Arama sonuçları: *

1. BorsaKaplanı888

Amcam Nasıl Bir Laptop Almış Yorumlar Mısınız?

Yazık ya gerçekten. Bunu alan kişi anlamıyordur tamam. Bu fiyata bunu satan adamın vicdanı nerde.
  2. BorsaKaplanı888

kiracımın kirası ucuz mu zam yapmalı mıyım?

Bence şu an fiyatı az, ben olsam 5000-6000 arası yapardım.
  3. BorsaKaplanı888

Yardım Mediamarktan aldığım hyperx cloud 2 boğuk ses sorunu

hocam valorantın normal sesi o bende de boğuktu bozuk sanmıştım normal sesmiş
  4. BorsaKaplanı888

Bu klavye alınır mı ?

Takıntıdan kastım düşük gecikme gibi özelliklerdi hocam.
  5. BorsaKaplanı888

Bu klavye alınır mı ?

Hocam haklısınız ama mekanik takıntım yok ve bu fiyat bandında tasarımını beğendiğim mekanik klavye bulamadım
  6. BorsaKaplanı888

Bu klavye alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/razer-ornata-v3-tnky-kbl-tr-layout-oyuncu-klavye.html Arkadaşlar sesi çok hoşuma gitti. Normal membran klavye gibi değil. Kullanan varsa tavsiye eder mi ? Uzunca süre kullanmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
  7. BorsaKaplanı888

Neden klavyeye alkol sıkınca çalışıyor ?

Deneyeceğim, teşekkürler.
  8. BorsaKaplanı888

https://ty.gl/2qard5p542 Hocam klavye bu.
  9. BorsaKaplanı888

Sorun çıkarmayacak, ömürlük klavye önerisi alabilir miyim ?

Arkadaşlar birsürü klavye aldım, hepsinde switchler belli bir süre sonra basmıyordu. Artık bıktım. Bana ömürlük sorun çıkartmayacak mekanik (Blue,Brown,Red) klavye önerir misiniz ? Çok şekilli şukullu olmasını istemiyorum. Sade ve hoş olursa güzel olur. Teşekkür ederim.
  10. BorsaKaplanı888

Yani kardeşimin saç spreyini sıkınca da olmuştu. 🤣
  11. BorsaKaplanı888

Forumlarda araştırırken bulmuştum. Ne klavye alırsam alayım hep bozuluyor. :d
  12. BorsaKaplanı888

Ryzen 5 5600 icin Ekstra Sogutma Gerekli mi ?

Bence alınmalı. Oyunlarda stok fan ile çok ısınan bir işlemci.
  13. BorsaKaplanı888

Arkadaşlar elimde mekanik tuşlu bir klavye var. Bu klavyede ya tuşlar basmıyor ya da 2,3 kere basıyor. Bende kolonya sıkarak bu sorunu geçici olarak çözüyorum ama neden kolonya sıkınca düzeliyor ? Bunu temelli düzeltmenin bir yolu var mı ?
  14. BorsaKaplanı888

Apex 9 Mini hangi switchler takılabilir ?

Arkadaşlar bu klavyeyi almak istiyorum ama çabuk sıkılan biri olduğum için farklı switchler de alacağım. Bu klavyeye Cherry MX, Gateron, Akko takılabilir mi ?
  15. BorsaKaplanı888

Teşhir ve Yenilenmiş Ürünlerde fatura kesilir mi?

Çok saçma, bir ürün para karşılığı başka birine satılıyor ise fatura kesilmek zorundadır.
  16. BorsaKaplanı888

DS 4 için bluethoot önerisi

TP-Link UB500, Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör, Siyah https://amzn.eu/d/2VBX9WD Al geç. Daha iyisini bulamazsın bu fiyata.
  17. BorsaKaplanı888

Oyuncu Olmayan Biri Oyuncu Mouse'u Kullanmalı mı?

Merhaba. M650 almak istiyorum, memnun muydunuz ? Herhangi bir sıkıntı çıkardı mı ?
  18. BorsaKaplanı888

Intel Arc Driver Güncellemesi 268%'a Varan Performans İyileştirmeleri

İntel`in TR pazarında gitmesi için AMD, NVIDIA kartlara göre çok çok daha ucuza satılması lazım. En azından ilk etaptan bahsediyorum. Ben şahsen Intel kartı 4000-6000 arası olsaydı ucuzluğundan tercih ederim.
  19. BorsaKaplanı888

Custom klavye hakkında yardım eder misiniz ?

Arkadaşlar hiçbir bilgim yok custom klavyeler hakkında ama çok hoşuma gidiyorlar. Sadece kullanmak istediğim swtich belli; Akko V3 yellow. Switch harici ne satın almam gerek ? Alacağım her kit ile uyumlumudur bu swtich ? Gibi, gibi sorular. Yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom