Arama sonuçları: *

1. K

Öneri ID-Cooling SE-225-XT vs Be Quiet Shadow Rock 3

Merhaba, Ryzen 5 2600X işlemciye sahibim. 3 yıldır stok soğutucu ile kullanıyordum. Özellikle yaz aylarında stok soğutucu iyice yetersiz kalmaya başladı overclocksuz oyunlarda 75-80 derecelere çıkıyor. Bundan dolayı işlemciyi underclocklu şekilde kullanıyorum. 3,7Ghz'de bu iki soğutucu arasında...
  2. K

Öneri XFX marka ekran kartlarını önerir misiniz?

Hocam onu hatırlamıyorum videoyu göreli 1 yıldan fazla bir zaman oldu belki o sorunu çözmüş bile olabilirler.
  3. K

Öneri XFX marka ekran kartlarını önerir misiniz?

Bir videoda ısındığını duymuştum. Sanırsam Donanım arşivinde de XFX ekran kartı videosu vardı.
  4. K

HDD den gelen tık sesi

Merhaba arkadaşlar, HDD'yi dün sisteme dahil ettim ancak dosyaları bugü aktarmaya başladım yani dün içersinde hiç dosya, klasör vb yoktu bir ses de yoktu ancak ilk dosyayı içine aktardıktan sonra kasadan tık,tııkkk diye bir ses gelmeye başladı. HDD kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ses çok...
  5. K

Biosa giremiyorum.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarı henüz yeni topladım toplama sırasında da bir hata yapmadım. Ancak biosa giremiyorum Anakart asrock b450m pro4 f2, delete, f11, f12 gibi tuşları denedim ancak giremedim biosa bir iki dakika boyunca bu tuşlara basıp çektim.
  6. K

Bilgisayar ilk açılması ne kadar sürer?

Yok kurulumuz bir şekilde açılması 1590751651 Kurulumsuz*
  7. K

Bilgisayar ilk açılması ne kadar sürer?

Arkadaşlar merhaba, Topladığımız bir bilgisayarda ilk startı yapması tahminen ne kadar sürer?
  8. K

Anakart uyumlu mu?

O zaman sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.
  9. K

Rx 580 sistem tavsiyesi

Toplama sihirbazı kullanmadan toplarsan bulabilirsin b450 chipsetli anakart.
  10. K

500 TL kulaklık önerisi

Rampage Drop 7.1 ve Rampage Drop plus. İkisi de olabilir hatta üstüne paran artar. 1590366987 Ama plus rahatlık bakımından çok daha fazla övülüyor.
  11. K

Anakart uyumlu mu?

Çok büyük bir ihtimalle çift kanal olarak çalışacaktır. Ancak çok fazla fiyat farkı olmadığı için dual kit olarak almak daha mantıklı olur bence.
  12. K

Ryzen5 3600 tel yamuldu (çözüldü?

Pinlerin tamamın anakart üzeindeki sokete girmesi gerek, plastik bir spatula ya da ince bir tarak vasıtasıyla elinden gelidğince düzeltmeye çalış.
  13. K

Öneri Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, 144 Hz, AMD FreeSync desteği, 1500 TL'yi geçmeyecek şekilde monitör önerebilir misiniz? Mümkünse tn panel olmasın.
  14. K

Bilgisayarda Dahili grafik kartını kullanıyo onu hariciye getirme

Masaüstüne sağ tıklayıp nvidia denetim masasını ya da ati catalyst açın. Oradan hangi görntü birimi kullancağını seçebilirsiniz.
  15. K

Siyah yeşil turuncu ses kabloları

Çok büyük ihtimalle siyah toprak, yeşil veri aktarımı yapan, turuncu da +voltaj
  16. K

Ram Uyumluluğu

Peki 3600 MHz destekleyen ddr4 anakarta, 4000 MHz ddr4 ram alırsam ramler 3600 MHz hızında çalışırlar değil mi?
  17. K

Ram Uyumluluğu

Arkadaşlar merhaba, Benim bildiğim şu şekilde DDR kaç destekleyen bir anakart varsa ramlerde o ddrda olmalı. Ancak anakart üreticelerin internet sayfasında anakartların yerinde marka ve model ramler yazıyor. Orada olmayan bir marka ve modelde bir ram alsak o anakartta o ram çalışmaz mı?
  18. K

Ryzen 5 3600X ve RTX2080Tİ DARBOĞAZ ?

Bana yapmazgibi geldi.
  19. K

Ryzen 5 1600AF Rx 590 League of legends Drop

O zaman psudan dolayı olma ihtimali yüksek ama bir parçan arızalanmış da olabilir tabi ki.
  20. K

Ryzen 5 1600AF Rx 590 League of legends Drop

Sıcaklıktan dolayı olabilir.
Top Bottom