Neler Yeni

Ryzen 5 1600AF Rx 590 League of legends Drop

mrckrg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Çekirge
Selamlar herkese öncelikle yakın zamanda bir sistem topladım league of legends ve PUBG mobile gibi oyunlarda drop giriyor hemde aşırı sonra birden bilgisayar kapanmaya felan başladı bu aralar sistem özelliklerini yazıyorum konuyu umarım yanlış yere açmamışımdır yardımcı olabilicek var mı sebebi nedir acaba?

Sistem özellikleri:
İşlemci:Ryzen 5 1600AF
Ekran kartı:RX 590
Ram:16GB 3000 mhzRam (3200) kullanıyorum.
Anakart:Gigabyte Gaming X
650w PSU markasını unuttum.

Şimdiden teşekkür ederim donanım arşivi youtube kanalını uzun zamandır takip ediyorum abdullaha gerek yorumlarda gerekse instagramdan yazdım ama yogun oldugu için görmedi sanırım lütfen yardım edin bu normal değil bence.

Kinsey IV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Okan Özsoy
Sıcaklıktan dolayı olabilir.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Sıcaklık değerlerini atabilirmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve psu markası da önemli bulabiliyorsan onu da bul

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Sistemde SSD var mı?

Kinsey IV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Okan Özsoy
Sıcaklık oyundayken ekran kartı 51 derecelerde geziyor ama sıcaklıktan olabiliceğini düşünmüyorum zaten ekran kartı 60 derece olmadan fanları çalışmıyor.
O zaman psudan dolayı olma ihtimali yüksek ama bir parçan arızalanmış da olabilir tabi ki.

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Selamlar herkese öncelikle yakın zamanda bir sistem topladım league of legends ve PUBG mobile gibi oyunlarda drop giriyor hemde aşırı sonra birden bilgisayar kapanmaya felan başladı bu aralar sistem özelliklerini yazıyorum konuyu umarım yanlış yere açmamışımdır yardımcı olabilicek var mı sebebi nedir acaba?

Sistem özellikleri:
RAM:16GB 3000 mhzRam (3200) kullanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim donanım arşivi youtube kanalını uzun zamandır takip ediyorum abdullaha gerek yorumlarda gerekse instagramdan yazdım ama yogun oldugu için görmedi sanırım lütfen yardım edin bu normal değil bence.
Lol de bende fps drop yiyorum nedense. R5 3600 rx5600xt gaming x 16gb 3000mhz ram var. 144fps sabit ama arada drop yiyorum çözemedim nedenini. Sistem stabil

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Sıcaklık oyundayken ekran kartı 51 derecelerde geziyor ama sıcaklıktan olabiliceğini düşünmüyorum zaten ekran kartı 60 derece olmadan fanları çalışmıyor.
İşlemci kaç derece?

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4

Sistem özellikleri:
RAM:16GB 3000 mhzRam (3200) kullanıyorum.

Herkes psu demişte psu dropa neden olmaz sorun bile olsa sen ramini 3200 den 3000 e çekip birdaha denesene

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
Drop yemesi oyunla alakalı olabilir belki ama bilgisayarın kapanması çok normal değil. Nasıl kapanıyor hocam uyarı vs veriyormu mavi ekranmı oluyor yoksa elektrik gitmiş gibi bi andamı kapanıyor

Top Bottom