Arama sonuçları: *

1. O

Çekilişler Hakkında

Süresi bitti sanırım çoğunun. İnstadaysa inceleme videosunda şartlar oluyor. Ama büyük çekiliş içinse süre doldu
  2. O

Yardım Jak sorunu ?

Temassızlık olabilir bazı kablolarda.
  3. O

Monitörü neye göre seçmeliyim?

Rica ederim iyi forumlar.
  4. O

RTX 2060 rev1 ısınıyor mu

İlk parti kartlar anlamında sorunlu çıkarsa yeniliyorlar genelde.
  5. O

RTX 2060 rev1 ısınıyor mu

İlk kartlarda her zaman sorun olabilir. Tavsiyem sonradan çıkan bir model almanız olacaktır.
  6. O

E-GPU Takılırmı

Çok büyük dezavantajları olmaz. Sadece ekran kartını iyi havalandırmaya sahip bir E Gpu kutusuna koymanız gerek ve o da pahalı olacaktır.Direk Hdmi bağlayıp kullanmak mümkün değil. O yüzden o paraya değer mi bilmiyorum. 1587846249 Hatta o paraya kasa bile toplarsınız.
  7. O

Yardım Hattım 50 mbps alır mı ?

Eğer hızlar öyleyse büyük ihtimal alırsınız. Tabi santrale yakınlık da önemli.
  8. O

Monitörü neye göre seçmeliyim?

144Hz ve üstü yenileme hızı/27'' ve üstüyse 2k altındaysa 1080p /1ms gecikme/ Panel modeli: Tavsiyem Ips veya Va olacaktır. Va'nın tepki ve kontrast oranı daha iyi Ips'in ise renkleri daha canlı. Üründe kronik sorun olmasına dikkat edin. Ölü piksel sorunu olup olmadığını yorumlardan kontrol...
  9. O

Bilgisayarım bir anda hata verdi ve onarıma geçti.

Öncelikle bu sorunun bir çok sebebi olabilir. Benim tahminim Psu'dan kaynaklanıyor olduğu fakat emin değilim. Psu'nun 80 Plus sertifikası bile yok ve 500w çok düşük. Rx570 çok güç tüketiyor(Genel olarak Amd kartlar öyle) Aşağıda yazdıklarımdan sonra düzelmezse psu'yu kesinlikle değiştirmeniz...
  10. O

güçleri eşit olupta neden daha pahalı

Önemli değil açıklamaya çalıştım ben sadece.Karşılaştırırken bir kaç kanaldan oyun testleri izlersiniz aradaki farkı çok net bir şekilde görebilirsiniz.
  11. O

Orada yazan özellikler aynı olabilir. Çünkü aralarındaki fark orada yazmayan özelliklerden kaynaklanıyor.
  12. O

Var aynı değiller. Birinin Cuda Çekirdekleri daha az. Size açıklamaya çalışıyorum ama anlamıyorsunuz. Orada yazan özellikler içindeki çiplerin aynı olduğu anlamına gelmez ayrıca mhz hızları da farklı olabilir.
  13. O

Oyun testlerini izleyin. Çok yakınlar fakat aynı değiller.
  14. O

Aslında Rtx2070 ve Rtx 2080'nin üretimi durdu ve super serisi kartlar yerine getirildi. Bu sorunuzu cevaplayacaktır sanırım. Aradaki boşluklar da dolduruldu 2060 Super ile
  15. O

Aslında performans tam olarak aynı değil ama çok yakın. Super serisi Amd ye cevap vermek için sonradan çıkarıldı. Rtx 2060 dışındakiler tamamen Super ile standart aynı fiyattan yerleştirildi. Fakat Rtx 2060 Super'de 6 yerine 8Gb ram olduğu için fiyatı arttırıldı.
  16. O

Ryzen 5 Overclock Performansı

Zen 2 kesinlikle çok daha yüksek Mhz'lere çıkabilir.
  17. O

Kasa önerisi Corsair spec delta hariç bütçe 700

https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-mb511-argb-tempered-glass-usb-32-mid-tower-kasa/
  18. O

Yardım Hava Sirkülasyonu İyi Kasa Önerisi

Mb511 Mb 511 gayet iyi bir kasa şu an stoğu tükenmiş. Krizin bitmesini beklerseniz tekrar stoğa girecektir. Veya Td500 Mesh modeline veya bu Mb511'in Argb fanlı modeline bakabilirsin. https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-mb511-argb-tempered-glass-usb-32-mid-tower-kasa/
  19. O

Ryzen 5 3600 için soğutucu tavsiyesi

Buyrun efendim bana inanmıyorsanız bakın. Ve Ml240R'dan ses sorunundan dolayı vazgeçtim. Ve bir baktım ki performans aynıymış zaten. 1587796135 Bu da 410M modeli ile karşılaştırması. İkisi aynı performansı verirken. Arctic Freezer 34 çok daha sessiz çalışıyor. Ayrıca Cooler Master fanlarının...
  20. O

Ryzen 5 3600 için soğutucu tavsiyesi

Cooler Master'ın soğutucu fanları çok sesli olabiliyor. Ayrıca bu soğutucu Ml240R ile aynı hatta bazen daha iyi performans veriyor ve ondan daha sessiz çalışıyor. Ayrıca pompa sesi veya sızdırma gibi şeylerle de kafanız yorulmamış olur.
Top Bottom