Arama sonuçları: *

1. A

Msi optix g27c7 ekrandan çıkan mavi naylon

Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır msi monitörü kullanmaktayım daha yeni farkettim bu ekranın plastikle birleşme yerinden mavi bir naylon biraz çıkıntılı duruyordu bende cımbızla çekmeye başladım başta biraz zor geldi sonra çıktı görselde ki gibi bir şey bu nedir inşallah ekranın içerisinden...
  2. A

Ryzen 5 5600 & Xfx Rx6700 10GB Ets 2 Akıcılık Problemi

Beyler selam 16gb ram 2x8 3200mhz ryzen 5 5600 & xfx rx6700 10GB kullanıyorum sanki ets2 de son güncellemeden sonra akıcılık azaldı yani 165hz monitörüm var ve daha önce ets oynarken mouse u hareket ettirince akıcılık hissediliyordu şimdi farkedilir derecede azalma var baktığımda 170 fpslerde...
  3. A

Gigabyte B450M-H vs Asus tuf gaming b550m-e

Peki aynı soğutucu gigabyte olanı soğutuyor ama asus u soğutmuyor kafayı yicem çözemedim gitti
  4. A

Emre hocam sizin düşünceleriniz nelerdir
  5. A

Gigabyte da cpb açık ve 65 den yukarı çıkmıyor sıcaklık lanet olsun ki asusta boşta 60 ta çalışıyor
  6. A

Peki hocam performans karşılaştırması yaptığımda değerler çok yakın fps vs asus olan anakart gigabyte a göre 20 derece daha sıcak çalıştırıyor işlemciyi bunun nedeni daha iyi beslemesi mi
  7. A

Hocam macun aynı macun sorun gigabyte 65 dereceyi geçmiyorken Asusun 85 lere çıkması
  8. A

Selam arkadaşlar ben pc hocası taner abinin tebilon ile yaptığı gigabyte b450m h anakartlı ryzen 5 5600 lü xfx rx6700 lü sistemi kullanıyorum geçenlerde anakart modelini yükseltmek istedim ve asus tuf gaming b550m e modelini aldım şimdi asusu kullanırken işlemcim oyunlarda 82 dereceye kadar...
  9. A

İşlemci fanını sökerken işlemcide çıktı yapışık şekilde

Evet hocam ben çok ucuz yırttım bunu diğer kullanıcılara duyurmak lazım yeminle kalp krizi geçiriyordum az kaldın Allahtan pinler sağlam çalışıyor sistem benim tek aklımda kalan soketin kilidi zarar görmüşmüdür
  10. A

Acaba sokete bir şey olmuş mudur
  11. A

Ryzen 5 5600 işlemcimin termal macununu yenilemek isterken fanı çektiğimde işlemcide beraberinde yapışık geldi lütfen yardımcı olun herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu şuan çalışıyor test ettim ama yuvaya vs zarar vermişmidir normalde işlemciyi yanındaki kol ile kitliyoruz neden böyle oldu acaba...
  12. A

Gigabyte b450m h den Asus tuf gaming b550m-e ye terfi

Beyler bende ryzen 5 5600 işlemci 2x8 16gb 3200mhz ram xfx rx6700 10gb ve gigabyte b450m h var Windows 11 e yükselttim sistemi ve valorant oynamak isterken hata aldım secure boot açmam gerekiyordu açtım ve gigabyte anakartlarda kronik secure boot sonrası siyah ekran hatası varmış bizde...
  13. A

Anakart İadesi İstiyorum Isınma Problemi Var

Ben değil burada ki teknik servise yaptırdım
  14. A

Anakart İadesi İstiyorum Isınma Problemi Var

Beyler bende gigabyte b450m h anakart vardı Windows 11 için Secure boot açınca soft brick oldu servise gönderdim bu arada da kartı yenilemek istedim ve asus b450m k 2 modelini aldım geldi kurulumunu yaptım her şeyi tamam ama işlemci boşta 60 derecede Yük altında 80 85 leri görüyor gigabyte...
  15. A

Gigabyte b450m h dan asus prime b450m k ıı ye geçiş

Gigabyte b450m h anakartım var secure boot yüzünden siyah ekranda kaldı servise gönderdim yapılacak şimdi ben bu anakarttan artık soğudum gigabyte anakartlarda kronik bir hata var secure bootu açınca soft brick oluyor ve yeni anakart aldım o da yolda ASUS PRIME B450M-K II AMD modeli bios...
  16. A

Gigabyte B450m h secure boot

Ekran kartım zaten uefi destekli ama olmadı servise gönderdim
  17. A

Gigabyte b450m h secure boot sonrası soft brick ve yeni anakart almak istiyorum

Aga işte bu b450m h fiyatlarında bir anakart lazım unutmuşum 😁
  18. A

Gigabyte b450m h secure boot sonrası soft brick ve yeni anakart almak istiyorum

Geçen sene taner abinin tebilon ile yaptığı gigabyte anakartlı xfx 6700 ryzen 5 5600 lü sistemi aldım bugüne kadar sorunsuzdu windows 11 e yükselttim sistemi ve valorant oynamak için biosdan secure bootu açmam gerekiyormuş secure bootu açtım ve siyah ekranda kaldı sistem gigabyte anakartlarda...
  19. A

B450m h secure boot pk mod sonrası soft brick siyah ekran

Gigabyte Anakartlarda Secure boot sonrası kronik sıkıntı varmış bende mağdur olanlardanım siyah ekranda kaldı pc cmos bios reset felan hepsini denedim olmuyor beyler lütfen yardım edin
  20. A

Gigabyte B450m h secure boot

Hocam korkulan başa geldi bu kez soft brick oldu siyah ekranda kalıyor sistem nasıl düzelteceğim Allah rızası için yardım edin cmos reset ve bios reset denedim olmadı nasıl düzelecek bu
Top Bottom