uzun süre kullanmamıştım bir açayım dedim manzara bu... sonra ikinci fotodaki monitor zimbirtisini pcyi kapattıktan sonra çıkardım taktım düzeldi 1-2 hafta sonra tekrar açtığımda yine eski haline dönmüştü ve bu sefer çıkarıp takmak işe yaramıyor . ne yapmamı önerirsiniz...
  13. CHEX

i7 6700hq-gtx950m VS i5 1135g7-mx450

başlıkta da gorduugnuz gibi sizce hangisini alınır gtx950m olan 5yillik temiz kullanılmış PC ama sonuç olarak kullanılmış
  14. CHEX

internal application error nedir

beyler hastaneden sonuçları görmek için pdf indir butonuna basıyorum ama aldığım hata ekteki şekilde, yardımcı olur musunuz nedir bu karşı tarafta bir sıkıntı var gibi ama ne
  15. CHEX

Mouseniz Kaç Hertz? (Etkinlik)

max930 gördüm ama mousepadim çok dandik ve toz içinde etki etmiştir bence bu durum
  16. CHEX

Öneri geforce now ile csgo oynama tecrübem

düzenlemeleri yaptım uyarı için teşekkürler gözü yoracağını hesaba katmamıştım
  17. CHEX

Öneri geforce now ile csgo oynama tecrübem

İyi günler arkadaşlar, bu incelemeyi geforce nowu csgo oynamak için alacak arkadaşlar için yazıyorum. Çünkü geforce nowu csgo için öneren insanlar vardı forumda falan ayrıca donanım arşivi veya başka bir kanalın videosuna bakarak da kesinlikle almayın, çünkü ben öyle yaptım fakat değerlerimin...
  18. CHEX

35mbps csgo için yeterli mi

peki aralarında bir fark var mıydı 35 ile 75 arasında? csgo daha iyi olabilir gibi şuan rekabetçi girmiyorum mesela girsem rankım düşecek çünkü normaldeki gibi oynayamıyorum hafif bir gecikme var ping ve ms değerleimde çok iyi olmasına rağmen 100mü yapsam interneti acaba bir şey değişmez değil...
  19. CHEX

azda olsa gecikme yaşıyorsanız belirtin lütfen çünkü csgoda msler çok fark ediyor cs diğer oyunlara göre gecikmenin çok daha mühim olduğu bir oyun ve direkt olarak hissediliyor ve bu da oynadığın oyunu etkiliyor ikinci yazdığım şeyde ms derken gecikme anlamında yazdım yoksa ikisi tamamen farklı...
  20. CHEX

iyi günler öncelikle, 35mbps internetim var csgoyu game+ ile gecikmesiz oynayabilir miyim geforce nowda test yapıyorum 50mbps yazıyor nedense bir tek 42ms var o da game+da düzelir eğer şuan da 35mbps csgo oynayan varsa görüşleri benim için çok değerli çünkü ona göre bu akşam paket yükselteceğim...
Top Bottom