Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayarim açılmıyor

hard disk gitti 100de 90 degistirmisken ssd takman daha mantikli olur
  2. E

FPS Drop ve Bilgisayarın Kendini kapatması

sorun cozuldu o zaman
  3. E

frekanslari dusurdugunu unutma geri al da sorun olmadigina emin ol
  4. E

arkadas dogru soyluyor oyun acik olsa bile 1 dakkada direk 83e cikmasi imkansiz eger macunun saglamsa derece yavas yavas cikar yukariya yani yapa biliyosan macunu degistir yoksa geri ver gitsin
  5. E

o zaman isidan yapiyorda olabilir cunki furmarkin olayida o zaten baya isitir ekran kartini eger yapa biliyosan termal macunu degistirip dene
  6. E

ine bildigi en dusuk frekans zaten bu herhalde bi deneyin zarar gelmez
  7. E

pc geliştirme

islemcilerde miningdir bilmem nedir gibi guven vermeyecek sorunlar olmaz ya calisiyodur ya calismiyodur bana sorarsan turkiye ikinci el cenneti ben kibristayim hicbisey bulunmuyor olanlarda cok pahali sahibinden falan bakin size yakin biryerde mutlaka vardir takin deneyin calisiyosa alin gecin
  8. E

Bilgisayar Açılmıyor Yardım

ddr2 kasalarda genellikle sorun hep ramden kaynaklaniyor tekrar cikartip takmayi deneyin ve biosu sifirlayin rami cikardiktan sonra dislerini silgi ile iyice temizleyin calisir
  9. E

pc geliştirme

aslinda 7ci nesil i5 bulsan ikinci el hicbir sorunun kalmaz daha ucuza gelir olurda amd ye gecis yapacaksan ramlerin dual channel ve yuksek frekansli oldugundan emin ol intelde cokta onemli degil cok fark etmiyor yani ekstra bi 8 daha guzel olur ama
  10. E

bilgisayarin kapanmiyo aslinda ekran kartin kapatiyo kendini rx 480 serisi ozellikle miningde cok kullanildi rx580 biosu atip kullaniyodular. uzmek istemem ama sanirim aldigin ekran karti sorunlu geri verme sansin varsa en acilinden geri ver. ekran karti biosuyla cozme sansin var ama teknik...
  11. E

Turkiyede 1080ti fiyatlari ve Ichill

suan 3 civari gidiyor yani onerdiginiz modellerden cok daha ucuz ve 2080e denk bi ekran karti hala zaten rtx ozelligi cokta onemli degil 4k monitor kullandigim icin gerekli 1070 var suan yeterli degil. 1080ti da miningde kullanmazlar herhalde tanesi o zaman 10k civari gidiyordu. kimsenin bu...
  12. E

OYUN OYNARKEN BİLGİSAYARIM KAPANIYOR

Sorunu kendiniz belirtmissiniz zaten? rampage falan ve benzer markalarin psulara asla guvenmeyin hicbir zaman yazdigi watti vermez turkiyede yurtdisindaki gibi kontrol olmadigi icin adamlar kafasina gore yazip yapistiriyor. kasalari falan guzel hatta mekanik klavyesini kullaniyorum ama bu kadar...
  13. E

Psu sigortası yandı başka psu ile görüntü gelmiyor

Biosu resetlemeyi deneyin ve cihazi acmadan once yani biosu resetledikten sonra pilin takili olduguna emin olun. cunki otomatik tetiklemesi hayira alamet degil. resetden sonra ilk acilista otomatik tetikleye bilir genellikle bios resetlemeden sonra olur ama ikincidede tetiklerse gecmis olsun...
  14. E

Turkiyede 1080ti fiyatlari ve Ichill

Oncelikle herkese selamlar. Benim sorum soyle,ben kibrista yasiyorum sahibindende 1080ti lara bakiyordum en cok ilgimi ceken sey en guclu modellerden olan ichill marka modeller en ucuza gidiyor buda beni biraz subheye soktu acikcasi bu konuda herhangi bir bilgisi olan varmi niye ucuza gidiyorlar...
  15. E

iPhone mu Samsung mu?

Ben androidciyim su kadarini soyleyeyim samsung alacaksan yan harflere bulasma? a j c e falan filan iste ben yillardir samsung kullaniyorum daha adaptor bile bozmadim ama hep note serisi kullandim bitek note 7 patladiginda s kullandim yani uzun lafin kisasi s yada note serisi ama cevreme hep...
  16. E

Termal Macunda Tercihimizi Nasıl Yapmalıyız

Bunuda kullandim mx4-un yanindan bile gecemiyor. Eger denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim
  17. E

Termal Macunda Tercihimizi Nasıl Yapmalıyız

Arctic mx4 alabilirsiniz en son baktigimda 36 tl biseydi 8700k ya kadar kullandim sifir sorun ozellikle laptoplarda baya ise yariyor sakin ama sakin 10 15 tl olan buyuk siringalardan almayin zamanla bozuluyo ve performanslari cok dusuk. Bide en onemlisi macun alarken mk degeri diye bisey var ona...
Top Bottom