Neler Yeni

Öneri XFX marka ekran kartlarını önerir misiniz?

Kinsey IV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Okan Özsoy
Bir videoda ısındığını duymuştum. Sanırsam Donanım arşivinde de XFX ekran kartı videosu vardı.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Birde itopya bana bir tık tuzlu geldi o yüzden incehesap'a yöneldim, incehesaptan 2060s li sistem takip ediyordum onun stoğu bitince bu ikisi arasında kaldım, ama şuanda 5700xt nin stoğu yok o yüzden 2060 yolu gözüküyor 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah be kral keşke açtığım konular kadar uzun cevaplar alabilsem :/
XFX kaliteli bir markadır almada tereddüt etmeye gerek yok. Forumda size almayın ben sorum yaşadın diyenler olabilir. Bir kişi sorun yaşadığı için o marka kötü olmaz

Bir videoda ısındığını duymuştum. Sanırsam Donanım arşivinde de XFX ekran kartı videosu vardı.
Kaç dereceye çıkıyordu. 80 dereceye kadar normal

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Evet taksitleri biraz daha fazla itopyanın. İncehesap ta 5700xt li pc lerin stoğu mevcut. Bkz

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Halil Asaf Şimşek
https://www.incehesap.com/xfx-triple-dissipation-rx-57xt83ld8-gaming-ekran-karti-fiyati-46654/ kart bu. Bu karta sahip olanlar ya da deneyimlemiş olanlar bu kartı önerir misiniz?? Sıcaklık değerleri, fps, ses değerleri, performansı nasıl?
Hazır sistem olarak alıcam ve asus rog strix rtx 2060 ile bunun arasında kaldım. Tek sorunum markayı bilmediğim için fazla ısınmasından ve çok sesli çalışmasından korkuyorum (yanlış hatırlamıyorsam bu kartların çok ısındığını okumuştum). Benim gönlüm 2060 tan yan dlss ve rt teknolojileri sebebiyle. Hangisini almam daha kârlı olur?
Kullanmadım ama 3 fanlı modellere yönelebilirsin mesela 5700xt thicc III. Isınma sorunu olmayacaktır. 5700xt 2070 seviyesinde olduğundan bunu almanız daha karlı : https://www.incehesap.com/xfx-amd-radeon-rx-5700-xt-thicc-iii-8gb-gaming-ekran-karti-fiyati-45224/

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
Evet taksitleri biraz daha fazla itopyanın. İncehesap ta 5700xt li PC lerin stoğu mevcut. Bkz
Ürünü incele dediğin zaman stokta yok gösteriyor, baktığım bir sistem de buydu zaten

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Halil Asaf Şimşek
XFX kaliteli bir markadır almada tereddüt etmeye gerek yok. Forumda size almayın ben sorum yaşadın diyenler olabilir. Bir kişi sorun yaşadığı için o marka kötü olmaz

Klişe gelecek ama teknoloji şans işidir

Kinsey IV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Okan Özsoy

Hocam onu hatırlamıyorum videoyu göreli 1 yıldan fazla bir zaman oldu belki o sorunu çözmüş bile olabilirler.

Top Bottom