Arama sonuçları: *

1. bmashina

🔥İndirim Çift Kişilik Elektrikli Battaniye 219₺🔥🔥

Kuzenimin yaşadığı bir olay geldi aklıma, bu fişe takılı bırakıp yatmış elektrikli battaniye ile. Uyurken altına kaçırınca battaniye alev almış, teyzem fark etmese yanarak ölecekmiş neredeyse. Dikkat edin yani arkadaşın dediği gibi fişte takılı bırakmayın.
  2. bmashina

Yardım Kaspersky Lab Launcher ve Creative Cloud gereğinden fazla güç tüketiyor

Ek kısmına ekledim, olaylar şu şekilde oldu. Normal şekilde YouTube'da video izlerken bir anda ses gitti ve video dondu. Sonradan baktığımda Spotify veya diğer ses ile ilgili şeylerde çalışmamaya başladı. Sonradan aç kapa yaptım düzelmedi ardından yeniden başlattım ve düzeldi. Sanırım sürücü...
  3. bmashina

Bir bilgisayar topladım ve ne kadar yeterli kaç sene idare eder merak ediyorum?

Güzel parçalar tabii ki, ama alabiliyorsanız bence ekran kartını bir tık üstünü alın ama gene sorun değil o kadar. 1706835578 Pardon Ti yazısını görmedim alınır böyle.
  4. bmashina

Bir bilgisayar topladım ve ne kadar yeterli kaç sene idare eder merak ediyorum?

Valla doğru düzgün kullanırsanız ve bakımlarını aksatmazsanız 6-7 yıl götürür sizi. He ondan sonra parçalar bozulmaz sadece artık eskisi gibi iş görmemeye başlar upgrade ister.
  5. bmashina

Çözüldü✓ Lenovo laptop touchpad sıkıntılı çalışıyor

Tamam beyler, bayağı kurulasam bile düzelmemişti ama sorun az da olsa nemli kalmasıymış. Islak mendilin alkolü falan uçunca düzeldi.
  6. bmashina

Ryzen 5 3600 ısınma sorunu

Termal macununuz biraz kötü fakat muhtemelen tek başına bu kadar fırlamasına sebep olmaz. Büyük ihtimalle macunu yanlış sürüp fanı tam oturtamadınız. Alabiliyorsanız yukarıdaki arkadaşın dediği gibi MX-4 alıp daha özenli bir şekilde sürüp takın fanı.
  7. bmashina

Çözüldü✓ Lenovo laptop touchpad sıkıntılı çalışıyor

Laptopum biraz tozlandığı için ıslak mendil ile klavyesini, ekranını ve touchpad'ini sildim. Sildikten sonra arada touchpad ile mouse ikonunu hareket ettirmeye çalıştığım zaman çalışmadığı oluyor. Sonra bir anda çalışmaya başlıyor. İyice kuruladım ıslak kalmıştır diye ama değişmedi. Sizce ne...
  8. bmashina

Hangi termal macunu tercih etmeliyim

Bence aşırı para vermeye gerek yok işlemciniz zaten o kadar güçlü değil, dediklerinizden MX-6 daha iyi bir tercih olur ama diğer arkadaşın dediği gibi MX-4'de alabilirsiniz.
  9. bmashina

Ryzen 7 5700u işlemci Premiere Pro kaldırır mı?

Merhaba dostlar, Adobe Preimere Pro öğrenmeye karar verdim. Biraz videolar izledim ve ekran kartının render konusunda önemli olduğunu gördüm. Laptopumun ekran kartı yok sadece Ryzen 7 5700u işlemci var. Sizce bu işlemci kasma donma yapmadan bu programı çalıştırtıp düzgün render verir mi? Ona...
  10. bmashina

karnede ne aldınız?(19.01.24)

Bizde öyle olmadı.
  11. bmashina

Baskıcı ebeveynler kötüdür, ki zaten artık E-okul'da her türlü şey yazıyor neden halen veriyorlar karne anlamış değilim. Kilo, boy VKI bile eklendi.
  12. bmashina

Dümdüz geçtik notların yazdığı kağıdı çöpe attım eve LoL oynamaya geldim.
  13. bmashina

İşlemci Gereksiz Yere Aşırı Isınıyor

Benim de aklıma artık bir şey gelmiyor, dediğinize göre bios'da yokmuş. Yeniden format atmak belki işe yarar başka da bir şey yok bildiğim.
  14. bmashina

İşlemci Gereksiz Yere Aşırı Isınıyor

MacOs'da problem yoksa ve Windows'a geçince çıkıyorsa acaba arka planda çalışan bir uygulama buna sebep oluyor olabilir mi? Çünkü MacOs'da problem olmuyorsa demek ki fan veya termal macun ile alakalı bir şey yok. Bir şeyler işlemciyi fazla çalıştırıyor gibi. 1705642619 Görev yöneticisinden en...
  15. bmashina

Lenovo Ideapad 1'e M2 SSD güncellemesi yapılır mı?

Lenovo Ideapad 1 laptopun içinde Samsung'a ait bir M2 SSD koyulmuş. Ek kısmına ekledim zaten oradan da gördüğünüz gibi kısa bir SSD. 256 GB bir belleğe sahip şimdilik işimi görse bile ileride güncellemek istiyorum. Sorum şu acaba ek kısmına eklediğimin aksine klasik uzun M2 SSD'ler laptopuma...
Top Bottom