Neler Yeni

İtopyadan pc toplayacam

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Salı günü ankara itopya mağazasına gidicem. 6 7 sene kullanmak istiyorum. Ve ileriye dönük almak istiyorum bütçe en fazla 30k filan ddr5 sistem almak istiyorum. İtopyadan ne alabilirim?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Salı günü ankara itopya mağazasına gidicem. 6 7 sene kullanmak istiyorum. Ve ileriye dönük almak istiyorum bütçe en fazla 30k filan ddr5 sistem almak istiyorum. İtopyadan ne alabilirim?
İtopya üzerinden çıkacak kampanyalı sistemleri takip et. Sana uyan bir şey olduğunda da mağazaya uçup al 😀

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci olarak ryzen 5 7500f almayı düşünüyorum yani filan da hazır mı alıcam orda toplıcak mıyım filan önceden bi düşüniyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya üzerinden çıkacak kampanyalı sistemleri takip et. Sana uyan bir şey olduğunda da mağazaya uçup al 😀
Nasıl takip eicem ve ne zaman gelicek onu da bilmiyom zaten ankaradayım istediğim zaman gider alırım da fiyatların artmayacağı ne malum bu ay içinde alırım ben

Peki internette bu paraya nasıl bir şey bulabilrim ileriye dönük olmalı

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İşlemci olarak ryzen 5 7500f almayı düşünüyorum yani filan da hazır mı alıcam orda toplıcak mıyım filan önceden bi düşüniyim

Nasıl takip eicem ve ne zaman gelicek onu da bilmiyom zaten ankaradayım istediğim zaman gider alırım da fiyatların artmayacağı ne malum bu ay içinde alırım ben

Haftada 3-5 sistem falan çıkıyor zaten bu ara, çoğu da 20-30K arası sistemler. İtopyadan çıkanı da oluyor diğer sitelerden de. Biraz o sistemleri kovalaman iyi olur.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Draq123

Fiyatlar artcak diye dükkana gidip kazıklancan kampanyalı sistem al deniyor ya 🤣

r4NG3r

80+ Silver
Mağazaya gidip sistem toplayacağım dediğin anda 10-15k hava parası verdin demektir. :D Hazır sistem takip et gene gidip mağazadan al.

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öylr yapmayı düşünüyorum aslında şu an uygun var mı? İtopya olmak zorunda değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,865
Üyeler
140,707
Son üye
mr.ghost
Top Bottom