Neler Yeni

Glorious Model i2 Wirelles Kesilme Problemi

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yusuf Emre Şahin
Hepinize selamlar. Yıllardır Glorious ürünlerini severek kullanan birisiyim. Glorious GMMK klavyesini ve Glorious Model D Wired kablolu mouse'umu 3 yıldır aktif olarak kullanmaktayım. Sorun çıkarmamaları ve kaliteleri beni çok etkiledi ve kablosuz mouse bakarken model i2 wirelles mouse'u gördüm ve çok beğendim hemen aldım. Fakat aldığımda ufak bir bağlantı problemi vardı. Ürünü kullanırken, günde 6-7, bazen 10-15 kez sanki bağlantı yarım saniye kadar kesiliyor gibi mouse'u çevirirken imleç hareketi duruyor ve sonra devam ediyordu (wirelles alıcı ile mouse arası mesafe maks 10 cm). Bu problemin ismine atlama diyelim. Yani imleç atlama yapıyordu. FPS oyunlarında bu fazlasıyla can sıkıyordu. Çok fazla araştırma yaptım, yazılım güncellemeleri, glorious forumda açtığım konular, glorious yetkili çalışanlarıyla konuşmalar vs vs. Ne yaptıysam sorun çözülmedi ve ürünü teknik servise gönderdim, teknik servis ürünün arızalı olduğunu söyledi ve para iadesi aldım. Madem bendeki ürün arızalıydı, bari tekrar alayım düzgünü gelsin de kullanayım diye düşünerek incehesap'tan çok güzel bir indirimle 2300 TL gibi bir fiyata aynı mouse'u tekrar aldım. Ürün elime 2 gün önce ulaştı ve yaptığım testlerde farkettim ki atlama sorunu bu mouse'da da var. Sanırım tekrar iade edeceğim fakat öncesinde sizlere sormak istiyorum. Benim şansıma sürekli bozuk ürünler mi geliyor yoksa glorious model i2 wirelles modelinde kronik sorun mu var? @Abdullah Hacıgül abimizi de etiketledim belki göz atmak ister.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,885
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud
Top Bottom