Arama sonuçları: *

1. KATAM1RAA

FC 24 drop sorunları

merhabalar FC 24 oyunumda sürekli drop yiyorum ve beni bezdirdi akan oyun dahil sinematiklerde daha fazla yaşadığım bir drop sorunu var lütfen yardım edin gerekirse ekran kaydı vs de yollarım
  2. KATAM1RAA

12Volt 75-80 amper akü nerede bulabilirim?

Hocalar anneannemin elektrikli engelli aracının aküsü artık bozuldu yeni akü almamız lazım araç yurt dışından geldi akü değerleri 12Volt 75amper ama 80 amper de kullanılabiliyormuş bir çok siteyi ve tedarikçi ile iletişime geçtim ama anlamsız fiyat farkları var aküden 2 adet alacağım bilgisi...
  3. KATAM1RAA

Valorant Oynarken Ms Dalgalanması

Oluyor zatenn knk annemler konuşmaya bi başlıyor hamgi oyun olursa olsun fırlıyor internet 1693220680 Yok bu değerleri attığımda ben telefonum ve televizyon bağlıydı ama sadece benim pc altif olarak kullanıyordu
  4. KATAM1RAA

3 kez aradım hiçbirşekilde faydası olmadı sadece valo da başıma geliyor 1692488912 ama internetim de problem olsa video izliyorum 2 k donma yok lol oynuyorum onda da vardı problem ama düzeldi sadece valo da normalde 15 ms veren internet şuan 15-500 arası sürekli dalgalanma yaşıyor sunucu...
  5. KATAM1RAA

Selam hocalar 2-3 gündür valorant oynarken çok fazla ms dalgalanması sorunu yaşıyorum özellikle Valo da başıma geliyor lol de başıma gelmişti ancak düzeldi sadece valorant ta alakasız ms dalgalanması yaşıyorum örn:(15-600 ms) lere kadar çıkıyor ve bir türlü çözemedim özellikle hareket ettikçe...
  6. KATAM1RAA

Ethernet ip yapılandırma sorunu

Merhaba hocalar bugün kurulan bilgisayarımın driverları kuruldu windows kuruldu oyun dahi indirildi fakat eve getirip kurduktan sonra pcyi açtım internete bağlanmadı (kablo ile bağlı) ethernet ip yapılandırma sorunu diyor ne yapmam lazım biraz araştırdım ama net bir cevap bulamadım yardımcı...
  7. KATAM1RAA

Yardım Gençer gaming sistem çalışmıyor

A Açık hocam 1690876000 Neden usulsüzlük beklemeliyim hocam bende psu arızası olarak tahmin ediyorum çünkü sistemde hiçbir tepkime yok ortalama kaç günde geri geldi hocam iade etmeyi de düşünüyorum
  8. KATAM1RAA

Yardım Gençer gaming sistem çalışmıyor

Merhaba 09-07-23 tarihinde sipariş verdiğim sistem elime ulaştı fakat vaktim olmadığı için sistemi deneyemedim geçtiğimiz gün yani pazartesi günü sistemi çalıştırmaya çalıştığımda sistem herhangi bir şekilde tepki vermedi geri iade de problem yaşarmıyım aydınlatacak var mı gözüme uyku girmedi
  9. KATAM1RAA

DA-C4 şuan alınır mı?

Hocam dediğiniz fiyat aralığında imkanı yok bu fiyata bu sistem yok bu sistem o zaman stoklu olarak indirimdeydi
  10. KATAM1RAA

Bi̇lgi̇sayarim İyi̇ Ama Aldığım Fpsler Düşük

Video da OC yapılmış olabilir hocam max performansını göstermek için olabilir hangi youtuber link atarmısın
  11. KATAM1RAA

DA-C4 şuan alınır mı?

Nedenlerini söylermisiniz hocam çünkü hemen almam gerekiyor bilgilenmek istiyorum
  12. KATAM1RAA

DA-C4 şuan alınır mı?

https://www.gencergaming.com/da-c4 Hocalar yarın gelicek zamdan ötürü hemen pc almayı düşünüyorum ztn bu sistemi almayı düşünüyordum ama bütçemi biraz aşıyordu bende tekrar F/P beklemeye geçtim ama dediğim gibi dolar ve vergi zam sonrası hemen almak istiyorum birkaç soru soracağım: 1688897831...
  13. KATAM1RAA

GencerGaming sitesinden sistem alınır mı?

Valla bugün instagram yorumlarına baktım herkes kargo probleminden yakınmış şahsen ilk defa bu fiyatlarda bir internet ödemesi yapacağım 20 gün gelmedi vs gibi yorumlar gördüm e zaten babamı zor ikna ettim 20 gün stres vs yaşamak istemiyorum şuan bu siteyi düşünmüyorum umarım yeni F/P sistem...
  14. KATAM1RAA

GencerGaming sitesinden sistem alınır mı?

Kargo sorunu ne dostum bilmediğimden soruyorum F/P sistem çıkarsa bende almayı düşünüyorum merak ettim ?
  15. KATAM1RAA

Gaming gen tr ENZO-6600 sistem iyi midir??

Aslına bakarsan dolandırıcılık beklemiyorum herhangi bir problemde karşımda muhattab olması iyi olur ama tabii problem olmazsa daha iyi tekrar teşekkürler hocam
  16. KATAM1RAA

Pc parası benim cebinden değil babamın cebinden çıkacağı için sitelere ben kefil oluyorum o yüzden biraz korkmuyor değilim ilk defa böylesine yüksek fiyatta bir internet harcaması yapacağım babamı zor ikna ettim böyle bir olay yaşamak korkutuyor kısaca yardımın için teşekkürler hocam
  17. KATAM1RAA

Dediğim gibi beklemeye korkuyorum normalde bütçemi aşıyor monitör almam da lazım çünkü monitörü biraz erteleyip staj parası ile monitör almayı düşünüyorum bu fiyatların yerinde duracağını sanmıyorum maalesef umarım tez vakit te iyi bir F/P sistem çıkar 1688332411 Hocam bu sistemi biliyorum ama...
  18. KATAM1RAA

https://www.gaming.gen.tr/urun/300519/mugello-6600-amd-ryzen-5-5500-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ F/P sistem beklerken site site dolaşıyordum bu sisteme denk geldim malum ekonomi dolayısı ile çok beklemek istemiyorum bu sistem iyi mi? hocalar yoksa uygun...
Top Bottom