Arama sonuçları: *

1. mehmetycs

Discord'ta sistem sesleri karşıya gidiyor

İnternetteki ingilizce ve türkçe bütün kaynaklardan bakıp bir türlü çözemedim şu problemi videoyu fazla sesli izlemesem bile bütün sesleri karşıya veriyor. Kulaklığın üzerindeki tuştan mikrofonu kapattığımda dahi sesi karşıya veriyor kısacası ses yüksek olduğu için mikrofondan sekmesi gibi bi...
  2. mehmetycs

Steam indirme hızı problemi

Ayarlarında bi problem yok sanırım steamin bir işe yaramayan dandik sunucularından kaynaklı. Çoğu kişinin ortak problemi steamin download hızından yavaş indirmesi başka platformlarda yaşanmıyor bu
  3. mehmetycs

Steam indirme hızı problemi

Steamin ***** indirme hızını çözmenin bir yolu yok mu %70 bu hızda indiriyor bazen artıyor indirme hızı
  4. mehmetycs

Çözüldü✓ Monitör önerisi lazım

Teşekkürler hocam ölü pixel işi biraz şansa da dayalı ne kadar kaliteli marka da olsa çıkabiliyor bazen iadesini sağlarım zaten öyle bir şey yaşanırsa
  5. mehmetycs

MSI G244F modelinde karar kıldım siparişini verdim hocam zaten viewsonic alsam içim pek rahat etmezdi özellikle ayaklığı çok ince ve sağlam durmuyordu. Msi en azından kalitesinden emin olduğum bir marka
  6. mehmetycs

Prime a özel sağlam indirim yapılmış alınabilir
  7. mehmetycs

Hocam peki bu önerdiğiniz mi daha iyidir yoksa msi g244f modeli mi
  8. mehmetycs

165 hz IPS monitör önerir misiniz 5-6 bin tl maksimum
  9. mehmetycs

Çözüldü✓ ASUS ekran kartı mı MSI ekran kartı mı?

Teşekkürler hocam
  10. mehmetycs

Her bileşeni aynı hocam ama ssd ye karar veremedim xpg diye hiç duymadığım bir markanın 1 tb ssd si 7400 okuma 5500 yazma hızına sahip modelini mi tercih etmeliyim yoksa samsungun 1 tb 3500 e 3000 modelini mi aralarındaki fiyat farkı samsung 60 tl daha pahalı
  11. mehmetycs

O zaman asus olan sistemi tercih edip ssd ram upgradeliyorum daha iyi gibi
  12. mehmetycs

ASUS dual 4060 ti veya MSI ventus 2x alacağım soğutması daha mı kötüdür asusun
  13. mehmetycs

Karşılaştırma sitelerinde ve yabancı redditlerde asus daha önde gibi ama msi daha pahalı hangisini tercih etmeliyim?
  14. mehmetycs

165 hz monitör önerisi

IPS monitörler oyun için nasıl bazen 1 ms ips monitörler ghosting yaratabiliyor sanırım 1696853849 Çıkıyor ama demek istediğim fazla kaliteli bi kablo değil ve 200 hz hissettirmiyor sanırım sadece duyduklarıma dayanarak söylüyorum pek bi bilgim yok
  15. mehmetycs

165 hz monitör önerisi

Hocam bunu da gördüm ama bu sanırım kendi kablosu olmadan 200 hz vermiyor pek de kaliteli değil diye duydum
  16. mehmetycs

165 hz monitör önerisi

Bu 3 monitör arasında kaldım hangisi daha iyidir sizin önerilerinize de açığım 5000 kadar bi bütçem var Asus https://www.trendyol.com/asus/tuf-gaming-vg247q1a-23-8-inc-165hz-1ms-full-hd-freesync-gaming-monitor-p-196056872 Aoc...
  17. mehmetycs

Gigabyte vs MSI ekran kartı

İki hazır sistem arasında kaldım hangisini seçmeliyim Birisi şu anda incehesapta indirimde gigabyte marka ekran kartına sahip, ramini ve anakartını biraz yükselttim https://www.incehesap.com/corax-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37238/?hsu=33929,845663,822825,823961,845753,33934 Diğeri ise...
  18. mehmetycs

RTX 3070 mi RTX 4060 ti mı

16 gb modelini bulamadım hocam fazla pahalıdır bir de sanırsam
  19. mehmetycs

Fiyat farkı yok hocam sıfır alacağım birisi msi 4060 ti diğeri asus 3070. Youtubedaki oyun testlerinde 3070 biraz daha fazla fps alıyor ama emin olamadım 1696846617 Amd kullanıyorsun galiba ekran kartı olarak rx 6700 xt nasıl 4060 ti yerine tercih edilebilir mi? Asus amd kartları fazla ısınıyor...
  20. mehmetycs

Merhaba, birkaç gündür hazır sistemlere bakıyorum fakat ekran kartında karar kılamadım hâlâ. Rtx 3070 mi daha iyi 4060 ti mı sizce. İşlemci olarak ryzen 5 5600 olacak
Top Bottom