Arama sonuçları: *

1. WonderFul

Geçici Ücretsiz Ücretsiz Gta V

Valla gördüm Sonsuza kadar senin yazdı alacaktım yine hata verdi. 1589469039 Şifremi unuttum sıfırlayamıyorum :D
  2. WonderFul

Grafik tasarım için iyi sistemli bir laptop ?

Huawei MateBook D14 kullanıyorum Unity gibi programlarda iyidir ama diğer önerilere de bak. Acele et fiyatlar uçuyo hepsinde.
  3. WonderFul

2500 bütçenin aşağısında 2.el sistem

https://oyuncu.market/urun/3293/aerocool-aero-one-duo-rgb-4-12-cm-fanli-temper-camli.html https://oyuncu.market/urun/2179/corsair-vs450-power-supply.html
  4. WonderFul

Steam Key Nasıl Kullanılır ?

Steam kütüphanene gir. Sol altta OYUN EKLE diye bir yer var. Ona tıkla. Steamda ürün etkinleştir de. Gelen yerdeki sözleşmeyi kabul et. Kodu yapıştır onayla.
  5. WonderFul

İnternet Alt yapısı başvurusu nasıl yapabilirim

Sen yinede Arkadaşın dediği gibi SuperBox yada RedBox'a bir bak. Videodaki gibi şansın olmayabilir ama umarım Super yada RedBox'a başvurursan kabul ederler.
  6. WonderFul

İnternet Alt yapısı başvurusu nasıl yapabilirim

Şu videoyu önerebilirim seninle neredeyse aynı senaryoyu yaşamış;
  7. WonderFul

Huawei MateBook D14 2020 Kullanıyorum Sorusu Olan Sorabilir

Yanmış yanacağı kadar birazda o yansın :D. Zaten çok ihtiyacım olduğunda onunla şarj ediyorum.
  8. WonderFul

Aynen katılıyorum hatta Telefonunuzun hızlı şarj desteği var ve Type-C girişliyse telefonda da çok işe yarıyor adaptörü. 30-40 Dakikada 3000 mAH telefonumu fullüyor diyebilirim.
  9. WonderFul

Şuan 6800 TL :D 1- Isınma problemi adaptöre bağlıyken oluyor. Takılı değilken ısıma yok (derslerde ve internette gezinme, dizi izleme vb.) fan dönmüyor. 2- Oyunlarda şöyle diyeyim. CS:GO da orta ayarlarda çok nadir drop yiyorum. Valorantta yüksek ayarlarda takılma yok. Tabi ısınma oluyor ama...
  10. WonderFul

Evet sorunuz varsa sorabilirsiniz. Laptop bu; Huawei MateBook D14 2020 Aldığım zaman 5000 TL idi şuan uçmuş :D
  11. WonderFul

İnternetten Altyapı Sorgulatamıyorum :D

İşte bu upload değerinden bıktım :D
  12. WonderFul

İnternetten Altyapı Sorgulatamıyorum :D

Merhabalar. Ben TTNET'ten başka operatörlere geçmek istiyorum ancak binamızda port olmadığı için Altyapı sorgulayamıyorum. Millenicom düşünüyorum acaba müşteri temsilcisini arasam ordan tahmini bir değer verilebilir mi? Şuanki Faturam 130 TL ve aldığım internet 20 Mbps Download ve 0.60-0.90 Mbps...
  13. WonderFul

Cities Skylines Ne Zaman İndirime Girer?

DLC'lere pek göz atmadım ama Doğal Afet DLC'sini direk alacağım. Kampüs ve Endüstri DLC'lerine para kalırsa bakarım.
  14. WonderFul

Bende yeni keşfettim oyunu keşke daha önce görseydim. Aynen oynayacak zaman kalmayacak :D
  15. WonderFul

Yakın bir zamanda almayı düşünüyorum malum okullar açılacak zaman bulamam sonra :D . Teşekkür ederim :) Umarım :) Teşekkür ederim :) O zaman indirimleri bekliyoruz :D
  16. WonderFul

Merhabalar. Ben Steam üzerinden Cities: Skylines almayı düşünüyorum. Hangi indirimlerde fiyatı düşüyor? Muhtemelen Cadılar Bayramında düşmüyordur ama yine de sormak istedim. Olmazsa harici sitelerden Kod olarak alacağım. Teşekkürler :)
  17. WonderFul

Yeni Alınmış Huawei Laptop Ekran Donma ve Wifi Kesilme Sorunu

İyi günler yaklaşık 1 ay önce Huawei Matebook D14 aldım. Arada ekranı donuyor ve mecburen açma tuşuna basılı tutarak kapatıp açmam gerekiyor. Diğer sorun da laptopun wifisi arada kesilip duruyor. Acayip yanı evdeki diğer cihazlarda wifi bağlanıyor. Yani sıkıntı laptopda. Garantiye vermeye değer...
  18. WonderFul

Acer Extensa mı, Huawei Matebook D15 mi?

Hem ders hem oyun için bir laptop bakıyordum. Bütçe düşük olunca pek yükselemedim. Yani en düşük 8 gb ramli laptoplara bakarken Aceri gördüm. Linkler Acer Extensa...
  19. WonderFul

Hem Uzaktan Eğitim Için Hem Oyun için Vatan Bilgisayardan Laptop

Maalesef :( Vatanı ve Laptopu sevmiyorum ama olmak zorunda maalesef bu yaşta dinlemiyorlar.
Top Bottom