Neler Yeni

İşlemci yanarsa bilgisayar çalışır mı?

RuLinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kaan
Bende kasa çalışıyor ama goruntu gelmiyor işlemci yansa bile kasa çalışır mı acil cevap verirseniz sevinirim?

TrollKing

80+
Görüntü gelmemesi sadece işlemci de sıkıntı olduğunu göstermez kablolarını kontrol et.Ekran kartındaki kablolara da bak.

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Mercedes arabaya şanzıman takma, yada benzin koyma çalışır mı? Çalışmaz tabii ki işlemci olmadan. Monitöre bağlı olan kabloyu ekran kartına taktığınadan emin misin?
😂 hocam ya o nasıl örnektir allah rızası için 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes TUNÇ
RAM slotları arızalanmış olma ihtimaline karşı RAM veya RAM'lerin yerlerini değiştir. Görüntü gelmemesinin pek çok sebebi olabilir. HDMI kablosunu anakarttaki çıkışa bağlamış olabilirsiniz. Onun dışında işlemci yanarsa fanlar PSU'dan kaynaklı dönecektir ama işlemci yandıysa kesinlikle hiçbir işlem olmaz sadece PSU fanı duyarsınız.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Tabikide çalışmaz.

RuLinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kaan
Mercedes arabaya şanzıman takma, yada benzin koyma çalışır mı? Çalışmaz tabii ki işlemci olmadan. Monitöre bağlı olan kabloyu ekran kartına taktığınadan emin misin?
neyseki bugun tüm parçaları söktum temızledım oyle çalışdı benım oyle soru sorma nedenim bir sitede gördüm ve acayip korktum nasıl olsa pc nin en önemlı parçası o yuzden biraz saçma oldu ama cevap verdıgın için sağol Örenk müthişdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Tolga
tecrübe etmiştim eski pcmde anakart yanmıştı ama pc ye güç geliyordu çalışıyordu ama tabi ekrana bir şey gelmiyordu bazen çalışmadığıda oluyordu sinirden vuruyordum öyle çalışıyordu fdslkafads

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
tecrübe etmiştim eski pcmde anakart yanmıştı ama pc ye güç geliyordu çalışıyordu ama tabi ekrana bir şey gelmiyordu bazen çalışmadığıda oluyordu sinirden vuruyordum öyle çalışıyordu fdslkafads
Manyak wuehejdjdjdhd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,051
Üyeler
146,624
Son üye
kaiserlicht
Top Bottom