Neler Yeni

Gerçekten 1000 Mbps Alabilir miyim?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Bu firmada olur mu peki hocam paylaştığınız linkten baktım destek hesapları mevcut anladığım kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amacım sadece memnun kalmak 1000/1000 bahsediyoruz hocam yeterki o hızları alabileyim:)
bi deneyin hocam memnun kalmazsanız çıkarsınız basit :)

Dediğim gibi yan firmaların neredeyse hepsinde olabiliyor. Daha önce inceleme ve test için hizmet sağlayacaklardı fakat deprem vs. girince sonrasında ben de düşmedim üzerine. Attığım forum konusunda son sayfalardan takip edin, firmayı aktif olarak takip etmiyorum bilgi doğru bilgiyi ben sağlayamam.
hocam doğru çok tanındık değil ama geliştirirler tabi altyapıları turknetde bu sorunu hiç yaşamadım ama o sağlayıcıda olabilir yeni gibi duruyor çünkü ama denenip deneyimlenebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Dediğim gibi yan firmaların neredeyse hepsinde olabiliyor. Daha önce inceleme ve test için hizmet sağlayacaklardı fakat deprem vs. girince sonrasında ben de düşmedim üzerine. Attığım forum konusunda son sayfalardan takip edin, firmayı aktif olarak takip etmiyorum bilgi doğru bilgiyi ben sağlayamam.
Tabikii deneyemeden bilemeyiz doğru söylüyorsun hocam teşekkür ederm fikir ve önerilerin için ancak taahhüt olmadığı için yine de deneme taraftarıyım eğer memnun kalmazsam zahmetsiz iptal sunuyorlarmıs nede olsa direkt iptal ederim.

bi deneyin hocam memnun kalmazsanız çıkarsınız basit :)

hocam doğru çok tanındık değil ama geliştirirler tabi altyapıları turknetde bu sorunu hiç yaşamadım ama o sağlayıcıda olabilir yeni gibi duruyor çünkü ama denenip deneyimlenebilir
Mutlaka buradan sizleri aydınlatacam hocam teşekkür ederim :)

Arkadaşlar konu günceldir mutlaka bu forumdan biri kullanıyordur diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sami Can
hocam ben kullanıyorum atlantisnet seni aydınlatmak adına üye oldum foruma. Evet kendi altyapıları ile hizmet sağlıyorlar adı gigapın olarak geçiyor ben 100/100 paket kullanıyorum ve 8 aydır aboneyim taahhüt yok sadece 1 defa fiyat güncellediler ülkede asgari ücret zamanlandığı tarihti ve defa sms bilgilendirmesi yaptılar. 100/100 için 250 tl ödüyorum kablolu kullanırım genelde online oynadığım için valorant ve cs go oynarım çoğunlukla valorant tr serverinde 1 ping alıyorum cs go sabit 29 32 arası veriyor çok memnunum yani bu kadar şaşırmanızı tavsiye etmiyorum ülke olarak böyle hızlara zaten geride kaldık böyle firmaların çıkması gayet normal dış ülkeler artık 10.000 mbps kullanıyor biz 1000 görünce oha çekiyoruz ülkecek :) müşteri hizmetleri ise çok ilgili şuana kadar 3 4 defa aramışlığım var 1000 mb gerek duymuyorum o kadar pakete ihtiyacım yok fakat arkadaşım var 1000 kullanıyor yan mahallemde oda çok memnun geçen evlerine gittim takıldık steam üzerinden 70 gb oyun indirdi saniye başına 89 mb download alıyordu. Tavsiye ederim yani mutlaka dene taahhütsüz nede olsa olmadı iptal edersin. Altta kablolu hız testi sonuclarını atıcam anlık incelersin iyi forumlar hocam.

Ekler

• IMG_1908.jpeg
    IMG_1908.jpeg
    1.1 MB · Hit: 66
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Hocam bu hızlar gerçek mi? mutlaka başvuru yapıp deneyeceğim teşekkür ederim ilgi ve alakan için kafamdaki soruları bir nebze azalttınız yarın başvuru için müşteri hizmetlerini arayacağım tekrar buradan sonuçları bildiririm herkese yardımları için teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar bilgilendirme için tekrar yazıyorum. Kurulumum 3 iş günü içerisinde gerçekleşti AtlantisNet'in kendi ekipleri gelip kurdular 1000 mb tarife için başvurdum gerçekten memnun kaldım simetrik olarak birebir sunuyorlar adeta kablolu bağlantı üzerinden hız değerlerimi altta paylaşıyorum.
herkese öneri ve yardımları için teşekkür ederim iyi forumlar diliyorum.

