Neler Yeni

Muşta ile saldırıya uğradım, karakola gitsem okul değişirler mi?

1721

80+ Bronze
dediğim gibi ben kendimi savunduğumdam ve sarhoş olduğundan hepsini ucu ucuna yedirebilirdi ki normalde döverdim ama önden ve arkadan arkadaşları da gelince kendimi savunmak durumunda kaldım ama kızın eli kırıldı benim ise sadece elim incindi ve itfaiyenin hemen sol önünde oldu kamera kaydı vardır diye düşünüyorum gitsem itfaiye ile konuşsam vermezler değil mi büyük olmadığından yanımda
polise verirler sadece

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
o zaman polise söyleyip kanıt istediklerinde kamera kaydı olduğunu söylersem gidip bakarlar değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim

buda kızın eli böyle olmuş

Ekler

• IMG-lq3wxkv3.jpg
    IMG-lq3wxkv3.jpg
    124 KB · Hit: 15

1721

80+ Bronze
o zaman polise söyleyip kanıt istediklerinde kamera kaydı olduğunu söylersem gidip bakarlar değil mi

teşekkür ederim

buda kızın eli böyle olmuş
şahısları tespit etmek için bakabilirler. kızın parmağı delil zateb

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
diğer bir kız arkadaşım hallettik diyor ben kendimi savunmasam benim kafam gitcekti diğer kızda şikayet etmez ama buralarda mesajlarda da görüyorsunuz kırıldığını vs söylüyorlar bunlarla polise gitsem şikayet etmeselerde polis inanıp kameraya bakar değil mi?

şahısları tespit etmek için bakabilirler. kızın parmağı delil zateb
aga kızlara da beğendiysen gel falan diyip küfürlü de konuştular buda sözlü tacize girer ki kızlarda karşılık verdi bunu düşünürsek tacizden de şikayet edilir değil mi? ne kadar çok suç o kadar iyi

Ekler

• IMG_20231213_195946.jpg
    IMG_20231213_195946.jpg
    189.6 KB · Hit: 13
  • IMG_20231213_195957.jpg
    IMG_20231213_195957.jpg
    193.3 KB · Hit: 14
Son düzenleme:

1721

80+ Bronze
diğer bir kız arkadaşım hallettik diyor ben kendimi savunmasam benim kafam gitcekti diğer kızda şikayet etmez ama buralarda mesajlarda da görüyorsunuz kırıldığını vs söylüyorlar bunlarla polise gitsem şikayet etmeselerde polis inanıp kameraya bakar değil mi?

aga kızlara da beğendiysen gel falan diyip küfürlü de konuştular buda sözlü tacize girer ki kızlarda karşılık verdi bunu düşünürsek tacizden de şikayet edilir değil mi? ne kadar çok suç o kadar iyi
kızlar hallettim diyosa çok kurcalamaya da bilirsin. belalı tiplerse daha da uğraşırlar senle

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
kızlar hallettim diyosa çok kurcalamaya da bilirsin. belalı tiplerse daha da uğraşırlar senle
reis saldırdıkları kişi benim şimdi kız arada kaynadı parmağı gitti ben neden sırf kendimi korudum da yumruğu sağlam yemedim ve başıma bir şey olmadı diye şikayet etmiyim ki? illa savunmadan vurmasına izin mi verse idim bana olmadı başkasına olur

1721

80+ Bronze
reis saldırdıkları kişi benim şimdi kız arada kaynadı parmağı gitti ben neden sırf kendimi korudum da yumruğu sağlam yemedim ve başıma bir şey olmadı diye şikayet etmiyim ki? illa savunmadan vurmasına izin mi verse idim bana olmadı başkasına olur
sen bilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
k
muşta olsa incinmez ama sen bilirsin
knk kızın parmağı kırıldı ben kendimi savundum az çok demeden benimde kavgalarım oldu dövebilirdim o sarhoşu ama tam vuramasın diye kolunu kolumla tuttum ve benim vurmama sebebim diğer gelenleri de görmemdi ki 2 3 kişide 1 er kez vurdu

Top Bottom