Arama sonuçları: *

1. Sambio3000

Gerçekten 1000 Mbps Alabilir miyim?

Hocam doğrudur ne desem yalan olur 24 saattir bağlantım aktif 1 kere bile ne kopma nede hız problemi yaşadım paket loss inceledim %0 olarak görünüyor cmd üzerinde yine de bir sorun yaşarsam buraya yazacam iletecem ama şu an gerçekten bir sorun yok steam üzerinden 70 gb oyun iniyor şu an 90 mb...
  2. Sambio3000

Hocam barbaros hayrettin paşa mah ve piri reis mah. bu ikisi olabilir genelde aktif ve canlı yerler olarak geçiyor özellikle internet için taşınıyorsanız eğer atlantisnetin sitesinden bir sorgulayın derim.
  3. Sambio3000

AtlantisNet'e geçmeden önce 50 mb vdsl kullanıyordum o kadar doğru söylüyorsunuz ki ülke olarak nelere geç kaldık... Umarım bu aşırı derecede yaygınlaşır ülkemizde ve devletimiz bu hizmetlere öncelik verir ve herkes rahat bir internet kullanım deneyimi yaşar.
  4. Sambio3000

Hocam steam'dan 70 gb oyun indirirken saniye başıan 90 mb download almak gibisi varken diğerleri artık bizleri sarmaz :P ama 100 mb kesinlikle yine de bizim ülkemize göre o kadar kötü değil yerleşik operatör altyapısı olsa bile yine de iş gören bir tarife tabi ülkemize göre orası ayrı ama...
  5. Sambio3000

Hahahha hocam ben Fatih mahallesinde oturuyorum banada sultaniye mahallesinde oturan arkadaşım önerdi kendiside referans oldu zaten 1 ay hediye tanımlandı kendisine sanırım benim kodumu paylaşmış. Genel olarak her mahallesinde fiber altyapı bulunuyor diye biliyorum tam emin değilim ama %80...
  6. Sambio3000

Umarım ülkemizde böyle firmalar gelişir ve makul fiyatlar üzerinden ilerler gerçekten çok memnun kaldım hiç beklemiyordum altyapı şu an çok yeni taahhütsüz olduğu için başvurdum keşke taahhütlü paketleride olsa alırım valla 24 saattir bağlantım aktif hiç bir sorun yaşamadım valorant, lol vb...
  7. Sambio3000

Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar bilgilendirme için tekrar yazıyorum. Kurulumum 3 iş günü içerisinde gerçekleşti AtlantisNet'in kendi ekipleri gelip kurdular 1000 mb tarife için başvurdum gerçekten memnun kaldım simetrik olarak birebir sunuyorlar adeta kablolu bağlantı üzerinden hız...
  8. Sambio3000

Hocam bu hızlar gerçek mi? mutlaka başvuru yapıp deneyeceğim teşekkür ederim ilgi ve alakan için kafamdaki soruları bir nebze azalttınız yarın başvuru için müşteri hizmetlerini arayacağım tekrar buradan sonuçları bildiririm herkese yardımları için teşekkür ederim.
  9. Sambio3000

Tabikii deneyemeden bilemeyiz doğru söylüyorsun hocam teşekkür ederm fikir ve önerilerin için ancak taahhüt olmadığı için yine de deneme taraftarıyım eğer memnun kalmazsam zahmetsiz iptal sunuyorlarmıs nede olsa direkt iptal ederim. 1694208844 Mutlaka buradan sizleri aydınlatacam hocam teşekkür...
  10. Sambio3000

Bu firmada olur mu peki hocam paylaştığınız linkten baktım destek hesapları mevcut anladığım kadarıyla. 1694208592 Amacım sadece memnun kalmak 1000/1000 bahsediyoruz hocam yeterki o hızları alabileyim:)
  11. Sambio3000

Taahhütsüz olması beni aşırı derecede heveslendirdi mutlaka deneyip bilgilendirme tabii ki yapacam hocam :) 1694208421 Arkadaşlar konu günceldir mutlaka kullanan varsa beni aydınlatırsa sevinirim sizlerden görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
  12. Sambio3000

Hocam peki AtlantisNet nasıl bir bilgin var mı simetrik internet konusunda
  13. Sambio3000

İstanbul esenyurtta yaşıyorum hocam avcılar ve esenyurt bölgesinde fiber altyapısı çoğu noktada bulunuyormuş şu an benim binamada geldi https://atlantisnet.com.tr/ link üzerinden sitelerini araştırdım 100/100 1000/1000 10000/10000 tarifeleri mevcut fiber altyapı bölgelerinde 1694208108 Bu arada...
  14. Sambio3000

Altyapı sorguladım hocam 10.000 MBPS kadar hız alabiliyorum adresimde ancak 1000/1000 mb çok uygun fiyat adresim destekliyor yani taahhüt olmadığını öğrendim şimdide bir sıkıntı çıkmaz dimi kullansak istediğim zaman iptal edebiliyorum yani ?
  15. Sambio3000

Arkadaşlar Merhaba, binama AtlantisNet kutusu takıldı şu an evde türk telekom kullanıyorum ancak hiç memnun değilim sitelerinden baktığımda 1000/1000 mbps simetrik internet sağlıyorlar kendi GigaPon altyapılarını kullandığını öğrendim araştırma yaptıktan sonra. Başlıkta söylediğim gibi gerçekten...
Top Bottom