Neler Yeni

Anakart İadesi İstiyorum Isınma Problemi Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atilla
Beyler bende gigabyte b450m h anakart vardı Windows 11 için Secure boot açınca soft brick oldu servise gönderdim bu arada da kartı yenilemek istedim ve asus b450m k 2 modelini aldım geldi kurulumunu yaptım her şeyi tamam ama işlemci boşta 60 derecede Yük altında 80 85 leri görüyor gigabyte anakartta hiç böyle bir şey yoktu ryzen 5 5600 kullanıyorum denemediğim yöntem kalmadı fan ayarları termal macun vs olmuyor bir türlü daha alalı bir gün oldu tebilondan aldım iade etmek istiyorum acaba iade alırlar mı

Yukimiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Çabuk
Beyler bende gigabyte b450m h anakart vardı Windows 11 için Secure boot açınca soft brick oldu servise gönderdim bu arada da kartı yenilemek istedim ve asus b450m k 2 modelini aldım geldi kurulumunu yaptım her şeyi tamam ama işlemci boşta 60 derecede Yük altında 80 85 leri görüyor gigabyte anakartta hiç böyle bir şey yoktu ryzen 5 5600 kullanıyorum denemediğim yöntem kalmadı fan ayarları termal macun vs olmuyor bir türlü daha alalı bir gün oldu tebilondan aldım iade etmek istiyorum acaba iade alırlar mı
Ne kadar bilgilisin bilmiyorum ama sanırım soğutucuya Bi şeyler yaptın

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Kerem
Muhtemelen fan düzgün takamadın. Kontrol etsen iyi olur. Termal macunu ne kadar sürdün fazla sürdüysen ısı iletimini engeller. İncecik bir tabaka olmasin lazim.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Taksim Delisi Cenk
Voltaj düşür

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
can
arkadaşlar gerekli cevabı vermiş anakartın dedikleri gibi doğrudan işlemci sıcaklığını arttıracak bir durumu olamaz

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Caner kart
İşlemci fanın neydi? Aklıma birsey geldi bunun icin once ogrenmem lazim.

Top Bottom