Arama sonuçları: *

1. A

DA-G9 sistem anakartımı yenilemek istiyorum fiyat performans önerisi?

Arkadaşlar selam sistemim MSI PRO H610M-E anakartım var. Fakat 2 adet m2 portuna ihtiyacım var. Sıvı soğutucu için pomba girişi yok. Argb desteklemiyor. Bu özellikleri karşılayan bir anakart arıyorum çok fazla çeşit var bilemedim ne almam gerektiğini
  2. A

Anakartım desteklediği ssd hızı nedir?

Arkadaşlar selam ssd alacağım fakat anakartım hangi hızları destekliyor bilmiyorum PCI-e 4 değil anladığım kadarıyla özelliklere baktığımda Turbı Gen3 x4 32Gb/s böyle yazıyor anlamadım ne olduğunu bana bunları açıklayabilir misiniz? Anakart MSI PRO H610M-E DDR4
  3. A

Steam Ea hesap bağlantı problemi

Arkadaşlar steam hesabım ile ea hesabımı bağlayamıyorum nasıl olmuşsa aşağıdaki bir ea hesabıyla bağlamışım ama nedir ne değildir hiç bir bilgim yok şu an steam üzerinden ea oyunu aldım bu yüzden oynayamıyorum.
  4. A

montaj sorunu

Yanmadı
  5. A

montaj sorunu

PRO B660M-A DDR4
  6. A

montaj sorunu

Arkadaşlar selam yılbaşından önce DA-G9 sistem almıştım buna sıvı soğutma aldım ls520 fakat montajında sorun yaşıyorum. Pompa rgb si yanmıyor
  7. A

Öneri İntel 13400F Sıvı Soğutucu Tavsiyesi LGA 1700

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim
  8. A

ben de ls520 düşünüyordum fiyat olarak uygunu o fakat SE ile SE olmayan arasındaki fark nedir biliyor musun?
  9. A

Merhaba arkadaşlar LGA 1700 240mm sıvı soğutucu arıyorum fiyat performans ürünü olması önemli kullananlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum Bütçe: 3000
  10. A

Steam ile EA hesabı bağlantısı kaldırma

Selam Arkadaşlar, Şimdi ben steamden apex legends indirdim oyunu açınca login olmamı istedi hesap expire olmuş dedi neyse girdim sıfırladım ama bir türlü giriş yapamadım sonra EA sitesine girip oradan steam bağlantısı kurayım dedim ve aşağıdaki hatayı aldım. Yani hesabım varmış EA de bağlamışım...
  11. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

bu arada egzoz fanıbu sysfan girişlerinde birine takım msi center üzerinden sıcaklığa göre dönüş hızı ayarlanıyormuş
  12. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Tamamdır anladım şimdi Tam olarak peki bir soru daha sorucam yanlış hatırlamıyorsam msi center üzerinde sysfan ayarları falan vardı acaba onun üzerinden hız kontrolünü değiştirebiliyor olacak mıyım yoksa sadece biostan mı?
  13. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Eyvallah çok teşekkür ederim bu kontrolcüdeki pwm i alıp sys fanlara takıcam o kadar başka sökmem bağlamam gereken bir şey yok değil mi?
  14. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Böyle bir şey olması gerçekten çok saçma yani kasa parçaları seçilirken gözden mi kaçmış bilerek bundan vazgeçilmiş olması saçma geliyor
  15. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Arkadaşlar sağ altta işaretlenen soket herhangi bir yere bağlı değil maalesef. Bu G-E model farkı çok saçmaymış bilmiyordum bunu nasıl çözücem bu işi yani renk falan pek önemli değilde fanlar boşta bile son hız dönüp ses yapıyor
  16. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Arkadaşlar selam ben mağazadan bugün teslim almaya gittim kurcalıyorum şimdi fakat şu ön ve arkadaki kasa fanlarının ayarlarını yapamadım sadece tuştan kontrol var renk değişitor Msi Center indirdim ondan da yapılmıyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Montajında mı hata var acaba aşağıda...
  17. A

DA-G9 durum nedir?

Burada bile mesaj atanlar var hemen satayım sana diyen
  18. A

DA-G9 durum nedir?

Yapma ya işte bu ihtimal gerçekleşmez diyordum ama yaşanmış demek çok kararsız kaldım 😂
  19. A

DA-G9 durum nedir?

Ben normalde şehir dışından gelmeyi hiç düşünmezdim ama havadan ötürü insanlar gelmeyebilir bunu fırsata çevirmeyi düşünüyorum İstanbul’a gidicem acıbadem
  20. A

DA-G9 durum nedir?

valla düşünmüyor değilim 😂
Top Bottom