Arama sonuçları: *

1. C

Spor bel fitigi dusunceleriniz

Sa beyler iyi geceler bugun bel fıtığı hakkında bi konu açmak istedim çünkü şu anda yurtta sıcak suyla dolu bi şişeyle yatıyorum uzun zamandır fitness yapıyorum 18 yaşındayım bugün gene normal bir gündü antrenmana gittim sırt atacaktım başta bi ısınmak için 8 barfiks çektim rowun başına gidip...
  2. C

RTX 2060 İLE ETHERNUM KAZICILIĞI

eth etc farkını bilmiyorum
  3. C

RTX 2060 İLE ETHERNUM KAZICILIĞI

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bende strix model bi artx 2060 var ve ben güncel olarak oyun oynayan birisiyim kart fazlasıyla yetiyor bana oyun konusunda ama üni sınavı falan derken kapalı bi şekilde kalıyo kart bende boşa harcamak istemiyorum ve mining yaparak bu süreyi değerlendirmek...
  4. C

Fitnessta Definasyon Anlayanlar Lütfen gelsin

Arkadaşlar ben 16 yaşında bir sporcuyum ve başladığım günden beri (13 yaşından beri) bulk takılıyorum ve artık definasyona geçmek istiyorum (arkadaşlar bu işi ciddiye alarak yapıyorum boş konu açmadım yani 140kg squad atıyorum 110kg bench yapıyorum beslenmelerime çok diikkat ediyorum)...
  5. C

FıratZ nin olayı ne nasıl bir fitness sporcusu

Bende çıkabilirmiyim 125kg a sence düzeni çalışma vb şeyler ile yaşadığım yerde real olarak görmediğim için şaşırdım ben kendim hakkımda artık 16 yaşında doğal sınıra ulaştığımı düşünüyorum belki 17 yaşımda 130 kg yapabilirim ama
  6. C

ya kanka nasıl harbiden anlam veremyiyorum 4 senedir doğal fitness yapan arkadaşım var çocuk taş gibi iri ve kaslı 75 kilo aynı onunla ama 95 kg bench basıyoooooooo nasıll nasıll dophing falan alıyodur heralde ben 85 kiloyum vicudum iri kalıplı bulka göre parçalı 110 kilo basıyom hadi de götüm...
  7. C

Arkadaşlar youtubede FıratZ diye bir kanal var çocuk fitness yapıyor beslenmesine ve idmanlarına dikkat ediyor gerçekten örnek alınması gereken güçlü kararlı birisi gibi duruyor açıkçası ama bi kaç şeyi merak ediyorum çocukla hemen hemen aynı süredir fitness yapıyoruz o 17 yaşında sanırım ben 16...
  8. C

Birek Güreşinde Çok güçlü olduğum halde yenilmem

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle; Arkadaşlar birek güreşi üstüne bir konu açmak istedim çünkü konu hakkında gerçekten merak ettiklerim var öncelikle konuya şurdan gireyim ben 13 yaşından beri nadiren spor salonuna gidip vicudumun %65 ini evde yapmış birisi olarak konuşuyorum bulk ta...
  9. C

Dershanede durmadan bakıştığım kız

kanka kız mezunmuş harbi 2 yaş büyük müş amq 1634403728 ya yanlışlıkla 3 harfli bi şey yazmışım ondan ban yedirtmeyin ya
  10. C

ben de ona bakıyom olm bu nası soru
  11. C

vay be üzüldüm kanka senin adına benden hoşlandıgını garantileyebilirim ama kendimce bi kaç dakika sonra dersaneye çıkıcam bakıyım konuşucam
  12. C

kanka 11.sınıfım geometri de bi ara baya iyyidim tekrar etmedim unuttum aktif geometri al 0 dan öğren 65 kağıt ama 0 dan son akadar baya iyi öğretiyo 1634250591 kanka kaçırmıyoo allah çarpsın 10 saniye 1 saatmiş gibi
  13. C

FALPÜ*AFLPKAEĞPKĞAEGPKĞGAEAPKEĞGKPAEGĞPKĞGAEPGAE 1634240919 Aga valla abayı yakmış gibi bakıyo ama ben daha önce bi kızla bakıştıysam gözleri hemeen kaçıyordu bu kız duruşuyla falan harbi öz güvenli gibi duruyor
  14. C

bana böyle demicektin kanka yarın dersim yok ama dersaneye gitcem senin yüzünden
  15. C

aga çok odunca olur
  16. C

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar konuya nasıl girsem bilmiyorum ama son 1 2 haftadır dersanede durmadan davar gibi bakıştığım birisi var ama konuya bir türlü anlam koyamıyorum çünkü daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir durumla şimdi ben dersanenin soru çözüm bölümünde dolaşırkan kız gözlerimin...
  17. C

Öğretmen Bana Ağır Küfür Etti Ne Yapmam Gerek ?

sanane olum ***** mısın sen ister uzatırım ister uzatmam sana mı kalmış konuyu beğenmediysen çek git 1633628583 benim kimseye atar yaptıgım yok adam gelmiş yazıyor etkileşim yapmak için beyler okuyamam özet geçermisiniz olum okuyamazsan çek git adamın asabını bozma diğeri geliyo 16 yaşında...
  18. C

hocaya bi şey demedim olum seenin kafan almıyoki en başta zaten okumamışsın biri özet geçsin diyon okumadıysan yürü git etkileşim kasmaya gelmişsin oturup burda mesaj yazıp duruyosun
  19. C

kudurdun mu lan senin neyine abi çekicem olm senin ne özelliğin var git bak işine uğraşma
  20. C

olum kendimde sokarım zaten PAKLEPAETAEP 100kg bench var 16 yaşında sıkıyosa okul dışı gelsin 1633535114 harbiden ** git kendin döv 1633535142 la yanlışlıkla 2 harfli bişey yazdım konu kapanmaz inş 1633535197 sen hala burda napıyosun olm git artık 1633535260 aga onun haberi olmadan herhangi...
Top Bottom