Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem nasıl 130k şuanda satın alıcam yardıma ihtiyacım var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Kocabaşoğlu
hocam valla biyerde fazla bişi ekledim galibs yaron daha düzenli şekilde atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam fazlada takmıyorum eskiden oyun oynarken acaba hangi arkadaşımla oynasam diye düşünüyordum şimdi arkadaşı bırak kimse mi istek atmaz en az ekli ölü 200 hesap ekli kimi 6 şubat kimide oyunu saldı şuan oyunda aktifim so hesapla 4 mü 5 oldu normal şekil 7/8 yıl oldu bazen insan bu kadar zamanı artık hiç olmuşken çok kötü oluypr
Hangi oyun.

👍 sorun yok yalnızlığı derinden yaşamış biri olarak ne hissettiğini anlıyorum bir arkadaşım olsun diye yalvaracak düzenli para verecek durumdaydım senin ki biraz farklı fakat hissettiklerini az biraz anlıyorum
Aynen knk biz yalnızlığa mahkumuz ...

sybtmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan Suyabatmaz
Tavisyelerinizi bekliyorum işin uzmanına ihtiyacım var.

za1-jpg.600145

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kardeşim tek tek topladiysan daha pahalı olur hazır sistem bak monitör dahil bu paraya gelir

Fuister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Bitim
Kesinlikle alınmaz çok basın ağrır bütçeni söyle ben yardımcı olurum Casper aldım aynı gün iade ettim
Hocam pek butcem yok uygun 280 hz bakıyorum en uygunuda gameboosterın.hepsiburada yorumlarına baktığımda kötü yorum bulamadim

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Hocam pek butcem yok uygun 280 hz bakıyorum en uygunuda gameboosterın.hepsiburada yorumlarına baktığımda kötü yorum bulamadim
Hocam casperıda inceleyin sorsan ondada bir şey yok ama ürün bozuk illa 280 hz almak zorunda değilsin 240 hz bak emin ol aralarında gözle görülür bir fark yok

Veya bütçeni yükselt bunu al https://www.laptop.com.tr/urun/4200...daptive-sync-fast-ips-full-hd-gaming-monitor/

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Turker Kurt
Kardeş yanlis anlama da o paraya araba al ya da motor ne bilgisayari.

Cuneyd06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cüneyd Yıldız

za1-jpg.600145

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleFarklı

za1-jpg.600145

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Farklı sitelerden çok daha ucuza toplarsın. Taksit yüzünden mi bu kadar pahalı bilmiyorum. 50 bin liraya sahibindende sıfır tuf 4090 var. Anakart x670 alınır. Çok fazla para veriyorsun. Parçaları sahibindende sıfırdanda alabilirsin ucuzları vs.

zorroco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre keskin
Gençler fazla uğraşmayın çocuk parasını kumar da yemiş öyle diyor boşuna kendinizi yormayın alacağı da yoktu zaten belki troll bile olabilir şüphelendim çünkü konuşmasından dolayı
O ne alaka dayı ne zaman sana parayı kumarda yedim dedim boş boş geviş getirmişsin ?
Aldım cihazı bu arada konusunu da açacağım şimdi boş muhabbet yapmışsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,760
Üyeler
142,024
Son üye
fratkarkn13
Top Bottom