Arama sonuçları: *

1. E

Ekran kartı ve işlemci sıcak çalışıyo

Tamamdır hocam teşekkürler hepinize meşgul ettiğim için kusura bakmayin
  2. E

Tamam hocam kızmayın iyice emin olmak adına sordum hepinize teşekkürler 1721553854 Tamamdır hocam teşekkürler
  3. E

Peki hocam öyle olsun
  4. E

Avast antivirus ile tarama yaptım ama bişey çıkmadı
  5. E

Hocam işlemci neyse ekran kartı normal mi sizce bildiğim için demiyorum sorma amaçlı
  6. E

Hava sıcaklığı 2 3 derece etkiler hocam başka bişey var
  7. E

Hocam yükte işlemci 70 lerde ekran kartı 66 70 derece arası 4 5 dakikada bir fps drop yiyorum sıcaklıklar bi anda fırlıyo düşüyo sonra
  8. E

Hocam tamam işlemci neysede ekran kartının da kurumuş olamaz bence bilgisayarı 6 ay falan kullandım 8 ay içerisimde
  9. E

Hocam havalar sıcak da evin içi sıcak değil kışın bile evde petek açtığımız halde böyle değildi 8 ay önce aldım ama fanlar temiz 1721551688 Hocam işlemci neysede ekran kartı da ısınıyor yani ikisi beraber ısınıyo gözlemliyorum sürekli 1721551815 .
  10. E

İşlemci i3 12100f boşta 48,Ekran kartı 3060 boşta 45 derece oluyo bundan 2 3 ay öncesine kadar işlemci 38 lerde ekran kartı 35 dercelerdeydi çözümü varmıdır
  11. E

Pc yi açtığımda kulaklığı algılamıyor

Bütün sesle ilgili heryere baktım aygıt yok yada çıkış cihazı yok yazıyo ve yeniden başlatınca düzeliyo işin ilginci
  12. E

Denedim olmuyor direkt olarak gözükmüyo kulaklık takılı olduğu halde
  13. E

Çözümü var mıdır her açtığımda böyle oluyor yeniden başlatınca düzeliyor ama sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum
  14. E

Kasaya kulaklığı taktığımda cızz diye bi ses ötmeye başlıyo

Hocam prizlerin akım korumalı yada topraklı olduğunu nasıl anlarız yoksa yeni almam gerekiyo 1719593317 Hocam bakıp geldim sizi yorduğum için kusura bakmayın evde başka 6 lı priz vardı akım korumalı priz yazıyo 6 lıda onla deniyip dönüş sağlıycam 1719593464 Hocam düzeldi galiba çok teşekkür...
  15. E

Hocam bilmediğim için soruyorum sesle nasıl bir alakası var piriz değiştirmeyi deniyim
  16. E

Anakartın arkasına kablo değmemesi lazım yani anladığım kadarıyla 1719590848 Modelin fişi monitörün fişi ve kasanın fişi 1719590858 Modem pardon
  17. E

Üçlü prize bağlı da kasa önceden böyle bişey olmuyodu 1719590765 Kulaklıkla ilgili problem yok ama sorun kesinlikle kasada diye düşünüyorum çünkü kulaklığı telefona takınca herhangi bir sorun olmuyor
  18. E

Başlıkta da belirttiğim gibi kulaklığı kasaya takınca cızz diye ses ötmeye başlıyo ve sürekli ötüp duruyo nasıl çözebilirim
  19. E

Kasanın öndeki 3 fanından üstteki dönmüyor

Ama çalışıyodu 2 3 hafta kullandım sonra kendiliğinden durdu fana da baya baktım kablo değmiyo 1713889156 Eğer öyle olduysa bi çözümü varmı 1713889555 Bide cızırtı sesi geliyo biraz
  20. E

Rdr2 yan görevleri nasıl yaparım

İki seçenekte de yapabilirsin diye biliyorum oyunu bitirdim ama
Top Bottom