Neler Yeni

Çözüldü✓ TN Panelden IPS Panel Geçtim ?

dextermr

80+
Konuda bir çok tavsiye ve yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkür ederim eksik olmayın sorun çözülemedi ve G24 20 Monitör iade ettim yeni monitörlere bakacağım.
hocam nerden almıştınız g24ü

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN

dextermr

80+
Bu marka ne hocam bilmediğim markaya girmem lenovoda bile sorun yaşamışken :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada
ben amazondan almıştım bende de aynı ama iade etmedim zaten bu fiyata ips yok bütçeniz varsa iyi yapmışsınız

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Doğru hocam da yok almam onu farklı tavsiyeler varsa değerlendirelim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN

XG2431 Donanımlı ve güzel görünüyor ama fiyatına göre değer mi yada o fiyat bandına Dell alınabilir mi ?

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
XG2431 Donanımlı ve güzel görünüyor ama fiyatına göre değer mi yada o fiyat bandına Dell alınabilir mi ?
Monitörler anlamadığım şekilde pahalandı. Çoğu modelin stokları bile mevcut değil. Dell derken alienware modellerini diyorsaniz onlarda gayet iyidir. Normal dell modelleri hakkında bilgim yok. İkisinin de rtings reviewlerine bakıp karar verin bence. Ayakları vb. de önemli masanıza uyumlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
Monitörler anlamadığım şekilde pahalandı. Çoğu modelin stokları bile mevcut değil. Dell derken alienware modellerini diyorsaniz onlarda gayet iyidir. Normal dell modelleri hakkında bilgim yok. İkisinin de rtings reviewlerine bakıp karar verin bence. Ayakları vb. de önemli masanıza uyumlu mu?
Ayaktan dolayı sorun yok masam geniş fakat ben renk'ten dolayı sıkıntı yaşadım soluk puslu bulutlanır gibi sorun olmadıgı sürece alabilirim , rtings review de video olarak diyorsunuz sanırım

The Semih

80+ Gold
Hocam İPS panel yansıma aldığı için güneş almayan bir ortamda kullanman gerek, bende İPS den TN panele geçtim daha hoşuma gidiyor , İPS panelde Renk ayarlarını kurcamalayın, Arkadaşın yaptığı ayarlar çok garip gözleri bozuktur muhtemelen benim ekran da parlaklık 80 olarak ayarladım göz yoruyor.

Ayaktan dolayı sorun yok masam geniş fakat ben renk'ten dolayı sıkıntı yaşadım soluk puslu bulutlanır gibi sorun olmadıgı sürece alabilirim , rtings review de video olarak diyorsunuz sanırım
Monitör ayarlarında hazır ayarlar varmı mesela FPS - RTS - Yarış Modu gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
Hocam İPS panel yansıma aldığı için güneş almayan bir ortamda kullanman gerek, bende İPS den TN panele geçtim daha hoşuma gidiyor , İPS panelde Renk ayarlarını kurcamalayın, Arkadaşın yaptığı ayarlar çok garip gözleri bozuktur muhtemelen benim ekran da parlaklık 80 olarak ayarladım göz yoruyor.

Monitör ayarlarında hazır ayarlar varmı mesela FPS - RTS - Yarış Modu gibi
FPS RTS Gibi ayarlar vardı ama renk aşırı kötüydü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler