Arama sonuçları: *

1. gokdumanyigit

Topladığım APU sistem nasıl?

ben de aynı bilgisayarın 3400g versiyonunu alıyorum güzel
  2. gokdumanyigit

3000TL BU SİSTEM ALINIR MI?

ram ve ssd olarak da iyi ucuz gibi bence fazla anlamıyorum da önerilerinizi öğrenmek istedim
  3. gokdumanyigit

3000TL BU SİSTEM ALINIR MI?

alınır mı arkadaşlar? işlemciyi 3400g yapsam https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-apu2021-oyuncu-bilgisayari.html
  4. gokdumanyigit

Pollux 3APU Alınır mı? Özelleştirilmiş

çok iyi hocamm
  5. gokdumanyigit

csgo lol valorant vs oynayacağım. bir de render ve yazılım konusunda yeni bilgisayara ihtiyaç duyuyorum bütçek kısıtlı ama arkadaşlar yardımcı oldular tekrardan teşekkür ederim umarım yeterli olur
  6. gokdumanyigit

ilerde 2. el bi gpu takmayı düşünüyorum hocam
  7. gokdumanyigit

teşekkür ederim aynı ramin 2x8 3200mhz olanını işaretledim
  8. gokdumanyigit

tamamdır teşekkür ederim
  9. gokdumanyigit

aynı ramin 3200mhz olanı var 1614076901 tamam onu seçtim hocam teşekkür ederim.
  10. gokdumanyigit

Forumda çok araştırdım. 3400g koyup rami 2x8 yapıp b450m s2h koyup ssd yi patriot burst almayı önermişler. ramin stokları gelmesini bekleyeceğim. başka bir öneriniz var mı yoksa alınır mı söylerseniz sevinirim.
  11. gokdumanyigit

2. el pc değerlendiriyorum part 1

hocam ben de neden 3427tl ?
  12. gokdumanyigit

Bu Bilgisayar Alınır Mı? Pollux 3AD

kusura bakma hocam bilmediğimden soruyorum ne kadar zaman alır
  13. gokdumanyigit

hocam youtubedan baktım 1050 ti la eşdeğer gibi biraz 1614074640 ne kadar bekleyeyim ne zaman çıkar kral
  14. gokdumanyigit

Merhabalar, Pollux 3AD sistemini upgradeledim (rx550 4gb, 16gb 3000mhz, 480gb ssd) yaptım. Bu alınır mı. Genelde oyun ve render için alıyorum işimi görür mü fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler iyi forumlar
  15. gokdumanyigit

AİLEMİ BİLGİSAYAR ALMAYA NASIL İKNA EDERİM.

Teşekkür ediyorum dediklerinizi gözardı etmeyeceğim ve tavsiyelerinize uyacağım
  16. gokdumanyigit

AİLEMİ BİLGİSAYAR ALMAYA NASIL İKNA EDERİM.

Ben 16 yaşında bir kardeşinizim. İlerde yazılım mühendisliği istiyorum. Bunun için şimdiden çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum. Hep küçüklüğümden beri hayalim, 3d oyunlar geliştirmek istiyorum. Bilgisayarımın özellikleri bunun için yeterli değil. İntel celeron 2957U 1.40 Ghz 4gb ddr2 ram...
  17. gokdumanyigit

Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Compact modeli mi?
  18. gokdumanyigit

220 ye kadar çıkabilirim
  19. gokdumanyigit

CS:GO oynuyorum bir tek. Sistemim kötü olduğu için Gta V oynayamıyorum. Bu yaz yeni sistem alacağım ve Gta V oynarım. Uçak kontrollerini başka tuşlara atayamaz mıyım?
  20. gokdumanyigit

Bayadır araştırıyorum ve buna kara verdim. Yinede sizlere bi danışmak istedim. Blue switch modelini almak istiyorum. Alınır mı? Alınmazsa bu fiyat bandında hangi klavye önerirsiniz. teşekkür ederim.
Top Bottom