Arama sonuçları: *

1. Balık Semo

Discord Hesabım Hacklendi

5 Dakika önce discord hesabım gitti 2 aşamalı doğrulama vardı telefonada bağlamıştım ama öyle gitti hesap hiç beklemediğim bir durumda bende çok fazla panik ve korkuya sebep oldu google ve steam şifrelerimi değiştirdim ama daha önce bu hesap nitro almıştım veya hesap çocukluğumdan kalma olduğu...
  2. Balık Semo

7500F Minecrafta 80Dereceyi Görüyor

Minecrafta alan yüklendikçe işlemcime %70/%80 bir yük biniyor ve ve işlemcim 75-80 derece arısı gidip düşüyor bu tarz sıcaklıkar zarar verirmi işlemci modelim 7500f Kasamın üstü ızgaralı Boş alan var işlemci soğutucum = thermalright peerless assassin 120 se kasa modelim = fsp cmt595al rgb siyah...
  3. Balık Semo

Xbox hesabımdan Ea bağlantısı nasıl kaldırılır?

Ea beni gereksiz yere banladığı ve açmayacaklarını söylediği için xboxta pek çok oyunu oynayamıyorum xbox hesabımdan nasıl ea bağlantımı kaldırabilirim bansız bir hesap ile tekrar bağlantı kurcam
  4. Balık Semo

Rtx 4070ti bırakıp 4070ti supere geçmek ne kadar mantıklı?

4070ti super enfes bir kart fiyatı ne kadar olur bilmem ama 25-30 veya 35 arası bir şey olur diye düşünüyorum benim asus tuf 4070ti daha yeni garantisi var bunu satıp 4070 ti supere geçmek ne kadar mantıklı?
  5. Balık Semo

Rdr2 İçin yapabileceğim en iyi grafik ayarları nedir?

Fps çok önemli değil zaten vsync açıp oynuyorum ses azalsın diye oyunda yapabileceğim en iyi grafik ayarları nedir ? 4070ti/7500f
  6. Balık Semo

Bu değerler normalmi?

İşlemciye thermalright peerless assassin 120 se ve mx4 taktım yine 10 derece düştü kaç dereceye kadar normal olur sıcaklıklar?
  7. Balık Semo

Rdr2 Online çok bug var

Rdr2 Online baya baglı at almak için mağazaya gidiyorum oyun donuyor göreve çıkıyorum oyun kapanıyor atı koşturuyorum oyundan atıyor usta bu böyle olmaz tam eğleniyoruz tak alt f4 atar gibi oyun kapanıyor bide şu oyunda bira niye 50 dolar abi 50 dolara biramı olur :ROFLMAO:
  8. Balık Semo

Kasadaki argb controller bozulmuş garantiyi kapsarmı?

Kasanın arkasındaki controller bozulmuş tamirciyle baktık biraz garantiye götürün dedi bende kasaya şimdi kule tipi hava soğutma taktım bunlar demesin garanti dışı kalır diye sitelerinde kalmaz diyorda bilemedim. Not : bu kule tipi soğutma çok büyükmüş be
  9. Balık Semo

İkinci el ram ne kadara bulunur?

Bendeki ramleri güzel ddr5 bir ramle değiştirsem ikinci el olarak ne kadara bulabilirim 16x2 var bende 16x2 6000mhz bulsam sıfırları çok pahalı geldi
  10. Balık Semo

thermalright tf7 mi mx4 mi kullanmam gerek?

Hava soğutucunun kutusunda thermalright tf7 çıktı bende mx4 var hangisi daha iyi olur işlemcim 7500f?
  11. Balık Semo

Garantiyi ne bozar acil yardım?

Gaming gen tr den aldığım sistemim önce anakartan problemliydi şimdi fanlardaki rgb çalışmıyor adamlar karşıda her gidiş gelişde 80km yol yapıyorum çok sıkıldım bu adamlardan müşteri hizmetlerinin bi dediği bir dediğini tutmuyor bir iki rgb kablosu yerinden oynadı diye 80km yol çekmektense bunu...
  12. Balık Semo

İkinci Kez Bozulan Gaming Gen TR Sistemim

Gaming Gen TR'den sistem alalı yaklaşık 2 hafta oldu. Tam tarihleri hatırlamıyorum ama 14-15 Aralık tarihleri arasında mağazaya gidip Enzo4070ti modelini özelleştirip satın aldık. Ödemeyi yapıp mağazadan çıktık ve ertesi gün teslim aldık, eve getirdik. Ekran kartını sokete oturttuktan ve...
  13. Balık Semo

Yeni bozuk sistem ve garanti kapsamı?

Sistem için bir hava soğutucu aldım ama sistemi aldıktan 1.5 gün sonra rgb ışıklar söndü garanti yeni olunca ellemedim kasayı bir kaç anakart kablosuna baktım sorun yoktu arka kısmı açıp bakmadım detaylıca şimdi sistem için hava soğutma aldım bunu takarsam kullanıcı hatası diyip garantiye almamı...
  14. Balık Semo

Bluetooth çalışmıyor

Driver kurulu gözüküyor ama bilemedim aç kapa yaptım düzelmedi driver yoktur dedim kendimde kurdum ama hala çalıştıramıyorum?
  15. Balık Semo

Kartımın furmark testi nasıl?

Fazla bilmediğim için testi kısa tutup basit bir değer görmek istedim göreseli bırakıyorum endişem olmasa 20-30dk yapardım.
  16. Balık Semo

Extreme ayarlarda 20gb ram kullanımı?

Metro exodus extreme ayarlarda dlss rtx vsync açık 20gb ram 7gb vram kullanıyor normalmi normali nedir?
  17. Balık Semo

12Gb vram 2k/1080p kaç yıl götürür

Pek çok oyunda 1080pde 4-6gb vram kullanıyor daha 2k testi yapamadım ama 2-3 yıl götürse 2k da yeter bana sonra 1080p ye geçerim kaç yıl götürür sizce ?
  18. Balık Semo

Metro exodus nasıl bir oyun?

Epic indirimlerinde iyi fiyatı görünce aldım hemen nasıl bir oyun önerir misiniz? hikayesi mekanikleri güzelmi?
  19. Balık Semo

Corsair 1TB MP600 Core XT Testi nasıl ?

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-1tb-mp600-core-xt-nvme-gen4-okuma-5000mb-yazma-3500mb-m2-ssd-cssd-f1000gbmp600cxt-p-46337?utm_campaign=akakce&v=1.18.2
  20. Balık Semo

CrystalDiskMark nasıl kullanılır?

Test sayfasına nasıl geçiliyor?
Top Bottom