Neler Yeni

POCO X6 PRO Alınır mı?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Bu 8GB+256GB dediği, 8GB RAM, 256GB depolama anlamına mı geliyor?

Merhabalar arkadaşlar bugün lansmanı yapılan POCO X6 Pro marka akıllı telefon işlemci, pil, ısınma, ekran kalitesi vb. açısından nasıldır? Sizce bu fiyata alınır mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam “bu gün lansmanı yapılan” dediğini bir cihaz için konuşmak şu an erken olur. Daha çok alıp kullananların telefonu yorumlaması daha iyi olur. Bunun haricinde hemen hemen her şeyiyle güzel model. Tek sorunu teknik parça arızasında garanti servisi haricindeki yerlerde sorun yaşatır.

MythPhantom

80+ Bronze
Peki kamerası nasıldır? Telefondan beklediğim oyundan ziyade daha çok uzun ömürlü ve rahat kullanım, ısınmaması pilinin bi kaç gün dayanması vs.
Kamerasi o kadar iyi değil
S21 Fe uyguna bulabilirsen bakabilirsin
Yada s20 Fe al gec

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Fatih
256 aldım hocam hiç gerek yok o aradaki farkı vermeye 15500e geldi kendi sitesinde kupon var a54 ile arasında kalmıştım ama samsungcu olmama rağmen aldım bakalım deneyecez
Hangi rengini aldınız. Sarı olan deri çünkü daha kötü değil mi o

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Kamerası bu bütçedeki diğer telefonlardan kesinlikle geri, berbat değil ama şöyle ki ekrandır İŞLEMCİ gücü falandır da bu bütçede ağır farkla rakipsiz. GT2 Pro dan vb güçlü cihaz. İhtiyacına bağlı. Ben bu fiyata alırdım
3 yıl büyük ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak x6 pro. GT2 pro miladını doldurdu bence.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
700 kuponu nasıl aldınız hocam? Bana 400 veriyor yeni üyeliğe
400 yeni kullanıcı bi de altında 300 ek kupon vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamerası bu bütçedeki diğer telefonlardan kesinlikle geri, berbat değil ama şöyle ki ekrandır İŞLEMCİ gücü falandır da bu bütçede ağır farkla rakipsiz. GT2 Pro dan vb güçlü cihaz. İhtiyacına bağlı. Ben bu fiyata alırdım
Eğer bu kamerası bu fiyat için ortalama ise alabilirim ama kötü ise almam sanırım.

Hocam “bu gün lansmanı yapılan” dediğini bir cihaz için konuşmak şu an erken olur. Daha çok alıp kullananların telefonu yorumlaması daha iyi olur. Bunun haricinde hemen hemen her şeyiyle güzel model. Tek sorunu teknik parça arızasında garanti servisi haricindeki yerlerde sorun yaşatır.
Zaten alırsam garantili alırım tabi garanti sonrası için sıkıntı olur mu bilemeyiz

Kamerasi o kadar iyi değil
S21 Fe uyguna bulabilirsen bakabilirsin
Yada s20 Fe al gec
Bu cihazlar performans olarak nasıl? Uzun ömürlü kullanılır mı? Fiyatına göre uygun mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşref E
Her iki kuponu tek siparişte kullanabileceğinize emin misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,083
Üyeler
152,606
Son üye
mrfahrenhayt
Top Bottom