Arama sonuçları: *

1. RoronoaZoro

7700tl ye 2 tane sistem topladım hangisi daha fazlafps alır(önerceğiniz başka sistemvarsa vatandanyada itopyadan olsun)

5 saattir anlamaya çalışıyorum 7600 e nasıl alıyor diye sisteme baktım 51k yazıyor tarihe baktım 2020 bende diyorum nasıl
  2. RoronoaZoro

Amazon Prime İndirimleri Saat 18.00'da başlıyor (yeniden)

Hocam davadan anlıyorsan benim mahkeme de infaz yolu açık diyordu infaz vermişler sanırsam beraat ve ayrı ayrı beraatine yazıyordu bide 17k TL hazineden alınıp suça sürüklenen çocuğa verilecek diyordu bune infaz vermişler işte hem bana dava açtılar hem sanırsam kazandım ama itiraz ettiler ve 2...
  3. RoronoaZoro

Türknet Gigafiber 199TL

Ulan 350 e 100 mbps alınca mı çıkar karşıma ya 110 150 arası veriyor upload da 50 60 70
  4. RoronoaZoro

Öneri Poco X3 NFC alınır mı?

redmi note 10 pro al
  5. RoronoaZoro

Muşta ile saldırıya uğradım, karakola gitsem okul değişirler mi?

k knk kızın parmağı kırıldı ben kendimi savundum az çok demeden benimde kavgalarım oldu dövebilirdim o sarhoşu ama tam vuramasın diye kolunu kolumla tuttum ve benim vurmama sebebim diğer gelenleri de görmemdi ki 2 3 kişide 1 er kez vurdu
  6. RoronoaZoro

kanıt olarak önden mesajları ve kızın parmağını göndercem polislere sonra da kamera kayıtlarına bakmalarını isticem
  7. RoronoaZoro

reis saldırdıkları kişi benim şimdi kız arada kaynadı parmağı gitti ben neden sırf kendimi korudum da yumruğu sağlam yemedim ve başıma bir şey olmadı diye şikayet etmiyim ki? illa savunmadan vurmasına izin mi verse idim bana olmadı başkasına olur
  8. RoronoaZoro

diğer bir kız arkadaşım hallettik diyor ben kendimi savunmasam benim kafam gitcekti diğer kızda şikayet etmez ama buralarda mesajlarda da görüyorsunuz kırıldığını vs söylüyorlar bunlarla polise gitsem şikayet etmeselerde polis inanıp kameraya bakar değil mi? 1702488030 aga kızlara da...
  9. RoronoaZoro

o zaman polise söyleyip kanıt istediklerinde kamera kaydı olduğunu söylersem gidip bakarlar değil mi 1702486449 teşekkür ederim 1702486569 buda kızın eli böyle olmuş
  10. RoronoaZoro

dediğim gibi ben kendimi savunduğumdam ve sarhoş olduğundan hepsini ucu ucuna yedirebilirdi ki normalde döverdim ama önden ve arkadan arkadaşları da gelince kendimi savunmak durumunda kaldım ama kızın eli kırıldı benim ise sadece elim incindi ve itfaiyenin hemen sol önünde oldu kamera kaydı...
  11. RoronoaZoro

11.sınıfım bizde de geziyordu bi ara ama gittiler sonrasında olan bu :/ 1702485899 kız abi biraz beyinsiz diyor bugün 10 kere özür dileyip su aldılar dedim şaka mısın dün saldırdılar 1702485969 başkanlığa gitmeyi düşündüm de annem Diyarbakır'da babamda İstanbul'da yaşımda 17 beni ciddiye...
  12. RoronoaZoro

zaten pek görmedim o an hatta bir arkadaşı ayırdı kafama falan baktı bir şey oldu mu diye yani görmedim pek 1702485776 itfaiyenin orda oldu zaten kamera vardır diye düşünüyorum
  13. RoronoaZoro

knk içmişti adam akıllı vuramadı ki ben kolunu kolumla engellediğimden yarım yarım vurdu ve kız arkadaşımın (manit değil) eli kırıldı
  14. RoronoaZoro

Beyler okul çıkışı benden büyük 8 9 kişi saldırdı bana birisi muşta(arkadaşları muşta ile mi falan diyordu kavga anında görmedim) ile kafama vurdu 5 6 kere o ara dayılar ayırdı ben vurmadım sadece kendimi savundum araya giren kıza da yanlışlıkla 1 tane vurmuşlar incinmiş olan eli kırılmış bende...
  15. RoronoaZoro

Gaming gecesinden sistem aldım.

neredeyse 50 k vermişsin daha iyisi dizilir 1702175905 https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lenovo-legion-r25i-30-67b7gacbtk-24-5-0-5-ms-full-hd-pivot-ips-fiyati,393944493.html monitör...
  16. RoronoaZoro

Kardeşime hediye 50 k PC Tavsiyesi

RX alma alcaksan rtx 4060 ti alınabilir ekran olarakta 0.5 mş alınabilir 1 yerine ( ne şanslı kardeşler var arkadaş 50 k ne )
  17. RoronoaZoro

Çözüldü✓ Bu sistem nasıl 130k şuanda satın alıcam yardıma ihtiyacım var ?

reis hepsini 1 yerden almak yerine farklı farklı yerlerden daha ucuza almalısın böylece fiyat daha düşük olabilir yada farklı yerlerden en ucuz şekilde alıp 120 k tuttu diyelim 10 k ya sistemi biraz daha yükseltebilirsin not: 130 k ne olm yuh :D
Top Bottom