Arama sonuçları: *

1. LaStsamuRai

POCO X6 Pro Cep Telefonu 8 Gb mı? 12 Gb mı?

tek fark ram değil, hem 2 katı storage hem de 4gb fazladan ram.
  2. LaStsamuRai

Yardım Poco X6 Pro vs S23 Fe

Poco X3 NFC kullanıyorum Pixel Experience custom romda söylediklerini hiç yaşamadım Gayet güzel gidiyordu ama yeni seri Pocolar gelince maintainer bıraktı, rom gelmemeye başladı :D Ben de saldım, Poco X6 Pro aldım.
  3. LaStsamuRai

Öneri Poco x6 pro kamera nasıldır?

HB'den mi aldınız ? Kendi sitesinde 400 TL daha ucuzdu da
  4. LaStsamuRai

POCO X6 PRO Alınır mı?

https://www.mi.com/tr/product/poco-x6-pro/?skupanel=1 Burdan bakarken 18,999 TL olarak göremiyor musunuz ? Bende 18,999 TL yazıyor da.
  5. LaStsamuRai

POCO X6 PRO Alınır mı?

Kendi sitesinde 400 TL daha ucuz, ücretsiz kupon veriyor
  6. LaStsamuRai

POCO X6 PRO Alınır mı?

Her iki kuponu tek siparişte kullanabileceğinize emin misiniz?
  7. LaStsamuRai

POCO X6 PRO Alınır mı?

Evet
  8. LaStsamuRai

Öneri Poco x6 pro kamera nasıldır?

https://drive.google.com/drive/folders/14P6bvBgYWpn3FVwc7NhkLisFwsKag4V- Bu linkten çekilen örnek fotoğraflara bakabilirsiniz. Bana çok kötü gelmedi. Ama Mediatek işlemcileri pek sevmiyorum, acaba bu yeni seri işlemci nasıl?
  9. LaStsamuRai

❌İndirim Bitti! Amazon PRİME 6 ay hediye Güncel Samsung

Fazla kodu olan varsa bana da atabilir mi? Teşekkürler şimdiden
  10. LaStsamuRai

🔥İndirim Ubisoft oyunları Voidu'da dip seviyede. Far Cry 6 / AC Valhalla 67 TL 🔥🔥

https://store.steampowered.com/app/787810/Rogue_Heroes_Ruins_of_Tasos/ Şu oyuna sahip olursan, o keyi girebilirsin. DLC almışsın kısaca
  11. LaStsamuRai

Yardım NFS payback tepki vermiyorr

bu tür sorunlar genelde vcredist, directx veya netframework yüzünden oluyor. onları kontrol etmende fayda var.
  12. LaStsamuRai

Bu site güvenilir mi? oyun alınır mı??

playstore türk telekom'un hizmeti. https://bireysel.turktelekom.com.tr/dijital-servisler/bilgi-ve-eglence/playstore
  13. LaStsamuRai

Akım korumalı priz ve DP Kablo önerisi

270hz alabilmeniz için DP kablosunu bağladıktan sonra monitör ayarlarından OC açmanız gerekiyor. DP kablolarında hertz kalitesi daha önce hiç duymadım. Zaten monitörün kendi sitesine girerseniz yıldız(*) ile belirtilmiş. 270hz için OC açmanız gerekiyor.
  14. LaStsamuRai

Çözüldü✓ Lian Li Galahad II Trinity AIO 360mm CPU Sıcaklığı 40-50 derece

Niye troll konu olsun ki? Şu anlık OC yapmaya gerek yok, üst seviye bir şey oynamıyorum. GTA 6 gelirse geri açarım da Türkiye'de ne kadar fiyata olur alınabilir mi? hiç emin değilim
  15. LaStsamuRai

Ben termal macundan şüphelendim, radyatör ile gelen dandik bir şey falandır diye :D Arkadaşın tavsiyesiyle CPB kapattım, şu an 40-41 arasında serin gidiyor. Bir de dış ortam soğuk, yağmur yağıyor. Oda sıcaklığı 23 derece
  16. LaStsamuRai

BIOStan CPB kapattıktan sonra 40-41 dereceye sabitlendi gibi.
  17. LaStsamuRai

Valla 20-30 hadi taş çatlasın 40 :D Bakayım BIOS ayarlarından CBP ye. Teşekkürler hocam. İnceleyip dönüş yapacağım 1700904789 Biraz :D
  18. LaStsamuRai

Merhaba arkadaşlar, R9 7950x3d - Lian Li Galahad II Trinity AIO 360mm sıvı soğutucu kullanıyorum. CPU sıcaklığım genel olarak 40-50 derece arasında gezinip duruyor. Radyatörde bir sıkıntı olabilir mi? Daha önce bu tür durumu yaşayan oldu mu hiç? Yoksa bu durum normal midir ?
  19. LaStsamuRai

Çözüldü✓ R9 7950x3D için 5000 TL sıvı soğutucu önerisi

teşekkürler hocam, ayrıca herkese fikirleri ve mesajları için çok teşekkürler.
  20. LaStsamuRai

Çözüldü✓ R9 7950x3D için 5000 TL sıvı soğutucu önerisi

lian li sipariş geçtim, ürünün stoğu bitti. sanırım sonuncuyu ben aldım :D
Top Bottom