Arama sonuçları: *

1. LeNeqative

Çözüldü✓ TN Panelden IPS Panel Geçtim ?

İnceleyim teşekkürler.
  2. LeNeqative

Rtings sitesi monitör deneyim ve raporlarında güvenilir ciddi alınabilir bi site mi ?
  3. LeNeqative

FPS RTS Gibi ayarlar vardı ama renk aşırı kötüydü
  4. LeNeqative

Ayaktan dolayı sorun yok masam geniş fakat ben renk'ten dolayı sıkıntı yaşadım soluk puslu bulutlanır gibi sorun olmadıgı sürece alabilirim , rtings review de video olarak diyorsunuz sanırım
  5. LeNeqative

Çözüldü✓ Lenovo G24-20 Hakkında Tavsiyeleriniz.

Bütçe sorun değil. Monitör dilinden anlıyorsanız iki monitör kıyaslandığında tercihiz hangisi olurdu özellik renk bit ae olarak vs.
  6. LeNeqative

Çözüldü✓ Lenovo G24-20 Hakkında Tavsiyeleriniz.

Monitör geldi 3 gün kadar kullandım , Ölü piksel ve ghostting sorunu yaşamadım fakat renkte soluk ve pus durumu vardı çeşitli ayarlar yapmama rağmen düzelmedi. İade ettim konu kapatılabilir.
  7. LeNeqative

XG2431 Donanımlı ve güzel görünüyor ama fiyatına göre değer mi yada o fiyat bandına Dell alınabilir mi ?
  8. LeNeqative

Doğru hocam da yok almam onu farklı tavsiyeler varsa değerlendirelim :)
  9. LeNeqative

Bu marka ne hocam bilmediğim markaya girmem lenovoda bile sorun yaşamışken :) 1679404037 Hepsiburada
  10. LeNeqative

Asus modellerinin renk olarak iyi olmadığı söylüyorlar bilemedim.
  11. LeNeqative

Hazırda 3.8 K ile 6 K Arası VA TN IPS Panel tavsiyelerine açığım hocam.
  12. LeNeqative

Konuda bir çok tavsiye ve yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkür ederim eksik olmayın sorun çözülemedi ve G24 20 Monitör iade ettim yeni monitörlere bakacağım.
  13. LeNeqative

Öneri LENOVO G24-20 VS GİGABYTE G24F-2

G24-20 Almıştım Ölü piksel ghost sorunu yaşamadım fakat soluk renk skalası vardı iade ettim.
  14. LeNeqative

Bizim doygunluk konts parlaklık ayarı var gamma göremedim farklı bi isimle varsa da bilmiyorum
  15. LeNeqative

Gamma neye göre hangi ekran kartı ayarı anlamadım ?
  16. LeNeqative

Benim sorunumu @dextermr arkadaşımda paylaşmış herkeste yandan hafif bi pus var gibi ama bizde biraz fazla var sanki 1679047089 Benim eski AOC 75 HZ TN Panelde öyle bir sorun yaşamadım yoktu da
  17. LeNeqative

Bu durum IPS Has bir şey mi TN Panelde böyle bi durum yoktu ve başka kişilere sordugumda onlarda bizde birsey yok demişlerdi bilemedim
  18. LeNeqative

Aynı hocam bazı ayarlarla azalttım ama yinede önde gördüğümle yanda gördüğüm bir değil halbuki ıps panelde bir olması gerekiyor diye biliyorum
  19. LeNeqative

Mevzu siyah kötülüğü değil hocam yandan bakınca önden gördügün renk tonunu görememek
  20. LeNeqative

Evet hocam
Top Bottom