Arama sonuçları: *

1. aviatorflag

Toplama PC performansı

6600tl'lik bir sistemde kesinlikle ssd olmalı, 1tb hdd kullanın fakat en azından 120gblik bir ssd alın windows için.. Uçurur sistemi hddye göre
  2. aviatorflag

Windows 10 Güncelleme

1909 sürümünün 4. güncellemesinde bir sorun yok güvenle güncelleyebilirsiniz.
  3. aviatorflag

darboğaz varmı sistemimde anlamadım bi el atın

görünüşe göre ram yetersiz kalıyor
  4. aviatorflag

Gamepower Ursa Önerir Misiniz?

2 kere G300S eskittim, her G300S sahibi önünde sonunda double click sorunu yaşayacak. 2 hafta önce URSA'ya geçtim. G300S e para kaptırdığım için oturdum soğuk su içtim.
  5. aviatorflag

Gtx 760 güç tüketimi

Bu kartı zamanında Intel Pentium G3258 ile kullanıyordum. İşlemci 4.5GHz OC olmasına rağmen 500w güç kaynağım yetmişti ancak 400w'dan emin değilim
  6. aviatorflag

RGB FAN Ve RAİNBOW FAN?

RGB fanlarını yazılımla istediğiniz renkte çalıştırabilirsiniz, genelde değiştirilebilir modları da bulunmaktadır. Rainbow fanlar tek şekilde yanar renklerini değiştiremezsiniz
  7. aviatorflag

Superbox kullanan varmı ?

Sınırsız 10mbps versiyonu kullanıyorum vergiler dahil 140tl ödüyorum, altyapı bulunmayan yerler veya sürekli yer değiştirenler için süper cihaz, huawei'in iyi bir modemiyle kullanıyorum. Hız konusunda şikayet edenler çok vardı ama arıyorum müşteri hizmetlerini hemen sinyal güncellemesi...
  8. aviatorflag

Ryzen 3 1200 İçin Anakart?

Tercih edebilirsiniz, driver güncellemelerini düzenli alıyor o işlemci için biçilmiş kart
  9. aviatorflag

Yardım Anakart M2 vida yuvası yalama olmuş,yinede taktım ne kadar sağlıklı olur?

Vida yuvası tabii ki de diski sabitlemek için, yani kasa çok hareket ettirilmezse ben de sorun olacağını düşünmüyorum.
  10. aviatorflag

Bu Sistemi Windows 10'a Geçirmek Mantıklımıdır?

Acer Aspire 5738G bilgisayarım yaklaşık 10 yaşında, 4GB ram var Windows 10 64bit'le herhangi bir sorun yaşamıyorum. En son güncellenmiş olan driverlar kurulu. Bir de birkaç ince ayar sonucunda, 10 yıllık bilgisayarım Windows 10 ile hayatta diyebilirim :) Performans sorunu da yaşamıyorum zira...
  11. aviatorflag

Bu Oyun Listesine Ekleme Öneriniz Var mı?

Forza Horizon 4
  12. aviatorflag

Opera Erken Erişim'de Sunduğu "Oyuncu Tarayıcısı" Opera GX!

Bilgilendirme için teşekkürler baltalamaya gerek yok, benim yeni bilgim oldu ve yeni deneyeceğim sağ ol
  13. aviatorflag

Yardım Nasil depolama açarım

Dün kardeşimin telefonuna (16GB J7 Prime) format attık ancak bu şekilde alan açıldı. Fotoğraf ve video toplam boyutu 200mb, uygulamaların kapladığı alan önbelleklerle beraber 1.8GB idi fakat 16GB'nin 16'sı da kullanılıyordu. Silecek hiçbir şey kalmadı, formattan sonra aynı uygulama fotoğraflarla...
  14. aviatorflag

Windows 10 ssd de kaç gb yer kaplar 64bit

Windows 10 Pro bende 19GB alan kaplıyor. Tüm sürücüler ve önbellekle beraber 25GB
  15. aviatorflag

Yardım İşlemci ile ekran kartı uyumu

Tüm sistemlerde olması gereken bu zaten, tam tamına uyumlu spec kursanız bile ilerde parça yükseltmek isteyeceksiniz atıyorum daha güçlü bir GPU, zira CPU yükseltmek her zaman daha zordur yanında anakart masrafı da vardır.
  16. aviatorflag

Yardım İşlemci ile ekran kartı uyumu

Zaten sonuçlar GPU'nun CPU için yetersiz olduğunu söylüyor. İşlemci canavar merak etmeyin :)
  17. aviatorflag

750 TL'ye Mönitör Önerir misiniz

LG LCD panel üreticisi, diğer çoğu marka da LG'nin panellerini alıyorlar. Bu bütçeyle önerebileceğim model yukarıdaki gibidir. Güvenilir
  18. aviatorflag

sistem uyumlu mu darboğaz olur mu

2200G ve RX570 kullanıcısıyım çoğu oyunda darboğaz oluyor, grafik kartım %80 seviyelerinde kullanılıyor işlemci yüksek fps almanıza engel oluyor. Bu darboğazlar donma takılma şeklinde olmuyor ama GPU'nuzu tam kapasite kullanamıyorsunuz.
  19. aviatorflag

750 TL'ye Mönitör Önerir misiniz

LG 22MK400H 1ms 75Hz HDMI 21.5" Full HD Gaming Monitör direkt panel üreticisinin kendisinden almanızı tavsiye ederim
  20. aviatorflag

İşlemci yanarsa bilgisayar çalışır mı?

RAM slotları arızalanmış olma ihtimaline karşı RAM veya RAM'lerin yerlerini değiştir. Görüntü gelmemesinin pek çok sebebi olabilir. HDMI kablosunu anakarttaki çıkışa bağlamış olabilirsiniz. Onun dışında işlemci yanarsa fanlar PSU'dan kaynaklı dönecektir ama işlemci yandıysa kesinlikle hiçbir...
Top Bottom