Neler Yeni

Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Gökduman
Bayadır araştırıyorum ve buna kara verdim. Yinede sizlere bi danışmak istedim. Blue switch modelini almak istiyorum. Alınır mı? Alınmazsa bu fiyat bandında hangi klavye önerirsiniz. teşekkür ederim.

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Gta V falan oynuyorsan uçak vs. süremezsin compact önermem

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Gökduman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gta V falan oynuyorsan uçak vs. süremezsin compact önermem
CS:GO oynuyorum bir tek. Sistemim kötü olduğu için Gta V oynayamıyorum. Bu yaz yeni sistem alacağım ve Gta V oynarım. Uçak kontrollerini başka tuşlara atayamaz mıyım?

ramazannn361

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Ramazan Efe
Bayadır araştırıyorum ve buna kara verdim. Yinede sizlere bi danışmak istedim. Blue switch modelini almak istiyorum. Alınır mı? Alınmazsa bu fiyat bandında hangi klavye önerirsiniz. teşekkür ederim.
Bütçen ney kanka

Kıwang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Bedirhan
Ben
Gamepower warlock kulanıyorum iki buçuk yıl oldu hiç bir sıkıntısı yok örgü ipi felan hayla sağlam öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Gökduman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

derbeder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
yok var ama sana yok
ben kullanıyorum sıkıntısı yok bence biraz fazla tozlanıyo ben hemen alıştım ama sizi bilemem ben red olanı kullanıyorum he ve klavyeyi kirli kullanıyosanız biraz temziliğe özen gösterin (çekirdek fıstık gibi şeyler yiyosanız pc başında)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,165
Üyeler
152,621
Son üye
Damrean
Top Bottom