Ekler

• hiz testim.png
    hiz testim.png
    31.3 KB · Hit: 62
  • Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arif Dağcı
Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar bilgilendirme için tekrar yazıyorum. Kurulumum 3 iş günü içerisinde gerçekleşti AtlantisNet'in kendi ekipleri gelip kurdular 1000 mb tarife için başvurdum gerçekten memnun kaldım simetrik olarak birebir sunuyorlar adeta kablolu bağlantı üzerinden hız değerlerimi altta paylaşıyorum.
herkese öneri ve yardımları için teşekkür ederim iyi forumlar diliyorum.
Hayırlı olsun hocam bende de 2 altyapı da (telekom, superonline)1000 mbps var ama malum fiyatlardan dolayı kullanamıyoruz 350 tl gayet uygun

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Hayırlı olsun hocam bende de 2 altyapı da (telekom, superonline)1000 mbps var ama malum fiyatlardan dolayı kullanamıyoruz 350 TL gayet uygun
Umarım ülkemizde böyle firmalar gelişir ve makul fiyatlar üzerinden ilerler gerçekten çok memnun kaldım hiç beklemiyordum altyapı şu an çok yeni taahhütsüz olduğu için başvurdum keşke taahhütlü paketleride olsa alırım valla 24 saattir bağlantım aktif hiç bir sorun yaşamadım valorant, lol vb rekabetçi oyunlarda ping test yaptım valorant 2 MS alıyorum lolde 3 MS darısı sizin başınıza diyelim hocam tekrardan teşekkür ederim

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Valla esenyurta taşıncam bu nedir ya :D Esenyurtun güzel mahalleleri hangisi ev bakacağım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Valla esenyurta taşıncam bu nedir ya :D Esenyurtun güzel mahalleleri hangisi ev bakacağım :D
Hahahha hocam ben Fatih mahallesinde oturuyorum banada sultaniye mahallesinde oturan arkadaşım önerdi kendiside referans oldu zaten 1 ay hediye tanımlandı kendisine sanırım benim kodumu paylaşmış. Genel olarak her mahallesinde fiber altyapı bulunuyor diye biliyorum tam emin değilim ama %80 kısmında var tabi semte göre ve binaya görede değişkenlik gösterebilir sanırım

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Hahahha hocam ben Fatih mahallesinde oturuyorum banada sultaniye mahallesinde oturan arkadaşım önerdi kendiside referans oldu zaten 1 ay hediye tanımlandı kendisine sanırım benim kodumu paylaşmış. Genel olarak her mahallesinde fiber altyapı bulunuyor diye biliyorum tam emin değilim ama %80 kısmında var tabi semte göre ve binaya görede değişkenlik gösterebilir sanırım
Mecidiyeköyün göbeğinde oturuyorum metro metrobus dıbımde aldıgım hız 100/20 :D he kötü değil ama daha iyisi neden olmasın :D
Esenyurtun güzel elit yerleri neresi :D

Harbiden hocam. :D Arkadaşın olduığu mahalleye gidelim. Herkes fiber kullansın.
Turknet vs de hep oralarda var yanlış hatırlamıyoram. Merkezi yerde oturruyorum ama ırgat gibi yaşıyoruz teknolojiden :D

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Murat
Cidden 350 liraya bedava 1000/1000 simetrik internet. Umarım ülke geneldinde daha çok yaygınlaşır. Çoğu ilde 16 mbps internetin üstünde kullanan çok az. Fiyatı da pahalı anlam veremediğim şekilde. 300 400 liralara rezillik hizmet satın alıyoruz resmen. Fiberin yaygınlaşması ve insanların huzura kavuşması tek dileğim :peepokalp:

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Mecidiyeköyün göbeğinde oturuyorum metro metrobus dıbımde aldıgım hız 100/20 :D he kötü değil ama daha iyisi neden olmasın :D

Turknet vs de hep oralarda var yanlış hatırlamıyoram. Merkezi yerde oturruyorum ama ırgat gibi yaşıyoruz teknolojiden :D

Hocam steam'dan 70 gb oyun indirirken saniye başıan 90 mb download almak gibisi varken diğerleri artık bizleri sarmaz :p ama 100 mb kesinlikle yine de bizim ülkemize göre o kadar kötü değil yerleşik operatör altyapısı olsa bile yine de iş gören bir tarife tabi ülkemize göre orası ayrı ama gerçekten hayatımda ilk defa saniye başına 90 mb download yapan bir interneti ilk defa canlı olarak yüz yüze görüyorum şu an da çok güzel bir şey

Top Bottom