Neler Yeni

Yardım Jak sorunu ?

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
Öncelikle hayırlı ramazanlar sorunum şu kulaklık jakını full dibine kadar kasaya taktığımda 2 saat fln kullandıktan sonra sesler boğuklaşıyor tak çıkar yapmam gerekiyor ama ses kartına takınca böyle sorun olmuyor ses kartına da takmak istemiyorum cızırtılı dandik bir ses kartım var jakı yarım takınca ses hiç gitmiyor ama sesler mono oluyor ve ses kasılmıyor bu başına gelen oldu mu bozuk olsa hep öyle olurdu ama arada oluyor anlamadım şu 3 çizgi 2 çizgi ile alakalı mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
Öncelikle hayırlı ramazanlar sorunum şu kulaklık jakını full dibine kadar kasaya taktığımda 2 saat fln kullandıktan sonra sesler boğuklaşıyor tak çıkar yapmam gerekiyor ama ses kartına takınca böyle sorun olmuyor ses kartına da takmak istemiyorum cızırtılı dandik bir ses kartım var jakı yarım takınca ses hiç gitmiyor ama sesler mono oluyor ve ses kasılmıyor bu başına gelen oldu mu bozuk olsa hep öyle olurdu ama arada oluyor anlamadım şu 3 çizgi 2 çizgi ile alakalı mıdır ?
Hd Audio girişini kontrol edin öncelikle. Eğer ses kartı kalitesiz ise bu tarz sorunlar olabilir. Ses kartının yazılımı kurup oradan stero'yu seçmeyi deneyin ve doğru porta taktığınızdan emin olun. Ben de 2 pinli yerde 3 pinli kulaklık kullandım ama dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım.

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
a320m-r anakart modelinin ses kartını kullanıyorumda jakı tak çıkar yapınca düzeliyor bi süre sonra tekrar tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum usb ses kartı var ama cızırtı yaptığından kullanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
a320m-r anakart modelinin ses kartını kullanıyorumda jakı tak çıkar yapınca düzeliyor bi süre sonra tekrar tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum usb ses kartı var ama cızırtı yaptığından kullanmıyorum
Sanırım ses kartı çok iyi olan bir model değil. Yerinizde olsam kaliteli bir ses kartı satın alırdım

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
kulaklıkla alakalı ama her zaman olmuyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
jakı tam takınca oluyor tek yarım takınca seslerde sıkıntı yok ama mono geldiğinden ses kasılmıyor tam taktığımda neden öyle oluyor anlamadım

Top Bottom