Arama sonuçları: *

1. arogger

Çözüldü✓ 4080 - 100k PC / 4090 - 110k PC | Satın alacağım, sizce hangisi daha iyi?

Aylardır bi pc almayı planlıyordum çünkü kendi pc'm artık çok eski kaldı. 4090 Şimdilik fazlasıyla yetecektir diye düşünüyorum. En kötü ileride upgrade ederim
  2. arogger

Çözüldü✓ Oyun ve yazılım için 80k-100k arası PC önerisi

Aldım dostum. Uğraşmışsın, toplamışsın sağol
  3. arogger

Kesinlikle katılıyorum. O anakart geleceğe yatırım için kötü bir tercih olacaktı. Tek tek parça hesabı da yaptım ama çok büyük fiyatlar oynamıyordu. Şu PC'yi biraz özelleştirdim ve satın aldım. Umarım dediğiniz gibi dayanıklılıkla alakalı bir şeyler yoktur ve uzun bir süre 4090 Ventus modeli...
  4. arogger

Çözüldü✓ 4080 - 100k PC / 4090 - 110k PC | Satın alacağım, sizce hangisi daha iyi?

Bence 2. render için de güzel 😄 Yazılım sektöründeyim. Kendim hobi olarak oyun geliştirdiğim de oluyor. Hazır sistemler benim de ilk tercihimdi. O yazdığınız linkdeki Carnage olan PC'yi postun başında tercihlerim arasında sunmuştum, bu gün kararımı verdim sipariş ettim. Ben de sizin gibi...
  5. arogger

Seçenekler arasında maksimum bu vardı 🙂 Yetersiz geldiği noktada ramleri değiştiririm. Yukarıda da dediğim gibi maks 5600 koymuşlardı. Ventus modeliyle ilgili kararımı versus.com da senin seçtiğin ekran kartıyla karşılaştırdıktan sonra verdim. Çok derinlemesine araştırmaya girmedim. Zaten...
  6. arogger

Laptop olanı diyorsanız masaüstü istiyorum, öneri için teşekkürler
  7. arogger

Ben de ona karar verdim. 10k gibi bir farkla diğer seçenekten çok daha iyi gibi
  8. arogger

Toplama konusunda problem güven değil, zaten bilgisayar mühendisiyim. RAM'ler çok yakın, SSD'leri zaten aynı yapacağım, Ekran kartı modellerini karşılaştırdığımda da öyle devasa bir fark görmedim. Hatta MSI'ın Ventus modeli bir tık önde gibi. Açıkçası bir tek kasa içime sinmiyor 😄 Bundan...
  9. arogger

Dostum çok teşekkürler. H9 elite önerdiğin için tahmin ediyorum, sanırım önceki açtığım konuyu da okudun. Ne istediğimi az çok anlamışsındır belki 4090 için topladığın pc Samsung SSD'de taktığımızda 103.700 yapıyor. Hazır sistem de zaten 106k gibi bir fiyat etiketine sahip. 3k civarı bi kar...
  10. arogger

Selamlar, Bundan önce açtığım konuda da bir takım bilgiler edindim ve en son resmini paylaşacağım şu 2 setup arasında kaldım. Sizce hangisini almam daha mantıklı olur? 4080 olan PC: 4090 Olan PC:
  11. arogger

Sağolasın valla son 2 PC arasında kaldım. Ayrı konu açayım bari
  12. arogger

😄 Önermeyi geçtim, Kimse yorum da yapmıyor topladığım pclere
  13. arogger

Şu sistemlerin üzerinde birazcık oynadım da bunlara da yorum yaparsanız sevinirim
  14. arogger

10 yıla kadar kullanmayı düşündüğümü söylemiştim, 4080'in tamamını kullanacağımdan şüpheniz olmasın. 10-20k daha koyup sağlam toplanmıyor demenizi anlamadım. PC toplarken arasında 20k olan sistemler arasında gayet belirgin bir fark olacaktır. İlginiz için tekrardan teşekkürler, diğer...
  15. arogger

Sistem için sağol dostum, pc işi netleşince monitörü de konuşuruz ancak ne yalan söyleyeyim 120k verip 4080 toplamak da yanlış hissettiriyor 😄 hani 4080li sistemler 80k civarına toplanıyor zaten, ben bi 10-20k daha koyarım sağlam 4080li sistem olur diyordum. 4090 bandına çıktık sanki 😅
  16. arogger

MSI Optix MAG274R2 var. 1-2 ay içinde 4k monitör de almayı düşünüyorum ama önce şu pc işini bugün yarın bi halledeyim 😄
  17. arogger

İlle de şu marka olsun takıntım yok, kendini kanıtlamış her ürüne tamamım. Renk olarak tercihim siyah, hatta mümkünse yukarıda belirttiğim gibi kasa olarak NZXT H9 Elite Black ürününü çok beğendim.
  18. arogger

Bilgiler için teşekkürler dostum. Kalitesinden memnun olman çok güzel ama bu fiyat farklarının tek sebebinin marka adı olmayacağını düşünüyorum. Ben bu sistemi topladıktan sonra en az 5 sene tahmini 10 seneye kadar götürmesini istediğim için dayanıklılığına da önem veriyorum biraz açıkçası...
  19. arogger

Her bilindik marka iyi olmayabilir elbette ancak kendini kanıtlamış bazı ürünler var. Ek olarak Pc'yi taksitlendirerek almayı düşündüğümden benim için tek bir siteden yapılması daha uygun olacaktır. Farkın 30k'lara çıkacağını da çok düşünmüyorum açıkçası 1694866841 Bir de aynı ekran kartının...
Top Bottom