Arama sonuçları: *

• Users: gaintar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

sağ ve büyük el mouse önerisi

serçe parmağımın dışarıda kalmasını istemiyorum. Elim 19.5 cm ye 9 cm . g102 kullanırken elimin serçe parmağı hep dışarıda kalıyordu ve aşırı küçüktü palm fingertip olarak şeklinde kullanıyorum. sensörü kaliteli olsun fiyat olarak 1000 1500 TL arası .
  2. G

4000 TL bluetooth kulaklık önerisi

öncesinde anker soundcore q30 kullanıyordum. Ve kırıldı . Müzik olarak memnun kaldım ama plastik kalitesi kötüydü bence en azından benim için 1.5 yıl içinde kırıldı. Bir de normal hayatımda işitme cihazı kullanan biriyim bu yüzden sesi yüksekte kullanıyorum ve anker q30 da ses dışarıya...
  3. G

🔥İndirim epic games metro serisi 3 TL

https://store.epicgames.com/en-US/p/metro-2033-redux 3 TL'ye inmiş metro oyunları
  4. G

Hikayeli oyun ve müzik için kulaklık

Youtube, müzik, hikayeli oyunlar vs. için kulaklık önerisi verebilir misiniz? Bütçem 2k filan. Kablosu malzemesi filan kaliteli olursa iyi olursa daha iyi olur. Biraz hayvan gibi kullanıyorum diyebilirim. Müzikler filan boğuk olduktan sonra hiç alasım gelmiyor 1710320716 Anakart ses yongam...
  5. G

Sabancı burs yatmadı

Arkadaşlar sabancı bursu alıyordum aylık her ayın ilk haftası gelirdi ve öyle de yazıyor her ayın ilk haftası gelir diye normalde ayın 2 sinde 3 ünde de gelirdi bu ay gelmedi burs bilen var mı
  6. G

Furmark prime95 değerleri normal mi?

İşlemci sıcaklığı 95 derece filan diğerlerini de bilmiyorum 1709654202 Stok fan kullanıyorum işlemciye
  7. G

Çözüldü✓ telefonumun şifresini unuttum ve sıfırlayamıyorum

samsung a53 5g şifremi bi anda unuttum baya denedim 2 saat bekleme verdi. Sonra sıfırlama filan denedim aynı anda ses düğmesi filan o tarz şeyleri denedim olmadı find my device samsung member filan onlardan da denedim olmadı ben nasıl açıcam bunu
  8. G

singleplayer oyunlar

arkadaşlar hikayeli oyun hiç oynamadım. pcim iyi tüm oyunları yüksek ayarlarda oynatıyor. cyberpunk da denemiştim. hikayeli oyunlara giriş yapmak istiyorum rdr 2 gibi çok ağır olmasın. başlangıç için hikayeli oyun önerileri alabilir miyim game pass odaklı olursa daha iyi olur
  9. G

Yardım Xbox game passde oyunlarda oturum açılıyorda kalma sorunu

Sistem yeni. Vampire survivors indirdim açmaya çalıştığım zaman oturum açılıyorda kalıyor
  10. G

Çözüldü✓ Bu ağa bağlanılamıyor hatası

Arkadaşlar windows 11 yükledim. Ev internetine girmeye çalıştığım zaman bu internete bağlanamıyor diyor ama telefonun internetiyle pc ye girebiliyorum ve ev interneti balka cihazlarda rahatça girebiliyorum bunu çözümü nedir?
  11. G

İtopyadan pc toplayacam

Salı günü ankara itopya mağazasına gidicem. 6 7 sene kullanmak istiyorum. Ve ileriye dönük almak istiyorum bütçe en fazla 30k filan ddr5 sistem almak istiyorum. İtopyadan ne alabilirim?
  12. G

Pc için lian li lancool 216 aldım. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor?

Bugün pc toplamaya başladım. Kasa olarak lian li lancool 216 aldım. Bundan sonra ne yapmalıyım ram filan mı almalıyımYoksa monitör filan mı alıyım her ay yeni şeyler eklicem Ve ne almalıyım bu ay 4500 kaldı. 1708214584 Şu anlık rx5600 işlemci düşündüm bu arada kutulu kutusuz ne fark ediyor...
Top Bottom