Neler Yeni

vallorant açılmıyo

arkadaşlar valorant drop düşürdüm lakin oyun bi türlü açılmıyor vanguard anti cheats hatası veriyor ne yaptıysam düzelmedi bu sıkıntıyı yaşayan bi arkadaş varmı başka yada varsa nasıl çözdü denediğimm yollar şunnlar;
1) hizmetlerden vgc yi otoya al reset at
2)klasik sil yeniden yükle ve reset
3)vanguard sil yeniden yükle ve reset
4)dosyaların konumunu değiştir (c den d ye ) reset
5)ccleaner ile defter temizliği ardından reset ve yeniden yükleme
evet bu kadar her şeyi yaptım kısacası ama hala hata veriyor varmı çözebilecek bi babayiğit ?

Mert gül

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Mert gül
Varolant oyunun kapat ve windows arama yerine hizmetler yaz daha sonra herhangi bir seye tikla ve 'v' harfine bas orada vgc çıkacak vgc ye sag tık özellikler ve orda başlatma var ordan otamatik yap ve uygula de çık ve oyuna gir ve hata kodu nedir ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Varolant oyunun kapat ve windows arama yerine hizmetler yaz daha sonra herhangi bir seye tikla ve 'v' harfine bas orada vgc çıkacak vgc ye sag tık özellikler ve orda başlatma var ordan otamatik yap ve uygula de çık ve oyuna gir ve hata kodu nedir ?
kankam eyw da 1. madde de demişim onuda denedim :) direk vanguard anti cheats hatası veriyor çözümü yok galiba :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Özgrü Okur
arkadaşlar valorant drop düşürdüm lakin oyun bi türlü açılmıyor vanguard anti cheats hatası veriyor ne yaptıysam düzelmedi bu sıkıntıyı yaşayan bi arkadaş varmı başka yada varsa nasıl çözdü denediğimm yollar şunnlar;
1) hizmetlerden vgc yi otoya al reset at
2)klasik sil yeniden yükle ve reset
3)vanguard sil yeniden yükle ve reset
4)dosyaların konumunu değiştir (c den d ye ) reset
5)ccleaner ile defter temizliği ardından reset ve yeniden yükleme
evet bu kadar her şeyi yaptım kısacası ama hala hata veriyor varmı çözebilecek bi babayiğit ?
youtubede çok fazla onunla ilgili video var bendede veriyordu artık vermiyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,777
Üyeler
153,439
Son üye
MA_7
Top Bottom