Arama sonuçları: *

1. O

Hp mi Asus mu LAPTOP

kesinlikle asus inceledim biraz hem dış görünüş hemde tekniksel olarak asus daha iyi
  2. O

Kargo gelme süresi (Karantina)

yaşadığın yere göre değişir rmesela ben gebzede oturuyorum hepsiburadanın deposunun çok yakınındayyız aldığım gün geliyor
  3. O

Yardım İTOPYA 9 GÜJNDÜR ÜRÜNÜ KARGOYA VERMİYOR!

corona var kardeşim işler yoğun olduğundan verilmemiştir müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalış sorununu bildir
  4. O

2 SİSTEM ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

o zaman 2. sistem kardeşim ekran kartım seni güzel kullanırsan tabi 5 yıl götürür :)
  5. O

şimdi ekran kartın çok iyi m2 ssd var ama işlemciyi bilmiyorum yazarsan daha ii olur
  6. O

2. sistem :) tşk
  7. O

500TL'ye Monitör

https://www.google.com/shopping/product/9718652818335787098?biw=2133&bih=1052&sxsrf=ALeKk01Mn_N4ESCrEXrniWL7ONNm1pExiw:1588510657428&q=monit%C3%B6r&prds=epd:17608529112268303706,paur:ClkAsKraXxx7i0gLZ54S8AAS5n106nE81RXT1r0KtLZJKRwMHPnoWz3imnKxfAfcXsHbYoOgO5c_FySkiKlvaPiCGryeUj8K2-2VCimeHz1Jfbi15_...
  8. O

bu sisteme hangi ekran kartı yakışır

şimdi bütçeye göre ayırıcam düşük bir bütçe varsa gtx 750ti orta bütçeli rx580 yüksek bütçede rtx 2060 super :D tşk
  9. O

Taksitli Bir PC Toplamak İstiyorum Yardıma İhtiyacım Var. (SSD VAR)

u sıralar elektronik ürünlerde toplam 12 ay taksit varr itopya,İncehesap,gamegaraj gibi sitelerden taksitle alım yapabilirsin aylık hesaplarıma gire 470 tl ödiyeceksin :) tşk
  10. O

İncehesap Ray Tracing Sitemleri Alınır Mı?

sana önerim bu sistemi alma nedeni işlemcin ekran kartına göre düşük önerim : rtx 2060 super rayzen 7 3700x al :) tşk
  11. O

Amazon.com.tr den ürün alınır mı ? Güvenilir mi ?

dünyanın en güvenilir alışveriş sitesi amazon ama türkiyeye gelirken aldığın ürünede bağlı olaraktan gümrükte kalabilir aldığın ürün kadarda vergi ödersin :) tşk
  12. O

vallorant açılmıyo

youtubede çok fazla onunla ilgili video var bendede veriyordu artık vermiyor :)
  13. O

valorantten anlayan varsa yardım edebilirmi

arkadaşlar valorantte yayıncılar takım arkadaşlarını duvar arkasından etrafı beyaz bir şekilde görüyor ama bende sadece üzerinde nokta oluyor onu görmekte zorluk çekiyorum bileyn varsa yardımcı olursa sevinirim :)
  14. O

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN :(

merhaba benim adım özgür ben laptop kullanıcısıyım ve bilgisayarımda bir sorunla karşılaşıyorum pc de oyun açınca parlaklık 5 dk en düşüğe iniyor ama ayarlarda parlaklık en yüksekte oluyor 5 dk geçtikten sonra düzeliyor ama alt + tab yapıncada 5 dk boyunca parlaklık kısılıyor bana yardım...
Top Bottom